VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Nabídka soukromé půjčky
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire Napoleon
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
13.07.2015 / 17:23

Krakovská s.r.o.

Krakovská s.r.o.

Má někdo zkučennosti s touto firmou, která jezdí pro LINDE Gas? Tak sem s tím...Zakladatel: cnedlick 


cnedlick
10.08.2015 / 18:29
Já budu tedy první, a doufám, že né poslední.
Působil jsem u této společnosti od 05/2015 do 07/2015.
Řidiči: - tak ti jsou úplně v pohodě (občas podráždění, ale kdo by nebyl...viz níže) a velmi vstřícní. Mající můj obdiv, že za tak málo peněz se takto nadřou, je to spíše o fyzické DŘINĚ, než o řízení.
Majitelé: - řekl bych to asi takto nejvýstižněji. To je tak, když se dostane slepý k houslím. Zase jedna sděděná firma a místo aby kačky, které vydělají cpali i do rozvoje firmy, tak je utrácejí za kokotiny, které se jim doufám vymstí... Vozový park je na to co vozí KATASTROFÁLNÍ a divím se LINDE, že už je dávno nepřitlačili ke zdi! Kdo chce do této firmy musí být flegmatik, kterému je v podstatě vše jedno.
Dispečer: - ach jo... Hold každý by toto neměl dělat. A měl by si hledět toho co dělal celý život. Je to více o slibech než o faktech. Měl jsem defekt, neško povolit kolo, musel jsem zajet do servisu s píchlou gumou, cca 3km a pak mi oznámil, že mám spoluúčast na gumě 5tis. Dodám jen, že toto bylo na příkaz dispečera.

Tal tedy Pozor a dobře si toto rozmyslete, a co s diet týče, tak ty jsou vypláceny a počítány podle větru, ale spíše podle toho co vlaje proti směru a né naopak...
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení