VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Ashford
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
26.07.2017 / 16:51

Tomi Trans CZ s.r.o. Tomáš Voldřich

Tomi Trans CZ s.r.o. Tomáš Voldřich

Milane tir = pravá ruka Tomáše Voldřicha, fa. Tomi Trans CZ s.r.o., Ty který ses mě tady snažil zesměšnit a označoval jsi mě za lháře atd.
Tak tady mohu konečně všem oznámit, že po dlouhé době, je konečně uzavřeno rozsáhlé šetření inspekcí SUIP, Č.Budějovice. Dostal jsem od inspekce závěrečnou zprávu o výsledku.
Tomáš Voldřich majitel a dopravce, který stále tvrdil, že má všechno v pořádku a že v jeho firmě platí jeho pravidla.
Tomu inspekce nějak nebyla nakloněna a kromě toho, že si musel Voldřich ve firmě svá pravidla upravit podle platného zákona a aby tomu na příště porozuměl, tak mu vyměřují krásnou TUČNOU POKUTIČKU !!!
Tak to mi opravdu udělalo upřímnou radost.
Slávek

P.S. Další radost mám, že jsem se dověděl, že Voldřichovi schází řidiči, protože mu jich mnoho v rámci péče Voldřicha, mnoho odešlo.Zakladatel: jeď bezpečně 


Daniel33
27.07.2017 / 10:12
Slávku, seš fakt největší borec.... fakt hodně dobrej
jeď bezpečně
27.07.2017 / 17:25
Danieli33, věřím že to myslíš upřímně.
Pro všechny ostatní. Nenechte si všechno líbit. Samozřejmě že nikdy nebude všechno na 100%. Ale někde je ta poslední pomyslná kapka. Nechávat se okrádat a ještě tlačit do průšvihů, za podstatné porušování zákona, to nemáme přeci zapotřebí. Hlavně dopravci potřebují nás !! Zatím kamion bez řidičů nejezdí.
Mnoho dopravců bere řidiče jako spotřební materiál. Tedy využít a odkopnout, pokud řidiči seberou ŘP , nebo ho dokonce zavřou.
Jsem v kontaktu s bývalým řidičem co jezdil u Berana. Tak ten se také dlouho soudil a nakonec vyhrál nemalé peníze.
sibrsibr
29.07.2017 / 09:43
Přesně jak píšeš. Každý řidič může čekat, až svět napraví úředníci. Což se za posledních 2 000 let nepodařilo. Nebo tomu pomoci a udělat pro sebe něco sám. Jak jsem napsal zde Krucipískovi:
http://kamionaci.com/?forum=464&str=3
krucipísekcipísek
29.07.2017 / 17:20
já jsem cipísek, proč mě pořád všichni krucipísek komolí přezdívku... :-)
jeď bezpečně
21.08.2017 / 19:36
A zase o Voldřichovi, Tomi Trans CZ.
Tak jsem ve spojení s řidiči u Voldřicha. Jeden se před časem ptal jak to tam chodí. Po vysvětlení říkal, že to přeci zkusí,protože Voldřich sliboval kde co a pomlouval řidiče kteří skončili, tedy i mě.
Nyní napsal, že po dvou 14 denních turnusech skončil. Píše, že je to potápějící firma, kde není žádné zázemí a porušuje se stále nařízení vlády 561/2006.
Voldřich na něj řval, že je zrádce !!! To je ještě dobré, na mě řval že jsem HOVADO !! Nechtěl jsem mu jet další 4 hodiny po 15 h. výkonu.
Prostě děsná firma !!
Možná sem dá vlastní písmo o Voldřichovi.
Jencek88
08.10.2017 / 12:35
Bohužel to co tady píše Slávek je pravda. Za 14 dní jsem měl 6 výtisků. Jako třešnička na dortu byla přetáhnuta dvou týdenní 90 hodinová jízda. Údajně je to v pořádku za to se pokuty nedávají. Na přední nápravě každá pneumatika jiná. Jedná dokonce naseklá. Můj druhý pokus najít si dobře podmínky vyšel naštěstí v 150% lépe. Jezdím s kamarádem ve dvojku linku (550km) jedna cesta. Každej den sprcha, teplé jídlo a nikdo neprudí, že něco musim. Mám teď práci bez stresu a hlavně všechno na pásce. Na zdejší poměry jsem spokojený. Jo a pneumatiky nové Michelinky.
jardamoto
09.10.2017 / 19:06
Je zajímavé že potkávám řidiče na trase Budějovice Linz a ten tam je už minimálně 3 roky. Nevěřím tomu co tu vše píšete. Něco možná ale určitě ne vše.
milantir
20.10.2017 / 14:57
POZOR! Aktualizované stránky

www.rambousek-neni.borec.cz
milantir
20.10.2017 / 15:23
Jen, abych doplnil, jak je individuum pod nickem "jeď bezpečně" vtipná postavička. Mě samotnému poslal vzkaz, že nám skončila kontrola.
Je smutné, že nechápe, že člověk, který pro tu kontrolu připravoval podklady a byl tak celou dobu v centru dění jsem byl JÁ :-)
Asi by mu skončili i mokré sny o úpadku naší firmy, pokud bych zde zveřejnil aktuálně plné obsazení všech souprav.
jardamoto
17.08.2018 / 20:26
Tak co vy mluvky. Je zajímavé že firmu která normálně funguje tady pomluvjej ale jak to vlastně bylo opravdu už nikdo nenapíše. Budu zde psát to samé. Kamarád tam jezdí už opravdu dlouho a je spokojen. Myslím že pan Voldřich je v pohodě šéf a jde řidiči dost na ruku. Jen kecy a hovn.ch.
sibrsibr
19.08.2018 / 09:16
Přesně tak. Řidiči co jen plkaj, ale neumějí dát žalobu jsou jen mluvky a nic z toho.
Pravdu by se ukázala jen u soudu.
sanchez666
19.08.2018 / 09:26
sibrsibr
Tvl, ty si snad i v taláru honíš péro :-D
sibrsibr
19.08.2018 / 09:32
Přesně jak tady pán zaměstnavatel napsal. Podklady pro kontrolu připravuje sám kontrolovaný a úředníkům se nechce moc se v tom šťourat. Každý si svoji práci zjednodušuje, takže ani úředníci nebudou makat od rána do noci, aby zaměstnavateli dokazovali, že jeho podklady jsou podvodné.
Zaměstnanec je během kontroly zcela mimo, takže na lži zaměstnavatele nemůže poukazovat. Až u soudu je účastníkem i zaměstnanec a zaměstnavatelovi lži tam je možné rozkrýt. Pravda se prokáže, až pokud se věc dostane k soudu. Vše ostatní jsou jen plky…

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení