VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Kurzy měn:

1 EUR = 25.892 Kč

1 GBP = 29.286 Kč
1 PLN = 5.895 Kč
1 BGN = 13.235 Kč
1 RON = 5.451 Kč
Nejnovější forum:
Jsem řidič nebo skladník
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de repos de Terreneuve
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Ve kterém roce si myslíte začnou být v České republice ve velkém nasazovány autonomní kamiony bez řidiče?
FORUM
11.09.2019 / 22:05

Používání CB

Používání CB

Chlapaci chtěl bych si zde trochu postesknout, 90% z vás má cb, ale jen pro okrasu. Trošku je slyšet ještě na vnitru kolem staveb, že se sklopkaři domlouvaji s bagrákem, nevím teda proč na 10. A v Evropě jen když jedou dva až tři z jedné fa. Jinak je totální rádiový klid. Když potřebujete info tak je lepší přítel Google. Kde jsou ty časy kdy kolem Prahy bylo slyšet Rytu, okolí České Lípy Karla atd. Chápu že dnešní technologie jdou dopředu, ale aktuální info je asi lepší.. Tyto stabilaky bych pochopil, že skončily ale proč mobilaci nekomunikují, to se stydíte nebo neumíte mluvit? Hold už je taková doba a kolegialismus pomalu vymira. Tak se mějte a anténou nahoru a kolama dolů.,Zakladatel: koras 


Rotaran
12.09.2019 / 08:01
Dřív se cb používala hlavně kvůli informacím při popojíždění na hranicích a kvůli dopravní situaci.Na hranicích už se nestojí a dopravní situaci zjistíš na Googlu operativně. Vysílačku už v autě nemám řadu let a vůbec mi nechybí. Po celé Evropě byla slyšet ta pomatena ruska vysílačka v Praze zase nějaký imbecil dělal celý den Tu tu.
Horyn
12.09.2019 / 10:24
Nedržím to v ruce, pač je to zakázaný, leda Handsfree...
Rotaran
12.09.2019 / 11:18
To je další věc kvůli které upadá používání vysílačky. Bylo to praktické když jeli 2 auta za sebou tak se dalo pokecat. Dneska už má každý neomezený tarif na mobil tak žvaní přes mobil????????
pepark
13.09.2019 / 21:55
koras: Naprostá pravda,kolegialita je na bodu 0.Když jedu kolem nehody nebo je to jinak nepřůjezdné,nesjízdné nebo je zácpa,měla by to být samozřejmost varovat ostatní.Místo toho se v éteru ozývají nadávky,když někdo musí sundat nohu z plynu nebo to všichni zapnou když se to někde zastaví nebo přicpe.A o noty se v tu chvíli nikdo nebojí.
koras
14.09.2019 / 14:55
Tak jsem pochopil že v případě záseru si pokecem se strejdou googlem a za jízdy s navigací nebo s plyšový sobem za oknem. Hold jsem stará struktura a když bude někdo potřebovat pomocí tak budu dělat že jsem rumun. I když i ty Rumuni si pomáhají. Se na vsechny vyseru a budu in. Hold nová doba .........
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení