VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Portes les Valence A7
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
18.04.2017 / 21:12

Slušný dopravce Hodonínsko a okolí 40km

Slušný dopravce Hodonínsko a okolí 40km

Ahoj chlapy, Hodonínsko a okolí jsem tu ještě neviděl a už sem to prolezl skrz na skrz. Nemáte někdo zkušenosti s někým? Rád bych byl všechny víkendy doma. Mohla by být i dodávka s vlekem, nebo kalsika C+E. Jsem trošku znechucen a v obavách, že je 95% dopravců špatných a 5% dopravců má už obsazeno.
Díky za každý tip. Přemýšlím i případně o německu, ale z jazyků umím tak ruštinu trochu. Prý ale berou i když neumí, že už jsou aj čeští a slovenští dispečeři .
Díky všem i případným prudičům ;-)Zakladatel: Karelfofr 


MarekN
23.04.2017 / 12:03
Kazdy vikend doma a premyslis i o Nemecku. To mi moc nedava smysl,ale v Nemecku jsi kazdy vikend doma,ale asi ne v Hodonine. V tvem pripade bych sel do Rakouska,i kdybys mel dojizdet do Vidne kazdy tyden,tech 120 km se da. V Rakousku bude urcite nabidek habadej pres agenturu i bez jazyka,ale pocitej,ze budes s Rumunama a Madarma,ale prachy vydelas a vikend volnej.
D/r/iver
23.04.2017 / 15:59
Karelfofr
A myslíš,že ten čeký nebo slovenský dispečer bude s tebou jezdit a na vykládkách a nakládkách ti tlumočit,co máš udělat,kam zanést papíry,kam a jak přistavit auto,co otevřít??Asi né,takže těm parkovištním kecům o českém dispu moc nevěř.Co vím,tak HO ČSAD jezdí v A pod Schenkerem,v Kyjově je taky velké ČSAD,občas je vidím nebo potkávám v D..A pokud by vás bylo víc z jednoho místa i v D,dá se jezdit jedním autem,i když to neradi vidí,protože když vypadne jeden,dá se to ještě zalepit,když vypadnou 4 najednou,už je to horší.
D/r/iver
23.04.2017 / 16:04
Ještě jsem zapomněl BORS Břeclav a klasika Cross speed Branišovice.

Karelfofr
29.04.2017 / 08:23
chlapi díky za typy. Oslovil jsem pár, někteří oslovili mně, upřednostnil jsem osobní pohovor, ve třech případech samotní ředitel nebo majitel firmy. Nabídek je fakt dost, po řidičích hlad. Dost mi pomohli i tyto stránky, alespoň orientačně a zúžil výběr a ušetřil zbytečných cest a telefonátů. Zatím mám dva favority. jeden dokonce v místě bydliště, o kterým jsem ani nevěděl. No doufám, že nepřeberu. Mám ještě měsíc čas, takže poslední sloévo jsem ještě neřekl.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení