VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
parkoviště Bouchalka
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
21.03.2019 / 22:11

Mpntrans s.r.o.

Mpntrans s.r.o.

Tak takovou firmu jen tak nezazijete. Psana na pi. Popilkovou. Prikazy dava jeji pritel. Hubou milionari a vyplatu ani nedaji vcas a ani tu kterou si dohodnete pred nastupem. Auta total, ale total srot. Neni na opravu nez si na to auto nevydela. Tankujes po par korunach jak dement. Vymetas mimo dalnice. Jezdis tydne na vnitru kolem 2300km a kazdy den min. 4 vykladky a 2 nakladky. Nemas sanci se najist. Lzou neuveritelne. Auto se vysere nejedes a jsi na neplacenym volnu. Zavrit takove firmy. Vyhody,ze si natankujes bez dph. Vysmech, nic takoveho. Ani pracovni obleceni. Opravdu nenalette na ty zvasty a vyhnete se teto firme.Zakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


sibrsibr
22.03.2019 / 02:31
Těžko někdo zavře takovou firmu, když o tom napíšeš pouze zde na foru.
Ale můžeš svá práva bránit. Pak se ukáže: Zda máš pravdu a firma ti bude muset vše doplatit zpětně i další pokuty. Nebo jestli si jen vymýšlíš. Například neplacené volno nemůže udělit zaměstnavatel. To může být uděleno pouze na žádost zaměstnance. Ten si pak musí ze svého doplatit i odvody. Zaměstnavatel tedy musí mít tvoji písemnou žádost o neplacené volno. Stačí se mrknou do Zákoníku práce. Pokud ti ho udělili neoprávněně a případně nevyplatili i další odpracované hodiny, nebo jiné nárokové složky mzdy a cestovní náhrady, můžeš postupovat třeba takto: http://kamionaci.com/?forum=2897
Pokud máš pravdu, podobné firmy nikdy nic nevyplácejí dobrovolně, proto bys měl od začátku spolupracovat s advokátem. No a pokud své nároky prokážeš a oni ti budou muset vše doplatit i s úroky, tak si docela podstatně vylepšíš svoji účetní bilanci.
Kolegovi údajně pomohli tihle: http://kamionaci.com/?forum=3630
Nějaké příklady najdeš i zde: http://kamionaci.com/?aero=profily&ae=profil_forum&pr=1021368
Tak hodně zdaru :-)

(-deaktivovaný profil-)
22.03.2019 / 05:09
Ahoj sibrsibr. Opravdu nechci nikoho spinit bezduvodne. Mam sms komunikaci, fotodokumentaci tech.stavu auta. Jinak diky za rady. Pokusim se jich vyuzit. Mej se.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení