VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
26.03.2017 / 17:21

Petr Pavelka s.r.o.

Petr Pavelka s.r.o.

Vzledem k opět aktivnímu inzerátu na pozici řidiče u této společnosti, dávám pár info z osobní zkušenosti.

http://prace.bazos.cz/inzerat/72878379/Ridic-skCE.php

Popis: mini doprava z Halenkovic, t.č. už jen 1 tahač+sklápěcí návěs, auto parkuje v průmyslovce Napajedla, u servisu MB Truck Samohýl. Vozí se zemědělské komodity, relace CZ, a občas za hranice SK, A, D, režim Po-Pá, spí se v autě, výdělek 20 až 25.000,- (v inzerátu na který jsem reagoval já bylo uvedeno 30.000,-) tolik úvodní info od majitele P. Pavelky, který na první dojem působil seriózně. Další info či zkušenost nebylo od koho získat, jen těsně před nástupem naznačil hlídač objektu, kde parkuje auto, že jsem dobře neudělal... a měl pravdu. Škoda jen, že to neřekl na plnou hubu, mohl jsem si ušetřit zkušenost, o jakou nikdo nestojí.

Zkušenosti (osobní): Pracoval jsem u firmy od konce února do dubna 2016, kdy následovalo jediné možné řešení - útěk.

Rozsahem přeprav jsem se reálně nedostal za hranice Moravy, Rakousko jsem jel 2x. Hodně naslibováno, minimum splněno. Tahač (MAN TGX 440 Euro 4) v nic moc stavu, v kabině nepořádek a v koších hnijící staré odpadky. Návěs Benalu (55 cbm) hodně zničený a neudržovaný, obrovská vůle točna/čep návěsu, děravá placha, urvaná ráčna kurtny, úniky vzduchu, nefunkční zvedání nápravy, netěstná vrata díky mizerné opravě zamykacího mechanismu dvěří, nefunkční lampy návěsu, zarezlé přepákovaní na otevírání výsypných oken ve vratech a další...

Odměna řidiče byla 10% za cenu odvezené tuny nákladu, ze strany majitele neustálé nabádání k přetěžování, kromě jízd za hranice. Vytíženost auta slabá, organizace práce špatná, někdy se jelo celý týden, jindy jen 2 dny. Z toho, co se mně povedlo zjsitit ze zdrojů mimo firmu, majitel často neměl peníze na naftu. Většina práce byla od spedice a hlavně "kolem komína" z důvodu uvedeného výše. Tankování probíhalo po trochách, předplácení dálnice to samé. Jako řidič jsem měl sice firemní kreditku, na které ale nebyly peníze, o ty se vždy říkalo předem a pokud jsem si nechal 1.000,- na další tankování (dálnici), nebo jen 150,- na nemrzku do ostřiku okna, peníze z karty po chvíli zmizely.

Z pohledu výdělku pro řidiče naprostá pohroma, výplaty v řádném termínu se žádné. Práce na dohodu, smlouva sice slíbena, ale v reálu nesplněno. Na konci březnZakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


Flowerville
26.03.2017 / 17:23
Z pohledu výdělku pro řidiče naprostá pohroma, výplaty v řádném termínu se žádné. Práce na dohodu, smlouva sice slíbena, ale v reálu nesplněno. Na konci března proběhla "výplata" 4.000,- dalších 8.000,- obdrženo na účet někdy v červenci 2016, tedy za 2 měsíce po odchodu. Celkem tedy vyděláno 12.000,- bez pásky.

Případnému zájemci nedopuručuji na toto místo vůbec volat, není třeba panu majiteli dělat dalšího blbce, stačilo že jsem jej dělal já a nejpíš pár dalších kolegů přede mnou. Pokud už by nějakým nedopatřením došlo k nástupu do této firmy, v žádném případě se neupisovat na dohodu, jen na řádnou pracovní smlouvu, na jejímž základě bude možno zpětně vymáhat to, co vám právem náleží. Samozřejmostí by mělo být pojistění právní ochrany.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení