VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Aetr vs M. Policie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Ashford
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
02.07.2016 / 21:26

cedes logistik

cedes logistik

nazdar chlapi nevíte jak to funguje v Cedes Logistic v Olomouci nemáte nějaké skušenosti dík za infoZakladatel: luboš 


pepan1
22.01.2017 / 12:24
tak moje zkušenost s firmou cedes každy den 14h za volantem nechtej dodržovat povinné přestávky řidiču ! dispečer vubec nerozumi svoji praci navalí ti tolik prace že nemáš čas ani na jídlo chceš si stěžovat okamžita výpověď na hodinu Důrazně doporučuji se jim vyhnout velkým obloukem byl jsem vubec rad že jsem dostal plat jsou zadlužení kde se dá tak doufam že jsem vam tu pomohl
pokemon
02.02.2017 / 19:50
ZAjímavý počteníčko tady teda. Já u firmy cedes pracuji již více než rok a za sebe moho s klidným srdcem říci, že jsem spokojený tak jak už jsem dlouho nebyl. Opravdu mě někteří zde dojímají :-) samá špína ale jak se řiká každá mince má dvě strany. A bohužel většina řidičů, kterí v poslední době nastoupili tak jsou a nebo byli jen banda línech lemplů !!!! Ano jezdí 14 hodin. ALE !!! 5_6 hodin stojí někde zašití a chrápou. S načipovaným autem kde je hned vše ve firmě vidět. DISPEČER. no tak ano . někdy toho naplánuje hodně. Ale on o zboží neobjednal a jen dělá svojí práci. A na druhou stranu . Je tam teď hodně řidičů, kteří dostanou 8 vykládek okolo Plzně a 4 přiveze zpět , že nestihl !!!!!!! Tak to pak holt zůstane na druhý den a pak toho je bohužel více ale kdyby jste se neflákali tak by druhý den toho nebylo zas až tak moc !!!! A PENÍZE. Vždy byly v čas na účtě a opravdu jen v HODNĚ malé míře spíše skoro vůbec se nikomu nic nestrhává i když kolikrát řidič provede ale opravdu velký průser. Takže když jsem něco píšete tak prosím objektivně !!!!!! Dle datumu vložení příspěvku pepana bych toho pána typoval na pana JIRKů ( i když by mě překvapil, že vůbec dokázal zapnout počítač.) a pokud jsi to oprvadu ty tak jdi do koupelny, dej si ale pořádně přes držku , pak se sem vrať a napiš vše po pravdě jak věci byly a nelži tady !!!!!!!!!!! pokud ne tak stejně nepiš veřejně lži !!!!
(-deaktivovaný profil-)
24.03.2019 / 20:24
Zdravím. Nějaké nové info? Teď zrovna nabírají do Olomouce.
sibrsibr
25.03.2019 / 15:11
Pokemone, proč píšeš Pepanovi že lže když jsi jinými slovy potvrdil co napsal on. Že tobě takový stav vyhovuje neznamená že to musí vyhovovat každému. Mi ostatní ti jen můžeme popřát hodně pracovních úspěchu v takových podmínkách.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení