VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire d'Hyombre
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
21.08.2019 / 10:33

Ruce pryč od Chromtrans s.r.o

Ruce pryč od Chromtrans s.r.o

Chromtrans s.r.o je celkem prosperující firma, která je absolutně závislá na majiteli společnosti. Tento člověk je velice pracovitý a žije jen pro svoji firmu, prakticky veškerou svou činnost jí podřizuje včetně své rodiny a dětí.
Na tom není nic špatného, nebo je to spíše jeho věc, pokud ovšem to samé nepožaduje od svých zaměstnanců. Vyrostl v české vesnici v Kazachstánu a to se na něm dle mého názoru podepsalo. K lidem, jenž pro něj pracují se chová jako ke svému majetku, s tím že jim za práci platí, tak musí být spokojeni. Přehlížení zaměstnanců, jako nějakých podřadných lidí je na denním pořádku. Ovšem pokud něco potřebuje, je najednou velice milý a kamarádský, čímž dokáže člověka ovlivnit tak, že si opět nějakou dobu říká, jak je to vlastně vše v pořádku a zase pracuje přesně dle přání šéfa, případně udělá i něco navíc s očekáváním, že bude vše nadále v pořádku. Chyby lávky!!!!!! Po určitém čase, když už není daná osoba pro pana majitele potřebná pro jakousi činnost navíc, vrací se vše do starých kolejí. Pan šéf ač prakticky bez vzdělání, je velice dobrý psycholog a toto své nadání využívá dost nechutným způsobem ve svůj prospěch.
Tato společnost má jakési heslo, že se jedná o rodinnou firmu, kde co se řekne, to platí. Ano to je sice svým způsobem pravda a co šéf slíbí, to udělá. Jedná se ovšem jen o věci, které konkretizuje a časově přesně určí. To je další z věcí, jenž zaměstnance zmate, jelikož pan majitel naslibuje spoustu věci ve stylu a potom, někdy atd. Toho se ovšem nikdo nedočká. V konečném důsledku to zde tedy funguje dle starého známého sliby – chyby. Podobné je to ve vztahu k jiným firmám, co se týče spolupráce. Speditér přijme objednávku na určitou přepravu, když se později objeví nějaká výhodnější, tak ho šéf nutí tu původní stornovat s tím, že se pojede ta výhodnější. Nutí tedy své zaměstnance nepokrytě lhát a vymýšlet si důvody proč, nejde ta původní přeprava odjet. Něco podobného se stává i vůči řidičům, jelikož ve většině vozidlech se používá tzv. pomocník (magnet) a myslím, že asi ve dvou je nainstalováno zařízení, jež ovlivňuje tachograf.
Vše co jsem zde napsal je můj osobní názor, který vychází z několikaleté zkušenosti s touto společností. Nemůžu tedy doporučit tuto firmu k jakékoli spolupráci!!!Zakladatel: pavel13872 


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení