VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Service de Besançon-Marchaux
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
03.07.2016 / 20:18

EIT Trading s.r.o.

EIT Trading s.r.o.

Brněnská firma, která má depo v Okříškách blízko Třebíče, cca 25 kamionů převážně Scania. Auta na leasing.
Vcelku nenápadná firma která se může pochlubit 8 dispečery na 25 aut, z nichž ani jeden neumí práci dispečera vykonávat, neumí jazyky, mnohdy ani vytěžit auto - o to více vládnou arogancí a své pracovní nevýsledky si vylepšují buzerováním méně oblíbených řidičů a žalováním :)
Platově - 29 tis (základ + paušál), musíte si hlídat každou korunu a pořád se ptát a reklamovat, jinak vám bude pořád něco chybět.. za nahrazení Aetru vám běžně napíšou dovolenou a pod...
Za mne nic moc firma. většina řidičů není spokojena a zůstává jen proto, že jsou místní a mají to kousek a s arogancí a blbostí se umí tak nějak vyrovnat. Zbytek je na odchodu nebo jej plánují.Zakladatel: sgt. Shadow 


miki13
03.07.2016 / 20:25
Nevíte někdo jak to u nich vypadá na dodávkách?
sgt. Shadow
23.07.2016 / 06:37
Vím.. otřesně a skoro všech se už zbavil, když přišel o kšeft. Dispečeři nutí jezdit v podstatě 24h. denně, Většina to zkusila a za měsíc vypadla. Nedodržuje se nic. Prostě otročina..
Sklepmistr
29.07.2016 / 18:31
Hlavně že ty jsi Pan šofér. A za tvého působení si toho dojebal tolik že by za to bylo nový auto.
sgt. Shadow
08.09.2016 / 18:25
:) to by byly levný auta :)
Kanivec
10.07.2019 / 13:54
Vřele nedoporučuji. Obrovská neochota dispečerek posílat vás tak, abyste mohli spát doma. I když by to bez problémů šlo. Jezdíte za minimálku + odměny, takže na důchod a v případě nemoci nedostanete prakticky nic. Když skončíte, tak z těch odměn nevidíte prakticky ani korunu, takže poslední měsíc jezdíte za 10k :D ŽIDÁCI. Je tam pár lidí, co mají dobrej přístup, ale za ten si nic nekoupíte :D Ani na kamionech si tam nevydělají chlapi žádnou hitparádu, MAX 35k. Takže bída a ruce pryč :) Šikovnej řidič si najde mnohem líp hodnocenej flek. Tady dobrýho drivera neocení :)

(-deaktivovaný profil-)
11.07.2019 / 17:49
Tak si najdi jinou práci, kňourale!
sibrsibr
12.07.2019 / 03:57
Tlustochu, po jiné práci by se podívat mohli, ale předtím vymáhat evidenci pracovní doby podle paragrafu 96 odst.b. To byste se pak divili co by se dělo ;-)
nicky
12.07.2019 / 10:09
On Kanivec nepsal, že by mu něco, na co má nárok nezaplatili, jen se mu zdála nízká mzda, tudíž asi nemusel vymáhat evidenci pracovní doby.
Možná jsou tady i někteří lidé, kteří nemusí každý měsíc vymáhat na zaměstnavateli evidenci pracovní doby a umí si spočitat výplatu sami a kupodivu se sejdou i s výplatou vypočtenou zaměstnavatelem i když se jim zdá mzda třeba nízká.
Ale jsou tady i jedinci, kteří se umí sice soudit, jejich mzda je podle jejich představ, ale výplatu si spočitat evidentně neumí.
Např. třeba sibr. Už tady předvedl, jak si umí spočítat přesčasové příplatky (případně, jak se proplácí náhradní volno za přesčasy), jak by se měly počítat zahraniční diety (ano, vím, není to součást mzdy), nebo třeba z čeho se počítá daň ze mzdy. Něco jsem tady už na ukázku zveřejnil, zbytek, pokud by byly pochybnosti, jsem schopen zveřejnit.
Já nevím co je lepší, jestli se umět o mzdu soudit (což je potřeba tak jednou, dvakrát v životě, většinou ani to ne) nebo si umět spočitat každý měsíc výplatu, což je tak asi 500 - 600x za život.. Já sázím spíš na ten výpočet výplaty než na nějaké vymáhání, případně soudy, ale někdo to má třeba obráceně, ale nepochybně je to každého věc, jak si co zařizuje, ale myslím, že není třeba někoho přesvědčovat, že jedině ta má cesta je správná a nikdo se nesmí od ní odchýlit.
sibrsibr
12.07.2019 / 11:51
Lze souhlasit že hrubý odhad mzdy může řidič odhadnout ze svých záznamů. Ovšem pokud se mu něco nezdá a potřebuje přesný výpočet, řekne ti každý účetní že bez podkladů od zaměstnavatele to přesně vypočítat nelze. Proto má zaměstnanec pravo vše si vyžádat zpětně podle paragrafu 96b ZP.
Pokud vychází jen z informaci které si sám vede, oblbne ho jednoduše účetní zaměstnavatele...
nicky
12.07.2019 / 12:24
Jsou tady i řidiči, kteří si dokážou mzdu spočítat na korunu přesně, a žádná účetní ho nemusí ani oblbovat. Navíc můj dojem je, že těch účetních, které oblbují řidiče tolik není. Pokud se mně někdy něco nezdálo ve mzdě, vždy jsme se dohodli, kde je chyba a proč nám výpočty nehrají.
Znovu píšu, že ten Kanivec nezpochybňoval výpočet výplaty, jen prostě bral, podle něj, málo. A ty jsi zareagoval vymáháním evidence pracovní doby.
sibrsibr
12.07.2019 / 13:39
Protože bez evidence to prostě přesně spočítat nelze. To o čem ty si myslíš že je výpočet mzdy, tak to je jen nasobilka bez znalosti mzdového účetnictví. Rozdíl může být v tisících měsíčně hrubého. Třeba jen na správném výpočtu průměru při náhraďách mzdy. Za rok desítky tisíc...
nicky
12.07.2019 / 14:43
Určitě to je násobilka, výpočty většinou ani o ničem jiném nejsou, snad ještě sčítání, odčítání a dělení. Pokud budu mluvit za sebe, za jiného ani mluvit nemohu, tak je zajímavé, že jsme se většinou se zaměstnavatelem na těch výpočtech sešli a pokud ne, tak jsme záhy objevili kde je chyba a napravili ji. A věř tomu, že občas v tom náhrady mzdy byly, třeba svátky nebo dovolená.
Ona ta evidence, co tady o ní píšeš, není o náhradách mezd, dokonce se klidně může stát, že evidence se bude shodovat s mojí vlastní evidencí což se stává v mém případě téměř vždy a přitom se třeba nesejdeme o pár korun u mzdy. Rozhodně to není o tisících, jak tady píšeš Ty. Představ si, že ta evidence není ani o znalosti mzdového účetnictví ani o nějakých výpočtech, je to opravdu jen evidence toho co jsi odpracoval, případně na co máš nárok. Vůbec to není o mzdě, jsou to jen podklady pro výpočet mzdy.
A to, že nemáš znalosti o mzdovém účetnictví se nechá snadno napravit, literatury k tomu existuje dost. Když jsi se naučil Zákoník práce tak, že můžeš zpochybňovat výroky soudů, a tvrdit, že takhle to v rozsudku napsané určitě není, přesto, ze jsi ho ani neviděl, tak nějaké mzdy pro tebe budou brnkačka. Ale do té doby, než se to naučíš, tak o tom raději nic nepiš a pokud Ti to nedá a musíš se k něčemu vyjádřit a pak se objeví, že to je kravina, tak se zkus alespoň omluvit. Vím, pro Tebe je těžké přiznat, že něco nevíš......
Pokud by jsi mně chtěl položit nějakou záludnou otázku ke mzdám, sem s ni, pokud budu vědět, rád Ti odpovím, pokud ne, odpověď Ti dohledám. Ono je to totiž v dnešní době jen o bezchybném naházení dat do počítače, moc toho vědět nemusíš a počítač Ti přesto spočítá mzdu správně. Většinou jde jen o to, jak je v programu nastaveno zaokrouhlování a to pak jsou ty korunové rozdíly, ale tísíce rozhodně ne. A rozdíl desítek tisíc korun ročně na náhradách mezd, jak jsi psal, to je nepředstavitelné. Ale možná už jsi to tak někdy měl, já tedy ještě ne.
sibrsibr
12.07.2019 / 15:30
Nicky, že tebe nikdy neokradli víc, než o pár korun neznamená, že jiné neokrádají o tisíce. Účetnictví se učit nebudu, protože mám ve svém okolí dost lidí, co tomu rozumí. Stejně tak si nebudu doplňovat právní vzdělání, protože i právníků mám kolem sebe několik.
Pokud zaměstnavatel evidenci sám kompletní a dobrovolně vydal, tak samozřejmě není potřeba nic žalovat a lze se dohodnout. Myslím, že by bylo nanejvýš hloupé zdůrazňovat, že když je se zaměstnavatelem možná komunikace a dohoda, tak je to vždy oboustranně výhodnější řešení, než soudní spor.
Pokud píšu o žalobách, tak samozřejmě vždy jen v situaci, že zaměstnavatel nekomunikuje, odmítá vydat listiny, nebo se nelze dohodnout z jiného důvodu.
Je-li možná dohoda, určitě každému doporučuji, aby se raději dohodnul, než žaloval !!!!!!!!
Taky zde zdůrazňuji, že ani já nejednám vždy tak nenormálně, jak sem píšu. Sem píšu jen možnosti, jak lze řešit extrémní situace, kdy je zřejmé, že zaměstnavatel dělá z řidičů blbce, otroky, nebo je okrádá. Případně vyhrožuje nějakým příkořím a rozumná řeč s ním není možná.
Pouze v takových případech se umím zachovat stejně jako protistrana a jsem ochoten hledat extrémní řešení, o kterých zde píšu.
Že vždy jednám tak, jak zde popisuji. Nebo že mám vždy vše vyplaceno do puntíku. Nebo že bych často něco vymáhal. Nebo snad sám vše úzkostlivě dodržoval... To jsou jen výmysly, přihlouplých pohádkářů, kteří zde píšou své představy o mém životě.
Když se zaměstnavatel chová normálně, chovám se tak taky. Když přitvrdí, přitvrdím taky. Když to žene do krajnosti, jsem ochoten udělat totéž.
Nenarodil jsem se svobodný, abych komukoliv dělal celý život osla.

bubuch
12.07.2019 / 20:20
Sibr

Mas pravdu, ze jsi se nenarodil. Takovy exot jako ty se muze jen vyskytnout.
sibrsibr
13.07.2019 / 07:44
Exot co nikomu nemusí lézt do řítí aby dostal pár kaček na výplatu?
Jestli ty umíš jen podlézat, tak ono to zas tak běžné není.
Mnoho lidí neohýbá hřbet a zůstala jim hrdost i když jsou jen řídíči.
Ale je taky hodně podobných tobě. Co jsou ochotni za pár kaček žrát za jízdy salámy s magnetem na čidle.
Tomajerry
29.12.2021 / 20:33
Z vlastní zkušenosti musím říct že většina negativ tady už zazněla.Máte domluvený fixní plat tzn pořád stejně at se děje co se děje a výsledek?Vidíte ho jen ve zkušební době a pak není možno se dopočítat.
Na každou blbost musíte mít vypsaný škoďák jinak Vás to nechá firma zaplatit.Příklad natržená plachta v délce 60cm otázka práce cca 20-30 minut na zalepení.
Výsledek???-Cena 2700 z čehož Vy zaplatíte 1000 a zbytek jde na pojistku na blbost.
Chování této rodinné firmy? TOTÁLNÍ arogance hlavně od majitele,a jak už tady zaznělo i na MKD si tam chlapi vydělaj max cca35-38 se vším všudy a 90% z nich jsou patolízalové a bonzáci.
Prostě a jednoduše jako možná přestupní stanice by to šlo.
Auta se myjí jedine ručně na place hadicí a koštětem,myčku nikdo neproplatí.
Zažil jsem a jsem rád že jsem odešel.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení