VYZKOUŠEJTE
VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Kurzy měn:

1 EUR = 25.689 Kč

1 GBP = 29.136 Kč
1 PLN = 6.105 Kč
1 BGN = 13.123 Kč
1 RON = 5.554 Kč
Nejnovější forum:
Brigáda
Vtip týdne:
Mě, mne, mně..
Video týdne:
Dispečer
Náhodné parkoviště:
AGIP Brodce, R10
Uživatelé na chatu:FORUM
19.11.2016 / 12:20

LUKKESCH Cargo Freighter

LUKKESCH Cargo Freighter

POZOR na tuto firmu s provozovnou v Kostelci nad Orlicí vedenou panem Kopsou mladším a jeho zkrachovalým otcem. V lokalitě nemají dobré jméno a výplata se liší s tím, co nabízejí při pohovoru. Při sebemenším problému vyhrožují právníky apod. Strhávají za věci, které Vám třeba poškodí při nakládce, kolega apod. Za telefon používaném prokazatelně při práci, se nestydí strhnout 130 Kč. Výpis Vám samozřejmě neukáže. Pomůcky k práci? Utrpení, za čistotu auta Vám strhne opět peníze a pomůcky na úklid si musíte koupit ze svého. Auto Vám nechá parkovat doma, aby ušetřil za parkovné v pronajatém areálu, a papíry si musíte dovést osobákem svým a za své. Když je konec a odcházíte, slyšíte jen výhružky a s poslední výplatou se můžete rozloučit. Tam Vám strhne za opotřebení vozu apod. TÉTO FIRMĚ SE VYHNĚTE VELKÝM OBLOUKEM!!!Zakladatel: Problémová firma 


Blitz
06.10.2017 / 18:14
Hodnocení tohoto charakteru od člověka, který se zde ani nepodepíše považuji za zbabělost, každopádně víme, o koho jde. Zhrzený řidič, který absolutně nemá v tomto oboru co dělat a byl námi víceméně propuštěn za nehorázné jednání a přístup k práci nemá žádné právo hodnotit někoho dalšího. My svoje povinnosti plníme za předpokladu, že ty svoje plní i řidič, což dokazuje, že u nás jsou řidiči i více jak 10 let. Nicméně komentář od jistého člověka, který se bojí ukázat své jméno a skrývá se pod anonymitou, resp. používá cizí jméno hovoří o všem. „Řidič“, který během jednoho roku vystřídal 5 zaměstnavatelů neočekáváme inteligentní jednání, pochopitelně. Každý se může rozhodnout svobodně, vyzkoušet a posléze může posoudit, zda jsou výše uvedená slova pravdou.

Thomas Ott
Dispatching/Sales
LUKKESCH Cargo Freighter s.r.o.
mateo
06.10.2017 / 19:12
Zname takove p.Ott.A je jich tady par,co pisou.At se dari
krucipísekcipísek
06.10.2017 / 19:13
Vystřídat 5 zaměstnavatelů není vůbec nic proti inteligenci. On totiž slušný dopravce je tak jeden z deseti a pak je taky otázka, zda zrovna člověk na takového narazí. Usuzuji, že patříte k těm 10 procentům. Ale asi to tak nebude, protože urážíte všechny co se snaží najít toho jednoho dopravce z deseti. Devíti šmejdům dopravců přeji jenom šmejdy řidiče. A to že jich je dost si můžou dopravci svým po léta žalostným přístupem. inteligentní pochopí, že tímto nemířím na konkrétní spor zde uveden.
mateo
06.10.2017 / 19:17
Taky na tom neco je,ale tady se pravdy nedoberem.Podivej na jina vlakna.Deset lidi napise chvalu,dalsich deset nejradeji pro vsechny bosse trest smrti
vlajkař
06.10.2017 / 19:35
Nechce dát nikdo trest smrti,ať si zaměstnavatel koupí i deset BMW,ale ať zaplatí to co zaplatit má,copak 15000 hrubého za měsíc v boudě 2 m2 je výdělek?To je regulérní kobka v kriminálu.
mateo
06.10.2017 / 20:50
Ale on plati co ma.Zakon mu to umoznuje a ridici za to jezdi.Tady tailor pochlebuje cesmadu,co vsechno nedelaji pro ridice a podivej za co jezdite.Domluv si,za kolik chces jezdit,kdyz to sef neda,jdi jinam.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení