VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Kurzy měn:

1 EUR = 25.410 Kč

1 GBP = 29.110 Kč
1 PLN = 6.019 Kč
1 BGN = 12.990 Kč
1 RON = 5.444 Kč
Nejnovější forum:
Parkovisko Kremnické Bane
Vtip týdne:
Mě, mne, mně..
Video týdne:
Dispečer
Náhodné parkoviště:
Aire d'Hyombre
Uživatelé na chatu:

FORUM
26.04.2017 / 16:28

Biofer

Biofer

Kluci náhodou víte něco o firmě biofer z Odoleny vody? Nemyslím ty co jezdí na tescu ale jak jsou ty převozy mezi skladama. DikyZakladatel: jackie211 


Lenoch
29.04.2017 / 19:52
Hele přišel jsem viděl jsem podepsal a druhý den od nich odešel. Sliby co vše bude atd. a druhý den to bylo úplně jinak. Teď jezdím jinde a spokojenost
(-deaktivovaný profil-)
04.10.2017 / 15:30
Jak říká Lenoch... sliby a příjemné vystupovaní první 2 měsíce.. potom řvaní do telefonu. Konkrétně Iván je intrikán co umí jen lhát o hovězím přístupu ani nemluvím. Jinak práce dobrá a dispo není nejhorší. Pokud jde o výplatu tak bych se raději firmě vyhnul. Peníze na 3x pořád se doprošujete jestli vás někdo doplatí a připadáte si jak žebrák co slintá o peníze. Když chcete doplatek dispečer před vami uteče pak nebere telefony. Oblibou je vás zajebavat díky neschopnosti některých dispečerů a nasledně řvaní po telefonu v podání Ivána: Za mě nebrat!!!! Pokud potkáte řidiče Bioferu určitě vám potvrdí co říkám.
(-deaktivovaný profil-)
04.10.2017 / 15:39
Jo a auta... jestli si někdo myslí že uvidí nové Volvo na Facebooku a nastoupí že ho dostane tak je blázen. Při nejlepším vyfásne Renault T. pokud jde o auta.. nevím jak kdo ale já měl Téčko a prasklé sklo..na předku každé kolo jiné.. zadky sjeté a přejížděl jsem olej cca 35.000km nezávislé topení k ničemu. Jinak je modou říkat jak jsou s vámi dispečeři spokojeni aby vás natěšili na připravu otroka kde budete dojíždět na 15h výkon vytáhnete kartu a vykládky bez karty atd... např na Aholdu v Olomouci stvrdnete i celý den. Návěsy katastrofa...jsou kluci co jsou spokojeni ale to jsou týpci co jezdí stabilky Praha-Olomouc a zpět.
Cooper
04.10.2017 / 22:34
No to je zvláštní na Facebooku mají spoustu krásných aut tak snad taky jezdí a co mi říkal kolega tak prý obměňují a mají ještě hodně aut nakupovat.
(-deaktivovaný profil-)
07.11.2017 / 17:26
Coopere na Facebooku je hodně pěkných aut. Nakupovat se mělo v březnu. Přišlo jedno auto a to dostala místní vykouřenka. Auta nakupují každý měsíc...si klidně zajed kouknout na parkoviště do Odolene Vody. Uvidis jen starý Magnumy tečka a první Volva.
Trailor
07.11.2017 / 23:17
Pro: Pistapan. Dobře, tak to má být. Tyhle zločince, jakými oni jsou jen zveřejnit. Psal jsem to už před rokem , ale začíná to fungovat . Tak jen PIŠTE ty jména těch rádoby dobrých firem. DOBRÝ chlapi pište, pište .
Mireczek
18.01.2018 / 19:51
Nejhorsi firma, pro kterou jsem kdy pracoval. Mistri ve lhani. Nejvetsi prolhanek je pan Ivan. Slibuji nova auta - 60 kamionu:-D, bonus, novou trasu, bonus, novy projekt, bonus, ale nic z toho. Vzdycky posunou termin, kdy ze to ma byt. I sekuritaci si zbalili sve veci/museli? a uz tam nejsou. Pred vjezdem do objektu stojis u zavory a musis si zavolat na recepci. Telefon ti nedaji. Kdyz je nejaky problem, nemaji cas. Vzdycky v tu dobu poradaji meeting. Motto zni: mame 300 zamestnancu, nemuzeme vam venovat tolik casu. Snad je jich 280 v kancelari, na meetingu? 15 hodin denne je klasika. Davaji 3 smlouvy, Biofer, Logistic for you DPP, Rexibo DPP. Naprosto neni jasne za co jsi placen, ani na vyplatni pasce. Firma, ktera zabiji motivaci kazdeho ridice. Obzvalst mlade ridice bez zkusenosti si tam snazi prevychovat na otrocinu, ze tohle je u kamionu normal.
Drtikol Brno
03.02.2018 / 17:42
No nevím jak je to na Tesco. Ale tato firma jezdí i pro Makro. No a v Brně je to úplná katastrofa. Vyloženě tam na to kašlou už je to daleko o zázemí firmy a tak musíš vše jenom po telefonu který když náhodou dostaneš tak možná i funguje. Jsou tam i tací co nemají telefon doposud přitom operátor je dává za korunu ale to je jejich věc že se neozvou. No ale i když telefon máš tak ti ho nikdo nevezme. Asi si myslí že jim voláš je pro zábavu. Jinak nedostaneš ani rukavice vůbec nic ale vůbec nic. Boty reflexní bundu nebo něco podobného to je scifi. No a práce na makru to je pak jiná kapitola.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení