VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Autoškola
Vtip týdne:
Opilci
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
19.01.2015 / 23:59

Level Klatovy

Level Klatovy

Zdravím vespolek,
tak místního Lorence jsem našel ale Level ne.Moc tomu nevěřím ale zkusím to.
Je tu někdo, kdo by přihodil alespoň pár infa z této firmy ?Vim, že jezdí s náklaďákama (samotnýma) v konvoji prej Itálii (asi spíš Veronu, kde má firma sklad). Mě by zajímali kamiony, jaký jezdí štreky atp. Jak je to s vyplácením mezd, časovým nátlakem, buzerací a tak okolo. Dyžtak díky...

edit. Lorenc (sousední velká firma) nabírá řidiče na mkd jen s dobrým ovládání světovýho jazyku... nemam šanci.Zakladatel: Maras 


Ceemer
31.03.2015 / 22:43
Zdar,s pár lidma od Levelu jsem dělal a jako všude každý nadával na něco jiného. Takže se vlastně na ničem neshodli. Auta potkávám i v neděli, když jedu lyžovat,nevím kolik jich takhle jezdí,ale stojím frontu na Belvederu a jede Level. Asi nic moc.
Michal82
11.11.2016 / 12:18
zdarec máte někdo info jak to u Levelu vypadá teď? Já vím jen že jsou z Klatov, jezdí IT, mají Volva,ale zajímaly by mě informace od řidičů ať už současných nebo minulých. Plat, platební morálka, kolik na pásku,jak se jezdí)volno x jízda), servis, tech. stav aut, buzerace, dodržování nař. 561 atd.... .

Vanek.Dav
04.04.2017 / 14:16
Zaklad 9000-14000, podle toho jak vysoky chces + diety a odmeny, tj. minimalne 40000/mes. 561se stryktne dodrzuje. Jezdi se jen vrsek Italie (z CZ celovuz) zpet sberak, nekdy tez celovuz. Dojezd na firmu v Kt v sobotu,odjezd v pondeli na vykladky, v utery nakladka, pauza doma a ve stredu odjezd do I. Ctvrtek vykladka, v patek (nekdy uz ve ctvrtek) nakladka/y. Servis Volvo Nyrany, nebo u Furth im Waldu, mensi opravy na firme. Buzeraci neznam, je to na pohodu. Na vsem se da domluvit. Dovolena/nemoc auto stoji, zadni stridaci.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení