VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Maxtrans z Prahy 5
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Pieterlen SOCAR
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM

JARMES spol. s r.o.

JARMES spol. s r.o.

JARMES spol s.r.o. hledá řidiče na většině svých poboček. Ví někdo o firmě víc? Já jen vim, že je vídam často, takže to asi nebude malý dopravce.Zakladatel: O.BRADLEY 


(-deaktivovaný profil-)
16.03.2012 / 20:09
teď berou na malý auta v říčanech
(-deaktivovaný profil-)
17.03.2012 / 10:56
A co se jezdí a za kolik?
(-deaktivovaný profil-)
16.06.2013 / 18:55
pánové, kdo máte zájem pracovat u Jarmesu, tak nedoporučuji, majitel je hulvát, bude s Vámi pěkně orat. Co se týká peněz, tak tam šli taky dost dolů, ale pořád je to průměr.
Jinak co se týká počtu poboček, tak firma má pouze jednu pobočku - Krpy. Pokud někdy uvidíte, že hledá řidiče pro jiné místo, tak je to pouze díky tomu, že v tomto místě jeho autobusu začíná linka, případně mu z tohoto místa vyjíždí náklaďáky.
Co se týká autobusů, tak jezdí svozy zaměstnanců do TRW do Brandýsa nad Labem a do Continentalu do Brandýsa. Dále z Černého mostu jezdí do Čerozu do Nehvizd. Nákladní auta jezdila z Říčan a Jažlovic pro PPL a DHL, ale to už padlo. Spíše se teď jezdí mezinárodka a něco málo okolo komína. Nákladní auta parkují v Krpech. V Krpech se zároveň servisují autobusy i náklaďáky.
Firma má ve svém vozovém parku cca 70 vozidel, z toho přibližně 20 nákladních aut a 25 autobusů. Zbytek jsou osobní auta, motorky, případně dodávky.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení