VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Nabídka soukromé půjčky
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire Bourg Teyssonge
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM

EuroFrigo s.r.o.

EuroFrigo s.r.o.

Ahoj pánové, mam dotaz máte někdo nějaké info s touto firmou? Stránky maj www.mkd.cz ale nějak moc jsem o ní neslyšel. DíkZakladatel: sistekF 


lhenice47
12.06.2012 / 22:56
Tam nechodit,dost spatna firma,jezdi velkou británii,na vozidlo maš normy 30/33 na 100 km,co je na vic doplacis,frigo 2 litry na jednu motohodinu,pokud vic tak doplacis ze sveho,pokud sjedeš nebo pichneš kolo,musis na vlastní naklady sehnat stejne kolo stejnou značku a stejnou hloubku dezenu,mel jsem tam nastupovat, ale kdyz jsem videl co vse musim podepsat tak jsem odmitl
buldog
16.01.2013 / 19:39
Nechodit.Auta se totálně rozpadaj,neustále se něco porouchává,nemaj na naftu,opravy,nikdy nevíš kdy pojedeš.Slibujou,že budou nové auta,ale to už slibujou 5let.Výplata nikdy není v termínu,vždycky tak na třikrát.Nemaj servis,parkování.Dřív to byla asi dobrá firma,ještě za původního majitele,to byl a je ještě kamionák. prostě nebrat,aspon ne ted. Třeba se vzpamatujou.
Dokker
12.12.2017 / 21:58
Ahoj pánové, mám dotaz máte někdo nějaké zkušenosti s touto firmou? Stránky mají, www.mkd.cz. Měla by to být firma Eurofrigo. Nikdo jí tu už několik let nekomentoval. Děkuji za info.
Jeníček
07.06.2018 / 18:45
Ahoj kolegové. Máte někdo info o teto firme? Mel bych tam nastupovat, tak at neudelam chybu. Děkuji
Horyn
07.06.2018 / 20:14
Měl? Já když čtu příspěvky výše tak nejmíň 200km od toho místa.
Nod_1
10.10.2019 / 12:45
Nejlepší je vlastní zkušenost, tak se s vámi podělím a uvedu věci na pravou míru.

Auta jsou jako všude jinde, některé jsou lepší a některé horší. Není pravda, že nikdy nevíš kde a kdy pojedeš. Ven jsou stabilní trasy, takže to víš dopředu co pojedeš. Zpět podle toho, co se podaří nasmlouval dispečerovi. Pokud jezdíš jako člověk, nekradeš naftu atp., tak nic nedoplácíš. Je pravdou, že se firma v pracovní smlouvě před takovými případy brání. (Asi mají taky své zkušenosti s nepoctivými řidiči). Spotřeba je dána taky tím, co se veze nebo mrazí, takže je to vše o individuálním posouzení. Toť vše k příspěvkům a teď něco z mé zkušenosti.

Líbí se mi systém proškolení, který je do detailu vypracován na jednotlivé trasy. Komunikace s dispečerem je naprosto bezproblémová a s vedením taktéž. Jako všude si i zde musíš vyšlapat své místo na slunci. Těžko někde dostaneš fungl nové auto i návěs jen proto, že máš něco odjeto atp. Nejdřív se ukaž, pak něco chtěj. Jsou řidiči, kteří jezdí X let a mají auto obouchané až běda, ale ruku na srdce, kdo z nás někdy něco nepřibral, že? Finančně je to na dohodě a nerad bych tady psal nějaké konkrétní údaje, ale pokud bych nebyl spokojen, tak bych tady nebyl.

Rád zodpovím případně dotazy.

wenca
10.10.2019 / 17:01
Trochu mimo téma, ale pokud budu hledat práci a "něco" odjeto už mám, tak jí určitě nevezmu pokud nedostanu aspoň zánovní nebo opravdu slušné auto.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení