VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Maxtrans z Prahy 5
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Autohof Achern
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
20.05.2015 / 11:38

HRAL trans

HRAL trans

Důrazně upozorńuji na tuto pražskou autodopravu !!Zakladatel: takedo 


takedo
20.05.2015 / 11:56
Autodoprava, která je najímaná pro Coca colu, JIP (velkoobchod s potravinami), Gebrüder Weiss, Ikeu, a bůh ví, co ještě dalšího... Jedinné plus jsou peníze. Hotově a to jak je řečeno. Ale pokud vám to stojí jezdit s autem, který je technicky nezpůsobilé provozu, tak vás to nemusí nějak trápit. Auta, která z větší části mají problém se světly (ze zadních světel funkční pouze blinky), které jsem si měsíc nechával spravovat, 3x do týdne na odtahovce (běžný jev u této firmy), dveře nákladového prostoru, které pamatují Žižku a jeho styl oprav to samé, interiéry, že ani nevíte kam si sednout, aby jste se nepozvraceli. Pokud se auto nestíhá opravit, a to se neni čemu divit, dílna je vždy plná, dostanete ještě horší auto, než jste čekali. Jinak od rána do večera, to jest běžný čas, skoro jako u PPL, buzerace zákazníků, protože řidič slízne veškerý problém, co na JIPu podělají, naprosto nechutně přeložená auta, okrádání řidičů ze strany dispečera (nejen vlastní zkušenost, ale také zkušenost ostatních řidičů), a absolutní nevybavenost vozidel povinnou výbavou. No, pokud chce někdo oddělat sebe nebo někoho ostatního z účastníků silničního provozu, doporučuji !
takedo
20.05.2015 / 19:14
http://hral.cz/onas

Pozor na větu, kde píší o stáří automobilů ! Největší lež této firmy !
crazymouse3
25.05.2015 / 23:01
zcela běžná praxe u těchto doprav které zaváží hospody a školky
jatorikal
14.07.2015 / 23:45
Ta to autodoprava hrál trans nebo hotel Barbora nebo ještě enzo expres všechno ty to fyrmi má jeden majitel převážně to spadá pod hrál trans převážně se specializující na rozvoz malých aut to znamená dodávky do 3,5tun + nějaký ty 7,5tunky a jak psal ten člověk že rozvazi vše.Ale ta to fyrma je velice slušná pokud nechceme platit za fitness centrum a stacivam tak málo peněz že třeba pracujete 14--17 hodin dene ato nemluvě vo autech co to sou za vraky údajně mají nakoupit nove vraky.co znám ze svých skusenosti ze
jatorikal
14.07.2015 / 23:52
Ráno vyjedete na furu na autě doloženo 3,5 tun + tedy na to co váží 1,5 tun a v papírech máte napsáno auto DO 3,5TUN to je asi velký rozdíl muslim si že je to hned o papíry.to je 1 věc a ten stav.jeslí si umite představit že jedete v osobaku za tomto vrakem!!! A následnou semu otevřou vrata protože
jatorikal
15.07.2015 / 00:04
Ráno vyjedete na furu na autě doloženo 3,5 tun + tedy na to co váží 1,5 tun a v papírech máte napsáno auto DO 3,5TUN to je asi velký rozdíl muslim si že je to hned o papíry.to je 1 věc a ten stav.jeslí si umite představit že jedete v osobaku za tomto vrakem!!! A následnou semu otevřou vrata pro to že jsou uchceny gumicukem a najednou je máte v čelním skle.rupli čelní sklo tak to ani nevhodné si stěžovat aby ho vyměnili na sklo jste v pořadí to znamená měsíc půl roku.pneumatiky mas co mas to ti stačí letní sjety už stoho couhaji dráty to dáš ještě zimu .proč ne . technická zajedes do garáže a vyjizdis už z novou technická zabere tak 5 10 minut ani ne .vyplaty to dostanete naruku 10 je záloha 25 je dobyrka to je dobrý. To je asi vse ale už vím že kteří firmne už nikdy nenastoupim šílená firma.
takedo
02.08.2015 / 12:57
Přesně jak píše jatorikal !!! Firma ideální pro bezdomovce, sociální případy, apod. existence, kterým je lhostejná bezpečnost provozu a vlastní život. Pokud bude stačit "řidičovi" 10. dne v měsíci dostat 10 000,- zálohu, 25. dne v měsíci dalších 10 000,- dobírku, tak v pořádku, ale volno, osobní život, apod. věci od této firmy nečekejte.
kokosak
05.12.2015 / 06:31
U Hralu jsem pracoval skoro 2 roky, a jsem rád že jsem mohl v této firmě pracovat. Tolik zkušeností, tolik věcí a rozhled v tomto oboru bych určitě v jiné práci nedostal. Zkusit si jaké to je rozvážet elektro, potraviny, pivo, atd.. se vám v jedné práci nepodaří vyzkoušet. Ano byl to v celku boj, ať už po fyzické stránce tak i s hlavou která měla čas od času pocit říkat stop stop ale pokud to člověk překonal a kousl se, zvládl i tyto situace které jsou do budoucnosti skvělou zkušeností jak bojovat se stresem a dalším. Ano, za odpracované hodiny po spočítání hodina/kč je zdá se výplata malá a za námahu v podstatě směšná ale zamyslete se, co by jste chtěli se skoro nedodělanou základní školou a s dluhy které jsou všude kam se otočíte, ano každý se může dostat do f. tísně, ano každý nemáme iq 200 ale pokud chci peníze a nemám na to hlavu pak bohužel bolí celé tělo. Ti lidé jako já, kteří se smířili s tím že hlavou práci dělat nemohou, jsou sice v práci o pár hodin déle, možná že v týdnu je max. jeden možná dva dny kdy člověk nejde po práci domu úplně utavenej, ale když zjistíte že lidé kteří mají na svojí práci x y škol a kurzů a mají stejný, i menší plat, a domu odchází se stresem den co den zatím co u Hralu jen chcípnete motor a tím to hasne se hold kousnete a máknete přes den a budete rádi že takovou práci máte nebo jste hodně naivní a čekáte, že vám někdo bude platit za to že budete 8 hodin za volantem v novém autě nejlépe, a vozit tak max 100kg aby jste se neudřeli. Tak takhle to chodí možná někde daleko od reality. Že jsou auta přetížena ? po spočítání váhy vozu a papírové hmotnosti by jste mohli vozit zhruba 400 kg nákladu, což je asi 8 sudu piva, takže možná že Vám teď dochází že z 8 sudu by asi moc peněz nebylo tudíž by ani výplaty nebyly tak vysoké, a tak mlčím o přetíženém autě a s touto informací se chovám na silnici tak aby se náklad převezl v pořádku a vy mohli pak jít pro 10 a 25 tis. jak zde bylo napsáno. Téma stará auta, k smíchu, zrovna ti, kteří celý život jezdí v mhd si nejvíce stěžujete, ale vydělat si na vlastní neumíte, navíc kdo vám dá při nastoupení do nové práce nové auto ??? Ano, psát a stěžovat zvládáte, ale zamyslet se nad tím, že jsem tam nový a že jsem najel a odvezl to co jiní nacouvají po parkovišti a proto např: oni ty lepší dodávky mají vám nedochází. To že auta si musí vydělat samy na sebe na řidiče na firmu a proto každé 4
D/r/iver
05.12.2015 / 09:53
kokosak
Možná jsi to nepostřehl,ale někam ti emigroval konec chvalozpěvu,tak jsem se nedozvěděl,kterým směrem ven z Prahy končí fronta žadatelů,kteří by v tak super firmě chtěli pracovat.Nebo jsem to jenom já pochopil z příspěvku takedo,že 10 a 25 jsou pouze výplatní termíny v měsíci,ne vyplacená suma?
Cipisek
05.12.2015 / 13:47
No ... ze nám to nikdo neřekne v kanceláři :-) Jen pro vaši informaci , bylo zakoupeno přes 30 nových vozidel , ktera byla na zakázku postavena pro naše partnery , to že je někdo lempl ,a to co jiní dělají do 2 délá do deseti do večera , to je jeho problém ... okrádání ze strany dispečera si beru osobně a doufám že takedo přijde s omluvou ... Jinak si nepamatuji ze by jsme někomu nezaplatili nebo se zdrželi a jsem tu již sedmym rokem ... :-)
wenca
05.12.2015 / 16:08
kokosak
Že by to psal řidič se mi moc nezdá. Typoval bych tě na dispečera nebo nástěnkáře :-)
Aneb všechno špatný je pro řidiče vlastně dobrý.
Dřeš jak debil = získáš fyzičku
Celý den ve stresu = získáš odolnost
Vozíš kde co, od piva po elektroniku = získáš rozhled

A přetěžování? To, že auto uveze jenom 8 sudů piva, není problém řidiče, ale dopravy. A kecy, že by si jinak tolik nevydělal jsou k smíchu.

Kolega u vás jezdil a popisoval to stejně jako takedo. Abych ti nekřivdil, bylo to asi před třemi lety. Tak je možný, že se něco změnilo.
jatorikal
27.04.2016 / 21:39
Cipisek
Nevím kdo jste ale velmi rad odpovim na tu to otazku:to že je někdo lempl ,a to co jiní dělají do 2 délá do deseti do večera.

Jo do desiti do vecera ale kvůli komu?
Urcite to neni ridicem ale dispecerem.
Kdyz nikdo nestiha tak zavolate druhemu at tam jede .
Ano penize byli vcas ale za tu drinu to nestoji odtahat nikde 5tun priklad (cocacola).
Pro tuto firmu si mysli ze jsem udelal prvni posledni a nejaky vdek to si asi mam strcit nikam co??????
!!! a odeme se nedockate omluvi !!!
J.Moravec
06.01.2017 / 20:51
Hlavně sem nikdo nechoďte, je to tu firma hrůzy... Pracovní doba cca 15h denně, auta v rozkladu, dispečink stojí za hovno, ja jsem příjemnej jak prdel. Cipisek je asi na těžkých drogách, jinak si to neumím rozumně vysvětlit...
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení