VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Autoškola
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Persac
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
09.06.2015 / 00:14

Tim Van Vlaandern Transport s.r.o

Tim Van Vlaandern Transport s.r.o

Ahoj, máte někdo nějaké zkušenosti ?Zakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


karpteam
26.04.2016 / 18:31
Dobry den pracoval jsem u teto firmy dva mesice je to opravdu velice kratka doba ale jak tam nekdo vydrzi dele ma mou poklonu jezdil jsem rusko ale tato firma je opravdu neco po prijezdu na firmu v rakousku vas hodi do auta ktere je spinave smrdi a ma vylezenou madraci po trech tydnech kdyz budete tvrde nalehat tak vas mozna nekdo vystrida ale neni to pravidlem protoye nejsou lidi cesti dispo jenom prekladaji sms co poslou z rakouska o nicem nemaj prao rozhodovat protoze tam nemaji zadne slovo takze co naslibuji je lez jezdi se rakousko anglije prevazne pretizen o 3tuny a z ADR je to jeste horsi zavrete cedule a preplujte do anglije naprosto normalni jedte 20hod vykon to se tady jezdi 11hod jizdy je taky normalni tri tydny bez technicaku a dalsi chytrosti plat je tam tech 40tis ale musite jezdit podle nich ne podle aetru v angliji a nemecku a v rakousku pocitejte se zajmem kontrolnich organu protoze u firmy jezdi madarsti ridici a ti jezdi na magnet a na tri karty a na voze je neprehlednute logo TIM proto se to dobre pamatuje a tato firma je znama porusovanim 651 takze kontroly jsou i 3 do tydne pan majitel to rad zaplati za vas pokud budete jezdit 20hod dene tak hura do teto firmy pan Truhlar a Lavecka uz cekaji .
Robert K.
12.05.2016 / 12:21
Dobrý den,
jsem jednatelem u této společnosti a na článek bych chtěl reagovat. To, že řidiči nejsou schopní si po sobě při předání auta uklidit, není náš problém, ale pouze řidičů. Dále bych chtěl říct, že přetížená auta jsou v každé firmě v celé Evropě. Nemyslím si že auta se přetěžují pravidelně ale z druhé strany když zákazník si objedná dopravu na 24.tis kg a naloží 26.tis kg, žádná doprava s tím není schopná nic udělat (když odmítnete zakázku, už ji nedostanete). AETR... pokud řidič není schopen přes kanál si na tachografu stisknout "loď", nemůže mu zákonitě vyjít jízda. Pokud řidič odjede 2h, pak 2h udělá pauzu, 2h jede, opět pauza... mu samozřejmě nemůže vyjít denní výkon. A to se bohužel děje pořád a všude. Kdyby většina řidičů jezdila jako jezdí u naší společnosti 50% řidičů, nebudou si stěžovat na AETR. Střídání: jezdí se 3 týdny venku a týden doma. To znamená 3 víkendy. Peníze: výplatní termín je 15.v měsíci a nikdy se nestalo za 2 roky, aby řidiči dostali výplatu na účet pozdě. To znamená, v 1 den mzda+diety. Vzhledem k tomu, že pan "karpteam" je zrovna řidič, který si v autě neuměl po sobě ani utřít volant a na lůžku spal v botách, jízdu si neuměl rozdělit tak aby mu vyšel výkon a nedokázal pochopit že 3 týdny = 3 víkendy, vypovídací hodnota jeho tvzení = 0. Naši dispečeři nejsou v žádném případě arogantní a vždy se snaží vyjít řidičům vstříc, což ale předpokládá i spolupráci ze strany řidičů.
sibrsibr
12.05.2016 / 13:47
Tak až naberete jen ideální řidiče, kteří nepotřebují zadne vedení může to začít být u vas OK. Jak chcete zajistit dostatečný počet řidičů do té doby?
bubuch
12.05.2016 / 15:41
žádný odkaz k tomu Síbře nezkopíruješ? Jde ti to tak dobře :-)
wenca
12.05.2016 / 18:34
Špinavé a smradlavé auto je hlavně Váš problém. Je to vaše vizitka. Nikoho nezajímá, kdo s tím jezdil předtím.
Žádný normální a schopný řidič do špinavé pelešiny nevleze.

martin79
12.05.2016 / 19:42
Zajímalo by mě jestli pan jednatel taky plní pracovní dobu na 100%...škoda mluvit.
Athari
12.05.2016 / 22:30
Robert K. co to meleš za sračky? To že si řidič přebirá špinavý auto není problém firmy? A ukaž mě firmu kde kamiony jezdí přetížený. Taková je jedna z tisice. Zakázek na kamion je dost, tak proč by měl bejt problém odmítnout kšeft? Když je řidič na trajektu tak mu logicky nemůže běžet jízda když auto stojí, jedině že by ho zvedl na heveru a točil kolama, takže další kravina. Fejk nebo je někdo uplnej debil
blábol
13.05.2016 / 18:04
Jen k temu přetížení, když zjistím, že náklad má o 2t víc jak píše robert, tak bych mu zavolal, at si s tím jede sám jako jednateli. Když by se nedej Bože něco stalo, tak kdo to odnese...
Jirka99
03.06.2016 / 08:39
Čistota v autě je osobní povinnost každého řidiče. Nebo když se dojdete vysra... na benzínce tak taky nesplachujete, protože záchod není váš?!

Ad Athari - nechceš mi dohodit nějaký kšefty na kamion? ale ne prosím pod 15kč za km.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení