VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Repos les Grands Brocards
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
26.03.2017 / 15:00

KOK International s.r.o.

KOK International s.r.o.

Zdravím všechny truckery a truckerky,

může prosím někdo z vás, milí kolegové "ve zbrani", dát info o firmě KOK International s.r.o. (jednatel Bronislav Pospíšil) z Bystřice pod Hostýnem?

Poslední dobou vídám inzerát, že hledají řidiče na sklápěcí návěs, např. zde:
http://prace.bazos.cz/inzerat/72878379/Ridic-skCE.php

Díky a přeji fajn jarní probouzení ;-)

Zdeněk
Zakladatel: Flowerville 


Janka
07.04.2017 / 13:19
Ahoj.jsi si jistý že u tohoto inzerátu se jedná o firmu KOK International?
keduler
07.04.2017 / 13:51
Sory, že se do toho vměšuji. Ale já poněkud nechápu, že hledáte práci řidiče/ky na takových portálech jako je Bazoš? Vždyť existuje mnoho jiných možností, jak za pomoci vyhledávače, hledat práci v tomto oboru. V některých vyhledávačích zadáš co požaduješ, případně co umíš a znáš, svou e-mailovou adresu...a bude ti to samo posílat nabídky dle tebou vybraných atributů. Třeba má někdo jiné a dokonce kladné zkušenosti, ale já se domnívám, podle toho, co jsem zde už párkrát četl, že s Bazoše nic dobrého ohledně práce nekouká...
Janka
07.04.2017 / 15:04
Já pouze reaguji na to že KOK International mám za barákem a už sem se tam snažila dostat přes známýho a měli plno. A inzerát se sice teď nedávno objevil, ale než sem stihla řešit zase zmizel. Ale já jej viděla na seznamu myslím.
Janka
07.04.2017 / 19:54
Na inzerát jsem volala. Je to pán z Halenkovic má jednu sklápěčku a zemědělské stroje a nabízí víc služeb a hledá řidiče na tu jednu sklopku. Man euro 4. Takže to s firmou KOK International nemá nic společného.
Flowerville
08.04.2017 / 08:33
Díky za investigativní činnost Jani. Omlouvám se, nechápu kde se stala chyba, odkaz jsem ještě po odeslání příspěvku prověřoval a byl to ten správný.

Na každý pád jsem myslel tento inzerát:

http://prace.bazos.cz/inzerat/71578661/Ridic-CE.php

Zde se taky sice přímo nepíše že se jedná o firmu KOK, ale před časem visel na chlup stejný inzerát na jméno Bronislav Pospíšil, což by měl být podle dostupných info jednatel firmy KOK International.

Pána Z Halenkovic nebrat ani omylem, více v sekci Dopravci v ČR - Petr Pavelka s.r.o.

Stran hledání práce na bazoši... po pravdě mě nic lepšího nenapadlo, ale pokud má někdo tip, kde se inzerují seriózní pracovní nabídky pro řidiče, pak sem s ním :-)
Flowerville
08.04.2017 / 08:41
Sakra práce s editorem, odkaz na práci jestě jednou:

http://prace.bazos.cz/inzerat/71578661/Ridic-CE.php

a zde link na kontakty firmy KOK s.r.o.:

http://www.koksro.cz/kok/?page_id=34

Jak vidno, číslo z inzerátu tam opravdu figuruje. Tak pokud to máš Jani za barákem, pak asi nastala možnost jít do té firmy pracovat.

Smyslem tohoto vlákna se bylo o nich něco dozvědět, ale je pravda, že ne vždy se vše daří dle plánu :-)
Flowerville
08.04.2017 / 08:43
Tak opravdu nevím co dělám blbě, že mně editor zahrne do textu odkazu i počáteční slovo následujícího řádku. Na každý pád, systém Ctrl+C - Ctrl+V do řádku prohlížeče fungovat snad bude...
Janka
11.04.2017 / 08:56
No spíš sem tam volala že hledám něco tak na půl. Mám doma rocniho cvrcka a nechci se vracet na unii ani omylem. Ale nějaká koruna se hodí a jít do fabriky za desitku po celem měsíci v práci to taky nee. Doufala sem ze sklopky budou fungovat vícemene kolem komina. Chvíli sem na nich jezdila a fungovalo to. Než šla firma do kopru. Jinak díky za info ale mám teď nabídku sice na dodavku bohužel ale je to v rodine tak snad to bude fungovat.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení