VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Benzina R10, Mladá Boleslav
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
02.01.2019 / 22:57

Universal Transport

Universal Transport

Čau kolegové, někdo z řidičů prosím nějaké zkušenosti s firmou Universal Transport ? DěkujiZakladatel: Gormy77 


jack ketch
03.01.2019 / 11:44
Kdysi mě jeden z nich naboural, v Betonbau v Praze, kde tenkrát sídlili. Šofér se z toho moc nestresoval a na firmě vyřídili všechno v pohodě. Udělali na mě dojem jako celkem fajn firma. Mimochodem asi koupili Nosreti
koras
03.01.2019 / 20:41
Je to fa. která se zabývá nadrozmernou dopravou, sídlo je v D Padebornu, v cz je jen pobočka. Dříve sidlili na Průmyslový v Práglu, ale teď mají celkem slušný zázemí v Mochově. Pobočky mají po celé Evropě. Bohužel jsem je už viděl i na PL značkách což je asi konec. Před 3lety 20 až 25tis přes pásku plus diety dle zákona. Po čase navýšené o 10%. CZ pobočka tahá především menší nadrozměry, ty fajn přepravy si dělájí němci sami. Auta MAN teď poslední dobou berou hlavně Ivety. Výbava nic moc, skoro holobyt. Hlavní problém je že hodně přeprav se jede bez povolení, tudíž mají nedostatek šoférů (vybodovaný). Dříve se klíče od auta předávaly z otce na syna, ale to už bohužel neplatí. Jezdí se převážně v noci, což je daný specifikací práce.
AKM...
06.01.2019 / 11:06
Vím že jezdí stejnou linku jako když jedu pro Transport Logistik tj. Vagonka Česká Lípa - Bombardier Francie často respektive pokaždé se s nimi potkávám na parkovišti u Lidlu ve Francii kde je domluvené stání od Bombardieru . Zrovna nedávno od nich jeden řidič odešel. Jinak pokud jde o tuto linku pohodová práce naložíš ve Vagonce nadrozměrný kontejner zahřibuješ ho a jedeš 80 až do Francie tam se na parkovišti vyspíš dojedeš do Bombardieru oni tě složí jeřábem naloží ti prázdný kontejner a jedeš zpátky do Vagonky v solu děláš jedno tučku ve dvojce dvě točky do týdne. Parkuje se v ČSAD Česká Lípa respektive Ewals.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení