VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Autoškola
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Repos les Grands Brocards
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

PRÁCE

Zitek, s.r.o.

Praha

Inzerát je 04 dní starý a je automaticky označen jako neaktuální.

Firma s dlouholetou tradicí přijme do svého kolektivu na mezinárodní dopravě kolegu na pozici dispečer mezinárodní dopravy do 3,5 tuny.
Náplň práce:
- Koordinace vozidel do 3,5 tuny v mezinárodní dopravě
- Komunikace s řidiči a zákazníky
- Udržování stávajícího portfolia zákazníků a jeho další rozvoj
- Zpracování odpovídající administrativy

Požadavky:
- Znalost a orientace v logistickém prostředí
- Znalost logistických programů jako např. Raal, TimoCom
- Znalost práce s MS Office
- Základní znalost německého nebo anglického jazyka
- Časová flexibilita
- Samostatnost, rozhodnost a odolnost vůči stresu
- Nekonfliktnost

Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí
- Možnost výběru pracovního vztahu: Pracovní poměr / Dohoda / ŽL
- Firemní bonusy (stravenky, možnost tankování PHM v areálu firmy), ubytování
- Služební telefon a PC i k soukromým účelům
- Pružnou pracovní dobu
- Nadstandardní finanční a osobní ohodnocení

V případě, že Vás naše nabídka zaměstnání osloví, neváhejte nás kontaktovat.
Pro zaslání životopisu: kolmanova@ziteklogistics.com nebo osobně na telefonu 732 611 641.

Budeme se těšit

www.ziteklogistics.com

Kontakt: info@ziteklogistics.com

Přibližný měsíční plat: Dohoda

Vloženo: 17.01.2018 09:15

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení