VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Portes les Valence A7
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
25.07.2016 / 14:12

Transport servis - Miloš Kolář

Transport servis - Miloš Kolář

Zdravím vás milí kolegové,

chtěl bych všechny řidiče, kteří se rozhlíží po práci okolo České Třebové upozornit na mé špatné zkušenosti s firmou Transport servis - Miloš Kolář.

Při nástupu jsem měl pár požadavků na práci u pana majitele. Bylo to prosté: 1. nechtěl jsem jezdit v noci a za 2. chtěl jsem jezdit kolem komína a spát každý den doma. Po dvou letech ježdění v UNII jsem chtěl být více doma a srovnat si trochu denní režim. S Kolářem jsme se dohodli na krátkých točkách a vše se jevilo dobře.

Po nástupu jsem zjistil, že pan Kolář vypisuje každý den řidičům nová kolečka do tachografu a vyžaduje porušování aetru! Setkal jsem se s řidičem, který ani neznal aetr, jezdil s kamionem vždy na nové kolečko a nedodržoval ani 45 minutové přestávky.

V naději, že si slušně vydělám jsem Kolářovi kývl na krátkou točku do německa ve dvou posádce. V praxi to vypadalo tak, že jsem byl první tři dny v týdnu slušně vytížený. Pondělí ráno vykládka Zruč n. S., odpoledne odjezd do Kölnu na pět vykládek, příjezd ve středu cca 2:00 ráno a 7:00 nakládka na další točku! To vše přátelé na 4 kolečka, bez ohledu na přestávky.

Pan Miloš Kolář umí velmi dobře slibovat, ale realita je jinde. Byl jsem s nim například domluven na opravu ložisek osobního vozu v jeho servise. Opravu odkládal jak jen to šlo, protože by z toho neměl žádné peníze.

Když došlo na lámání chleba a jeho manželka mi vyplácela výplatu, tak se pan Kolář schoval vedle do pracovny za počítač a byl ticho. Dostal jsem 20300,- Kč za celoměsíční dřinu a porušování zákonu. Podle kilometrů a práce co jsem počítal měla být výplata přes 25000. Co vám mám povídat?

Dejte si velký pozor při výběru správného dopravce a firmě TRANSPORT servis s.r.o. v čele s panem Milošem Kolářem se raději obloukem vyhněte.Zakladatel: krastom 


Hooryn
26.07.2016 / 09:31
nasyp mu cukr do oleje
krastom
26.07.2016 / 13:18
to bych neudělal ;-)
Petr Slezák
26.07.2016 / 20:38
Ahoj kolegové!
U Koláře jsem jezdil několik let. Netvrdím, že by bylo všechno super, Uznám, že některé věci chtěli dělat jinak. Nikde to není dokonalý. Odešel jsem protože mám dvě malý děti a potřeboval jsem trávit více času doma a hlavně žena měla vážné zdravotní problémy. Koláře se musím ale trochu zastat:
1) Víkendy doma, 2) Stabilní práce 3) Vozový park v dobrým technickým stavu, nepustí Vás se špatným autem (ne jako vedle u konkurence S....). 4) Vlastní servis a dobrý mechanici kteří při poruše dojedou a spravý v rámci evropy snad všechno. 5) Mechanici mi servisovali několikrát i moje osobáky včetně pneuservisu a vždy za super cenu. 6) Co si vyjezdíte to máte na VÝPLATNÍ PÁSCE a neexistuje něco jako penízky bokem, nebo nějaký protislužby. 7) Stabilní řidiči Tomáš S, Martin S, Radek Č. se tam rádi VRÁTILI když si odskočili "za lepším", neboštík Láďa tam jezdil 16 let. 8) Jen tak pro doplnění Kolářová už je v důchodu a na firmě není. 9) Když jsem v roce 2015 odcházel tak výplaty včas a po mém odchodu se i značně omladil vozový park.
Co napsat závěrem u Koláře si buď zvykneš a zapadneš do týmu, nebo jdeš pryč. Já se nestydím za to co jsem napsal podepsat. Mnoho kilometrů bez nehod přeji všem Petr Slezák.
Honza.JTD
01.08.2016 / 00:00
Chlapi, jezdil jsem u Kolare i u Skalickeho a je pravda, ze Kolar ma auta v lepsim stavu, ale stejne jsou to stara atega. O to by tak neslo kdyz je auto nejak udrzovane. Me osobne stvalo to jeho puntickarstvi. Kolar je pes na poradek, coz je tezke udrzovat v aute, kdyz sedite kazdy den v jinym. Prace byla celkem dobra, tocky stale, ale za 16000 jsem se na to mohl vykaslat byt od rana do vecera v trapu. Ted jezdim na kontejnerech pro metrans a mam 23000 mesicne. Delejte jak chcete, Kolař hleda porad ridice na ty stary atega, ale jsou to az na par vyjimek auta, co maji nejlepsi roky za sebou. Ja už bych na plachtu nešel. Honza..
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení