VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Benzina R10, Mladá Boleslav
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
15.10.2014 / 16:37

Nedostatek řidičů?

Nedostatek řidičů?

čus ,nechápu že když už se pořád dokola řeší nedostatek řidičů, proč když zavolá člověk do firmy a chtěl by se s nimi domluvit na nějakých slušných podmínkách tak že nejsou alespoň trochu přívětivější.když nemám řidiče tak se snažím něco nabídnout ne?ale skoro všude kam zavoláš maj podmínky že bych blil.já osobně mám rodinu a dobře fungující.a řízení mě baví ale najít firmu kde by sis vydělal slušný peníze a byl i rozumně doma je skoro nemožné.(a to se teď bavím o vnitru).co teprve kluci co jezdí ven.nechápu.kdy se něco změní?Zakladatel: Dante 


D/r/iver
15.10.2014 / 18:50
Taky je dobré,když jsi na ÚZÚ(Úřad práce)tak aby mohli vykázat jinou aktivitu,než popíjení kafe,dají ti umístěnku,ty tam celý štastný,že budeš mít konečně práci,přijdeš a ani nestačíš slušně pozdravit a už potencionální zaměstnavatel vyvalí spoustu nadávek,že co je to tam za .......(doplnit dle libosti,nechci být sprostý),že proč tě tam poslali,když místo už je půl roku obsazené asi popáté a ohlásil to...jako by jsi za to mohl ty,že mají na ÚP slušně řečeno hampejz...

sibrsibr
15.10.2014 / 21:31
Driver:
Úředník z ÚP ti práci neshání, ale jen ti vytahuje peníze z kapsy, abys byl co nejdříve ochoten vzít jakoukoliv práci i za minimální mzdu. Jak jinak si vysvětlit podobné případy, kdy jen za jízdenky zbytečně utratíš podstatnou část podpory. Tento úkol sice nemá přímo v popisu práce, ale dělá to rád, protože tím získá přízeň podnikatelů ze svého okolí. Na večerní párty se pak všichni skvěle baví vykládáním historek, jak napálili ty ubožáky, co zoufale shánějí práci.

Ostatně jedna úřednice ÚP bezostyšně nabízí řidičům práci na černo u svého manžela. Z čeho by taky mohla mít obavu, když nedělá nic, co by nebylo běžně, v naší státní správě.

sibrsibr
15.10.2014 / 21:36
Dante:
Nedostatek řidičů není až tak horký, jak účelově hlásá Česmad a spol. Je to jen dlouholetý podvod dopravců na stát, aby mohli omlouvat svoje čachry s pracovní dobou. Podobných řidičů, jako ty, jsou tisíce. Ale vyplatí se dopravcům zaměstnávat řidiče, kteří chtějí řádně počítat pracovní dobu a v případě přesčasů si vybírat náhradní volno, aby měli čas i na vlastní rodinu? Nevyplatí. Raději je z dopravy vyštvou a budou vymýšlet různé náborové akce, které zaplatí z veřejných prostředků a naberou kohokoliv, kdo nepočítá kolik času v autě strávil. A těchto lidí opravdu ubývá :)

D/r/iver
15.10.2014 / 21:51
sibr
Dobrý kšeft jsou i takzvané nově vytvořená pracovní místa,za které zaměstnavatel shrábně příspěvek,po nutné době ho zase zruší a tak pořád dokola,penízky se jen sypou...
sibrsibr
16.10.2014 / 05:36
V Česku je dobrý kšeft všechno, co je založeno na podvodu.
Pokud je cokoliv založeno na tvorbě jakékoliv hodnoty, tak se to bohužel moc nevyplácí.
A zůstane to tak, dokud budou podvodníci státem přehlíženi.
Jak na TF napsal Delivio: „stát jsme mi, vy, oni, ale i já a on“.
Prostě každý jednotlivec. Pokud budeme všichni přehlížet, že nás každého okrádají o nároky (hodiny, příplatky, pracovní oděvy, hygienické prostředky, nebo cestovní náhrady…), tak nás odírat budou a poctivá práce se nevyplatí.

mateo
16.10.2014 / 05:41
Sibr,ty kdyz bys udelal tolik,co nakecas,tak tam nemusi delat pul Ceska
Splinter
16.10.2014 / 08:27
To sibrsibr:Neuvažoval jsi nad tím zařídit si vlastní internetové stránky?Název se nabízí úplně sám,jen si nejsem jist jestli by to bylo publikovatelné.
Tvoje příspěvky mi velmi evokují jeden příklad z praxe.Říká ti něco pozitivní diskriminace?Pokud ne google jistě poradí,ale u tebe tady nejde o tento jev,ale o pozitivní dehonestaci.Taktéž odkážu na google s pojmem dehonestace.
sibrsibr
16.10.2014 / 20:57
Nevím, jak vaše příspěvky souvisí s vláknem: „Nedostatek řidičů?“
Ale určitě si můžete založit vlákno na vaše téma.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení