VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Kurzy měn:

1 EUR = 24.700 Kč

1 GBP = 29.102 Kč
1 PLN = 5.386 Kč
1 BGN = 12.629 Kč
1 RON = 4.997 Kč
Nejnovější forum:
Osobní automobil DAF
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire d'Hyombre
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

ČLÁNKY - OSTATNÍ

Vojenské muzeum Králíky

Chcete-li vidět řadu vojenských nákladních automobilů či tahačů československé armády meziválečných, válečných a poválečných let, určitě navštivte vojenské muzeum Králíky, nejmodernější vojensko-historické muzeum v České republice.


Vojenské muzeum Králíky vystavuje řadu vojenské techniky československé armády, tanky, samohybné houfnice, ženijní vozy, obrněné transportéry, bojová vozidla pěchoty, atd. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci nákladních automobilů, přívěsů a návěsů, kterých je vystavováno nemálo. Přece jenom jsme web právě o nich.Ve stálé expozici naleznete např. nákladní vozidlo TATRA T805, vyvinutého právě pro potřeby armády na základě speciálního zadání. Dále TATRA T815 či tahače TATRA T141. K vidění je také několik vozidel UAZ a Praga. V části expozice jsou vystavovány motory (s průřezy) těžké techniky, např. 12ti-válec k tanku T54 a další.

Muzeum je otevřené od dubna až do října a to: v říjnu a dubnu od 10:00 do 16:00 a ostatní měsíce od 9:00 do 17:00 hodin. Vstupné pro dospělé 70 Kč. Bližžší informace najdete na oficiálních stránkách muzea http://www.armyfort.com.
KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení