VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Kurzy měn:

1 EUR = 25.801 Kč

1 GBP = 29.467 Kč
1 PLN = 5.986 Kč
1 BGN = 13.191 Kč
1 RON = 5.575 Kč
Nejnovější forum:
Hypoteka
Náhodné parkoviště:
Por tRadomsko
Uživatelé na chatu:

PRÁCE

Disponet v terénu s NJ, PJ LANDSHUT

(kraj neuveden)

Inzerát je 14 dní starý a je automaticky označen jako neaktuální.

ZERO-MAXX GmbH přijme pro posílení svého interního týmu: disponeta v terénu s NJ a PJ

Náplň práce:
1. příjem nových řidičů ze Sloveska, ČR a Polska
2. práci v terénu
- výjezdy k našim klientům tzn. k německým transportním firmám a spedicím
- zde má disponent v kompetenci uvedení a předání nového řidiče klientovi
- disponent se stará o celkové zajištění podepsání pracovních dokumentů a následně asistuje při nástupu nového zaměstnace
3. administrativa a dispo
- disponent je nápomocen řidičům bez znalostí němčiny
- kontakt s něm. transportními firmami a disponování řidičů bez německého jazyka
- vedení běžné administravy (načítání digitálních karet, kontrola pracovních výkazů atd.)
- řesení problematiky

Požadujeme:
- praxi v oblasti dispa
- něm. a polský jazyk na komunikativní úrovni
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- příjemné vystupování
- odolnost vůči stresu, časová flexibilita, pečlivost
- pohotové jednání
- PC znalosti

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu a s tím spojené výhody
- nástupní plat 1600EUR čistého měs.
- Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- zajištění ubytování hradí v plné výši firma
- perspektivní a stabilní zázemí německé společnosti

Nástup ihned.

Lokalita práce: Oskar von Miller Str. 3a, 84051 Essenbach

Kontaktní osoba:
Paní Zdenka Ackermann
Email: zero-maxx@email.cz
Mobil: +49 151 4266 8805

Kontakt: +4915142668805

Přibližný měsíční plat: 40000

Vloženo: 10.04.2018 11:44

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení