VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Kurzy měn:

1 EUR = 25.801 Kč

1 GBP = 29.467 Kč
1 PLN = 5.986 Kč
1 BGN = 13.191 Kč
1 RON = 5.575 Kč
Nejnovější forum:
Sledování tv v zahraničí
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Asten Nobis
Uživatelé na chatu:

FORUM
08.11.2013 / 14:54

RKL Opava

RKL Opava

Ahoj,máte někdo nějaké info o této firmě?Zakladatel: Bishop 


Tomashadow
17.11.2016 / 13:08
No taky by mě to zajímalo, je to docela velká firma tak neříkejte že tady nikdo není.
trento
09.12.2017 / 08:38
Teď jim řidiči utekli . Bohužel na severní moravě si dopravci stále myslí že se můžou chovat k řidičům jako prasata , zákoník práce jim taky nic neříká ! Nikdo to tady ani nekontroluje! Bohužel takhle to tady je a proto uvědomělý řidič který aspoň trošku může tak se zaměstnavatelům ze severní moravy vyhne velkým obloukem. I když možná tady nejaká slušná firma existuje ale není o ní vůbec slyšet :-) Hold dopravci tvrdý chleba maj!!! :-) :-) Ps: Ale i někteří řidiči jsou taky zajimavá zvěř! to jen abych byl objektivní
Karel Suchánek
17.01.2018 / 00:10
Dobrý den všem,
jelikož jsme jezdil více než 20let kamiónem tak jsme se dovolil přihlásit aby jsem reagoval na článek od řidiče s názvem trento. Dnes ale jsme ve vedení a odpovídám také za spokojenost řidičů
Za dobu 25 let nám řidiči neodcházeli ale loni se nám odešlo asi 12 řidičů z 85řidičů. Velice nás to překvapilo. Přišli noví řidiči, ale příčiny proč odešli tak někteří již chtěli jezdit kolem komína a tak šli jezdit do lesa a na domíchaváče. Jeden řidič odešel že má mladou rodinu a pak asi tři odešli že chtěli jít do menší firmy kde bude více osobní přístup. Respektujeme. Se všemi jsme si podal ruku a poděkoval a vždy jsme se rozešli v dobrém. Pokud je to jinak ať mi některý napíše. Jistě děláme chyby a vím jak to je, když se řidič vrací a těší se na pivo nebo na fotbal a dispečer ho žádá aby vyjímečně zajel i přes víkend tak to jednoduché není. Zákoník práce práce a AETR dodržujeme po celou dobu spolupráce, Při nákupu nových aut se radíme s řidiči kterou značku a v jakém vybavení vybrat, myslím si, že si to řidiči snad oceňují. Dále jezdíme převážně s výsledkem, že na víkend je drtivá většina doma. Stále ale ale máme co zlepšit a budeme zlepšovat. Je to naše povinnost.
Přeji všem řidičům v novém roce vše dobré a je jedno kde a u koho jezdí. A hlavně zdraví štěstí a ať se jim vyhýbají hladoví policajti po pokutách. KS
sibrsibr
17.01.2018 / 19:59
Pane Suchánek, z vaší reakce lze tušit, že máte k řidičům slušnější vztah, než mnoho jiných dopravních firem.
Ovšem nalejme si čistého vína:
Zákoník práce i AETR dodržují údajně všichni dopravci, dokud nedojde k hloubkové kontrole, nebo soudnímu sporu. Dokonce i tam všichni dopravci svorně tvrdí, že oni nikdy nic neporušují. Až v závěru bývá dokázáno, že každý dopravce používá jakýsi svůj výcuc zákoníku práce a svůj výklad AETRu.

Tímto nijak nezpochybňuji, že u vás mohou být podmínky slušné a že zřejmě patříte mezi firmy, které jsou v nevýhodě oproti firmám, které porušují snad všechny zákony. Bohužel, žijeme v zemi, kde je schopnost kontrolních orgánu tak nízká, že z porušování předpisů jsou vyšší zisky, než postihy. Nelze se pak divit, že úroveň řidičů klesá.

Vzpomínám si na případ, když jsem před lety jel pro vaši firmu s nákladem od Opavy do Čech. Když jsem dělal po 4 hodinách jízdy pauzu, asi hodinu před místem vykládky. Volala mi dispečerka, že si mám udělat pauzu až složím, že to vždycky stíhají za 4h20min jízdy. Že mám ještě půl hodiny jízdy a že to spěchá… Snažil jsem se jí vysvětlit, že jsem na nakládce nepoužíval magnet, jak asi dělali kolegové a že do půl hodiny nemohu stihnout dojet a najít místo vykládky, protože tam jedu poprvé.
Nedbala a začínala zvyšovat hlas. Argumentovala, že zákazník je urputný a chtěla, abych za každou cenu okamžitě vyjel, i kdybych měl přetáhnout maximální čas jízdy. Nezbylo mi nic jiného, než přepnout tachograf do režimu práce a znovu ji vysvětlovat, že AETR neumožňuje přetahovat maximální délku jízdy z důvodu prodlení vykládky. Dále jsem ji musel vysvětlit, že v souladu s AETRem jsem byl nucen přepnout tachograf do režimu práce, protože mě donutila přerušit přestávku a vést s ní delší služební hovor a že po skončení hovoru budu muset začít vykonávat přestávku znovu od začátku.
Ani tuto jednoduchou zásadu AETRu nedovedla pochopit a již křičela, abych okamžitě vyjel, nebo…

Možná se jednalo jen o ojedinělé pochybení vaší dispečerky.
Což se může stát jedenkrát za deset let, podobně jako v oblíbené české komedii :-)

trento
15.03.2018 / 11:08
Zdravím p. Suchánek
Tak to co píšete je velmi neobjektivní a lež.
Řidiči odcházejí a přicházejí to je pravda ale vy se bijete v prsa jaká nejste firma ??? Přitom taky porušujete zákoník práce !!! Nedáváte řidičům dietové vyůčtování jenom je necháváte podepsat,dále platíte velmi podivným způsobem takže řidič si není schopný si spočítat výplatu ani přibližně ! No co vám mám na to říct snad jen hodně úspěchu a do dalších let spoustu řidičů co neznají zákony a drží hubu.(a nevadí jím nekalé jednání)
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení