VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Autoškola
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Benzina R10, Mladá Boleslav
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
16.06.2018 / 05:55

Stanislav Kupka-Mošnov

Stanislav Kupka-Mošnov

Pozor, pracoval jsem tam, svou práci si odvedl dobře, neli nad rámec, a slíbil sem vedení, že když budu chtít skončit, dám dopředu vědět, byl sem ve zkusebce, 17 dní dopředu sem jim dal vědět že končím, přišla výplata tak mě zkrouhli o 9 tisíc, za celý měsíc práce na mezinarodce s dvouma vikendama venku, 31 tisíc????, nemluvě o tom že mě nechali jezdit s matrací která byla tak prolezela, že ste měli péra v zádech, vůbec to neřešili i přes upozornění,doufám že karma ještě funguje, 9 tisíc je 9 tisíc.Zakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


sibrsibr
16.06.2018 / 09:26
Podobně by si pan Kupka z Mošnova mohl stěžovat mezi svými kamarády:
„Hledal jsem řidiče, co ho doma nic nedrží a bude na mě makat celé měsíce, abych na něm vydělal a nemusel moc investovat. Když jsem ho bral, vypadal že neumí do pěti počítat, tak jsem byl přesvědčený, že je to právě ten blbec, co mě bude výborně živit. Ale jen co začal jezdit, tak už se mu nelíbila matrace a o víkendu dokonce chtěl být doma. Je snad řidič, tak bude spát kde zrovna je. Copak jsem kouzelník, abych zařídil, že si každý pátek přiveze prdel až před barák? A když odcházel tak jsem mu ještě zaplatil celých 31 tisíc i když neodpracoval celý měsíc, protože dva víkendy seděl doma. V dnešní době už nenajdeš dobrého řidiče.“

Jeho kamarádi by mu určitě dali za pravdu. Je to jen otázka různého pohledu na věc. Ty jsi chtěl peníze vydělat. On určitě peníze zbytečně vydávat nechce. Tak to chodí. Od toho se sepisují smlouvy, aby se při placení strany nevymlouvali.

Podle pracovní smlouvy máš nárok na cestovní náhrady, hodiny a příplatky. Ve tvém případě to můžu odhadnout na minimálně 20 tisíc diet, plus odpracovaných minimálně 200 hodin, tedy určitě hodně přes 20 000 hrubého. To by bylo víc, než ti vyplatil. Ovšem kde a kolik jsi odpracoval, musíš vědět podle počtu a délky jednotlivých směn. Kolik máš na hodinu, musíš vědět podle své pracovní smlouvy.

Zjevně jsi dostal zaplaceno daleko méně, než je tvů minimálníj nárok ze zákona. Pokud to začneš vymáhat, vysoudíš i úroky a soudní výdaje. Pokud nezačneš, tak si tu stěžuješ úplně stejně a zbytečně, jako pan Kupka mezi svými kamarády. Kdo z vás má pravdu, nikdo krom soudce nerozhodne.

Podobných situací jsou tisíce.
Vis zde: http://kamionaci.com/?forum=3333


(-deaktivovaný profil-)
16.06.2018 / 13:06
Nestezuju, dal sem to sem schválně pro druhé řidiče aby věděli, co se týče mne, nejsem princezna, něco už mám odjeto, řidičák predvojensky a je mi 48let,EU,RUS a Turecko, ta Železná matrace, to bys musel sám zažít, záda jsou nejhorší pro řidiče a já bych rád pracoval a nesel na nemocenskou, Kupkovi nebudu dělat zle z ins.prace a soudem, jeto jejich svědomí, které stejně nemají, ale ono se to roznese, už teď mu tam jezdí dva Ukrajinci.
(-deaktivovaný profil-)
16.06.2018 / 13:10
Respektive Kupkova má finance na starosti, na soud nemám čas, vím že bych to vyhrál, ono se jim to vrátí jinak.
sibrsibr
16.06.2018 / 13:37
A má podle tebe nějaký smysl psát takové příspěvky?
Podobné firmy zde i na jiných forech byly popsány ve stovkách příspěvků. Nikdo si tolik názvů firem nezapamatuje. O Kupkovi bylo kdysi někde taky něco obdobného napsáno. Zřejmě jsi o tom taky nevěděl, když jsi tam lezl.
Je to tedy k něčemu? Realita je jednoduchá. Když si okradení řidiči najdou čas a začnou své nároky vymáhat (vždyť jde jen o pár schůzek s advokátem), tak se to podobným firmám nevyplatí a budou krachovat. Nebo to nechají být jako ty a podobným firmám se to bude rentovat. Tedy jich bude přibývat a řidiči budou jezdit stále zadarmo. Jako ty.
Ostatně nikdo neví, jestli sis to celé nevymyslel, abys Kupku jen pomluvil.
Třeba nejsi řidič, ale nějaký konkurent, nebo jeho bývalá milenka.
Důvodů k pomluvám může být hodně.
Ale taky pravdu mít můžeš. To nikdo neví.
(-deaktivovaný profil-)
16.06.2018 / 14:25
To sme rozesmál teď, jsem otec 3 lete dcerky, určitě nejsem typ člověka který se nudí a vymysli fóra tady, psal jsem to jen s toho důvodu, ale to sem psal už výše, pro ostatní co tady chodí na forum a ptají se tady, tak ať ví kdyby tam nastoupily a chtěli odejít, tak co by je čekalo, to je celé, nic jiného nehledej, nemám důvod to vyvracet a zduvodnovat někomu, nic víc.
(-deaktivovaný profil-)
16.06.2018 / 14:26
Od toho tady ty stránky sou.
mateo
16.06.2018 / 15:01
To je uzasny,jak se ten dementni sibr neustale snazi nekoho dotlacit k tomu,aby byl stejna k...va,jako on
(-deaktivovaný profil-)
16.06.2018 / 16:01
Mateo, došlo mi to. :-)
sibrsibr
17.06.2018 / 10:57
No jak tvůj příspěvek těm ostatním pomůže, když o Kupkovi již psáno bylo a stejně jsi tam nastoupil, nechal se okrást a tím přispěl na jeho podvodné aktivity???
Stejně tak tu bylo popsáno podobných příběhů o mnoha jiných podobných dopravcích a stejně tam řidiči pořád nastupují a nechávají se okrádat jako ty???
Všichni jako ty mají stejný závěr: „No co už teď, když mně okradl, nechám to tak, jen to napíšu na forum, protože na nic jiného nemám čas.“
Kteréhokoliv podvodníka hned napadne, že ti řidiči jsou tak hloupý materiál, že si založí dopravu a bez rizika postihu je bere na hůl, jak se dá. Na lidech jako ty se vydělává opravdu rychle a hodně. Tak se vůbec nediv, že podobných firem neustále přibývá a přibývat bude…
Horší je to s firmami, které platí. Ty v konkurenci těchto podvodníku neprosperují, jak by mohly, bez těchto podlézačů cen.
Tak díky, že jsi na sebe prásknul, jaké jsi vemeno, co podporuje dopravní neplatiče a podlézače cen. Na tebe bychom si měli dát bacha, jinak to tady brzy bude samý Kupka. Tvoje děcka později už ani výplaty očekávat nebudou. Prostě se po šichtě zajdou napást trochu čerstvé trávy. Jsi skvělý otec, co Kupkům vychová další tři otroky.
Ukaž to jejich mámě jaký jsi hrdina, že necháváš rodinné peníze podvodníkům. Doufám že aspoň ten malý zbytek nenahážeš do automatů a něco domů přineseš :-)

(-deaktivovaný profil-)
17.06.2018 / 18:57
Opoustim tady to forum, jelikož tady ten pán sibrsibr je jasný provakater, nicméně ostatní pánové znova opakuji, že Kupka platil, ale když odejdete ve vší slušnosti, tak vás při poslední výplatě okrade. Mějte se pánové.
sibrsibr
18.06.2018 / 19:23
3koda že jsi tu nevyjmenoval i těch dalších tisíc dopravců, kteřčí to dělají stejně. Bylo by to aspoň pohromadě.
Předpokládám že brzy zase píseš o dalším, který si tě vychutnal a tvúj výdělek věnoval svým dětem.
mateo
19.06.2018 / 03:08
Hele josefe,ty jsi pekne natvrdlej,co?
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení