VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Michal Balak
Vtip týdne:
Opilci
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
14.09.2014 / 22:50

TMCZ s.r.o.

TMCZ s.r.o.

TMCZ je přepravní společnost která se zabývá ,,nadměrnými náklady´´, ale ve skutečnosti si tato firma jen na nadměrnou přepravu pouze hraje. Na internetu mají fotky různé techniky která jim ve skutečnosti ani nepatří. Technika patří totiž firmě Jannytrans Gmbh se kterou TMCZ kdysi spolupracovala. Při nástupu Vám firma slíbí modré z nebe,ale skutečnost je jiná. Firma platí od km čili pokud stojíte nemáte nic,a jakékoliv zdržení Vám utíkají peníze.Další věc je že firma je všude vedena na jistou Kateřinu Čadovou ale ve skutečnosti ji vede jistý pan Tomáš Zita který vlastnil TZTrans a když se zadlužil a firma upadla tak se jí ,,zbavil´´ a nechal ji na bedrech i s dluhem jeho tehdejšímu společníkovi, a založil TMCZ. Všude uvádí že plat je včas a nadstandartní,ale to jsou bohužel také jen řeči.Dodržování postupu u nakládek či při poruše vozidla na cestách a to ať jste kdekoliv čekáte na auto z cz i s mechanikem který Vám auto opravý tam kde zrovna stojíte,a zase Vám utíká výdělek Každý kdo by měl zájem u této společnosti pracovat by si nejdřívě měl zjistit jak to v té společnosti chodí a nedat na sladký řeči při pohovoru,jelikož když ptáčka lapají,krásně mu zpívají.
Tak hodně štěstí a zdravého rozumu při výběru nového zaměstnání..Zakladatel: Furt-na-ceste 


(-deaktivovaný profil-)
12.04.2017 / 10:45
Zdravim lidicky, dejte si pozor na firmu TMCZ!!!! Tato firma me financne znicila, naslibuji hory doly ale realita je opak, naslibuji vam 45 000kc. Po ojetych 14000km a 4 tydny na cestach mi prisla vyplata 17900kc se vsim. Vyplatni termin 28. V mesici, kdyz jsem chtel odejit tak mi p. HYBES nasliboval opet pohadku ze at pockam do pristi vyplaty a ze budu mit o dost vice jenze dalsi mesic opet zklamani, vyPlata 18100kc a opet cely mesic venku. Vyvarujte se teto firme! Skoncil jsem malem na ulici, moje rodina diky teto firme nema kde bydlet ani co jist, dluhy na hypotece.
Sails
12.04.2017 / 11:51
Proč jsi neskončil hned po první výplatě? Měl jsi naslibováno a pak jsi se nechal znova zlomit i když ti přišlo pomalu o 30tis míň? No určitě bych tam dál dělal.
krucipísekcipísek
12.04.2017 / 15:35
Dobré je trvat na výplatním termínu cca 15tého, který musí být uveden ve smlouvě, pokud nebude výplata do 14 dní od termínu vyplacena okamžitě zrušit pracovní poměr a domáhat se nekompromisně svých práv včetně odstupného. Pokud nebude možná rozumná řeč, pak to musí jít přes soud, Šibr tady ohledně toho už napsal dost. Na svini musíš zase jako svině. Jiná cesta nevede, pak už snad jen jateční....
sibrsibr
12.04.2017 / 15:45
Důrazně upozorňuji, že i když je smluvně sjednán termín výplaty k 15 v měsíci, nelze zrušit pracovní poměr při pozdější výplatě. Toto je dle vyjádření soudu možné až po porušení zákona, který ukládá povinnost zaměstnavateli vyplatit mzdu do konce následujícího měsíce. Pak je ještě dva týdny jakási ochranná lhůta.
Nárok zaměstnance na okamžité zrušení pracovního poměru s odstupným, z důvodu nevyplacení mzdy za leden vzniká tedy až 15 března!!!
Tak jsem to psal vždy. Bacha na toooo!!!!

krucipísekcipísek
12.04.2017 / 23:49
Ano dohrabal jsem judikát, který vlastně ze smluvního ujednání co se termínu splatnosti mzdy týče dělá trhací kalendář. Měsíc a půl člověk musí rachotit ikdyž už třeba ví, že nejspíš mzdu nedostane. Já vím sibre, pak se může soudit. Je to rozhodnutí NS a přijde mě to něco jako styl Šnajdr a spol, či Dalík. Je spousta trestných činú, které mají daleko menší společenskou závadnost, než přece taková normální věc, jako nevyplacení mzdy, kdy díky tomu se může dostat třeba celá rodina do naprosto tragické situace. Roztáčí se dluhová spirála, lidé přichází o střechu nad hlavou, sociální dno, děti odebrané z rodiny atd. A pak Pavlíčkova advokátka napíše řidiči, že musí tři dny stát na prochcaným place bez jakéhokoliv soc.zařízení a hnít v potu se zapařeným zadkem. No přece mu nedovolíme ten komfort se vykálet do keramiky a osprchovat, protože by sme museli zaplatit parkovné. Ale to už trochu patří do vedlejšího vlákna.
sibrsibr
13.04.2017 / 06:49
No, já bych to znění zákona tak nedramatizoval. Zákon poskytuje další možnosti, aby řidiči nemuseli makat zadarmo. Ovšem řidiči je nevyužívají a proto se dostávají do sraček, o kterých píšeš.
Například řidiči vůbec nemusí odjet na pracovní cestu, dokud jim zaměstnavatel nevyplatí zálohu na cestu i diety předem.
Ovšem: Kdo si nechá poradit???
Když jsem se sám dříve dostal do podobné situace, požadoval jsem před vyjetím zálohu. Zaměstnavatel samozřejmě odmítnu a smál se, kde že jsem to kdy slyšel, aby on platil předem.
Zůstal jsem doma a požadoval vyplacení náhrad mezd, za dobu co mi práci nepřiděloval. Úsměv mu zmrznul, když soud rozhodnul, že mi zaměstnavatel musí doplatit mzdy i za dobu kdy jsem byl doma…

lucifernik999
28.12.2017 / 14:15
to je pecka dik sibrsibr za info to je prde????
lucifernik999
28.12.2017 / 14:16
to je pecka dik sibrsibr za info to je prde????
lucifernik999
28.12.2017 / 14:16
to je pecka dik sibrsibr za info to je prde????
lucifernik999
28.12.2017 / 14:16
to je pecka dik sibrsibr za info to je prde????
Trailor
28.12.2017 / 20:33
Pro: sibrsibr, dneska už není čas se srát s těma, co obcházejí zákony a okrádají zaměstnance i stát. Dělnické profese nejsou, tak se musí toho využít. Viz projev pana presidenta Zemana . Práce je dost ale lidi nechtějí dělat. Osobně jsem nezaznamenal, když se zvýší plat řidiče v jeho lepší pracovní morálce. Ba naopak, každý dělník chce jen přidat, protože vidí, že není kdo by pracoval. Bohužel, tím že dostanou práci, jí ale lépe neodvedou...ale vše, co jim náleží to znají a taky vymáhají. Lépe nepracují jen spoléhají na to, že nejsou dělníci.
Trailor
28.12.2017 / 20:43
Řidiči co jezdili u dopravních společností, jezdí na sklápěčkách a všem co má kola . Platy mají jednou takové, co na MKD. Kontrola ze strany státu žádná. Jsou to řidiči, co střídají za den několik aut sklápěče a míchačky betonu, bagr...Jejich hodiny jsou měsíčně 280 a více . Plat 45 -50 hrubého . Každý den doma. Plus stravenky a jiné výhody. Například zaměstnavatel platí pokuty do zákazu vjezdu ...
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení