VYZKOUŠEJTE
VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Kurzy měn:

1 EUR = 25.690 Kč

1 GBP = 28.755 Kč
1 PLN = 6.065 Kč
1 BGN = 13.125 Kč
1 RON = 5.580 Kč
Vtip týdne:
Mě, mne, mně..
Video týdne:
Dispečer
Náhodné parkoviště:
autohof Kolb
Uživatelé na chatu:FORUM
13.10.2017 / 08:13

Řidič Trucku v USA

Řidič Trucku v USA

Dobrý den, hledám někoho kdo pracuje v USA jako řidič kamionu. Rád bych tam sehnal práci, ale nikde jsem se nedobral jak na to. Tak me napadlo najit tam nekoho kdo aktualne zije a jezdi v USA a zda by nevěděl o nějaké firmě co nabírá a není to podvod.
Mohl bych ihned angličtina základ, ale aktivně se učím abych mohl udělat řp. v aj
PS: peníze do predu uz "zamestnavateli" neposílám.
kontaky na me: email : jan.skula17@gmail.com
Telefon : +420 731 937 488
facebook: Jan Škula

Diky!Zakladatel: Blackone 


trucksoul
14.10.2017 / 01:00
Co je v USA první problém a to i pro ty co mají výhodnější pozice je pracovní povolení. Osobně znám lidi co žádali a neměli to zrovna lehké. I s tím že měli občanství v Kanadě. Sestra která žije už nějaký čas v USA měla též docela dlouhou cestu k občanství, ale to jen mimo řeč. První nejjednodušší krok je vízum na tři měsíce až půl rok a pak obnova. Neznám firmy či ti jinak poradit, protože to není vždy jednoznačně dáno. Myslím tím proměnné v celé věci. Je třeba i kousek štěstí. Moc dobře si pamatuji jak jsem odcházel poslední z letu, protože měli spousty otázek. Tak uvidíš jestli ti to vyjde a držím ti palce. Určitě to stojí za to. Mají nádherné trucky.
mateo
14.10.2017 / 05:55
Vizum na 3 mesice neni,to si trochu pletes.Cesi do US uz nejezdi na vizum,ale na tzv Estu.Ta se vydava tusim na 2 roky a az po priletu na letiste do US urednik rozhodne,zda budes vpusten nebo ne.Maximalni dobu ti vyznaci do pasu,je to nejvice na 3 mesice.Nicmene s timto (estou)muzes pouze cestovat atd.Je to jen a jen turisticke "vizum".Pracovni,na zaklade ktereho muzes v US ofico pracovat,pokud vim,neni mozne prakticky ziskat.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení