VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Kraichgau - Sud (Sinsheim)
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM

MTC Activity-dříve MTC Doza

MTC Activity-dříve MTC Doza

Ať tu maj zastoupení i Benátky nad Jzerou. :-)Zakladatel: Máca86 


Máca86
19.12.2012 / 22:18
ha překlep Benátky nad Jizerou omlouvám se
(-deaktivovaný profil-)
19.12.2012 / 22:35
Znám je,ale víte o nich někdo něco??
paragán
26.12.2012 / 21:03
Vím že jim nedělalo problém, když chtěl někdo nastoupit třeba na dva měsíce, ale podmínky asi nic moc...
(-deaktivovaný profil-)
15.01.2013 / 16:27
Podmínky jsou následující:

10.500 základ, 0,80 Kč za ujetý km a najede se v průměru 11.000 km.Toto je vše na pásce, takže skoro 20.000 hrubého. Dieta v zahraničí 34,- euro denne. Jezdí se hlavně Německo a víkendy doma.
paragán
22.10.2013 / 02:23
Zní to dobře, ale je to opravdu tak? Co ti, kdo u MTC Doza (Activity) již "nějaký ten týden" jezdí? Jaké jsou jejich postřehy a zkušenosti?
O.K.čko
07.02.2017 / 14:41
plat průměr a jde komplet na pásku nic bokem , solidní jednání. hledají řidiče hlavně na převozy v Ml.Bol. za cca 34tis/měs na směnný provoz

noname
07.02.2017 / 15:13
nějaká zkušenost někoho kdo tam teď dělá?

noname
08.02.2017 / 13:19
tak prý hledají skutečně řidiče na pravidelnou práci na směny převozy v MB a plat dávají všechno skutečně na pásku

Lada11
12.01.2023 / 22:27
Základ nízký jako všude. Zákonné příplatky neplatí a nutí jezdit po nocích a dojíždět domu v sobotu a bez příplatku za práci v sobotu. Výplatu s nelze spočítat, protože bývalý řidič a dnes v uvozovkách vedoucí dopravy leze vedení do z.....a mlží, přesně se vymlouvá s výplata se dělá od oka, aby řidič byl ochotný za to ještě jezdit. Auta až na pár nových co dostanou prominenti, tak zůstatek jsou starý vrány, takže šrot s návěsy odkoupený ojetiny od DHL a dají na to nový plachty a tím pádem máš nový návěs. Něčemu jezdit od pondělí od ranních hodin do soboty a bez zákonných příplatků a celkové směšné výplatě což je ve výplatě započítány i diety. Ředitel mlží také s jen hezký mluví, ale to je vše. Jeho zájem je hlavně jeho kapsička a co mu sype z pronájmu malých aut co pronajímá do firmy. Že by střed zájmů?? Řidič nemá žádný bonus a jediné co měl, že si dříve mohl natankovat do osobáku za levnější peníz. Ale to už bylo zrušené s jen to mají kancelářský. Už je tam UK jak za volantem, tak i na dílně. Holt se nechají odrbávat a zatím mlčí s ty mají rádi. Obloukem to obejdi a běž dál.
Lada11
12.01.2023 / 22:29
Základ nízký jako všude. Zákonné příplatky neplatí a nutí jezdit po nocích a dojíždět domu v sobotu a bez příplatku za práci v sobotu. Výplatu s nelze spočítat, protože bývalý řidič a dnes v uvozovkách vedoucí dopravy leze vedení do z.....a mlží, přesně se vymlouvá s výplata se dělá od oka, aby řidič byl ochotný za to ještě jezdit. Auta až na pár nových co dostanou prominenti, tak zůstatek jsou starý vrány, takže šrot s návěsy odkoupený ojetiny od DHL a dají na to nový plachty a tím pádem máš nový návěs. Nucení jezdit od pondělí od ranních hodin do soboty a bez zákonných příplatků a celkové směšné výplatě což je ve výplatě započítány i diety. Ředitel mlží také s jen hezký mluví, ale to je vše. Jeho zájem je hlavně jeho kapsička a co mu sype z pronájmu malých aut co pronajímá do firmy. Že by střed zájmů?? Řidič nemá žádný bonus a jediné co měl, že si dříve mohl natankovat do osobáku za levnější peníz. Ale to už bylo zrušené s jen to mají kancelářský. Už je tam UK jak za volantem, tak i na dílně. Holt se nechají odrbávat a zatím mlčí s ty mají rádi. Obloukem to obejdi a běž dál.
Lada11
12.01.2023 / 22:35
V současné době jezdím ve slušné firmě, kde platí veškeré hodiny, zákonné příplatky a dieta je 50 eur na den. Vozový park nový a velice slušné jednání. Firemní oblečení a vybavení je samozřejmostí. Prostě rodinná firma a žádné lhaní a po dlouhé době jezdím v klidu a víkendy jsem doma, pokud chci jet dálku a i na víkend, je to o dohodě.
Radek Tucek
22.01.2023 / 11:05
Mám jednoduchou poučku ,všechny firmy,co berou práci od Ewalsu,jezdí za směšné peníze a proto jsou založeny na ojebu řidiče.
Stejně tak kdo bere práci od DHL na vnitro.
Každý rozumný řidič se takovým firmám zdaleka vyhne.
sibrsibr
22.01.2023 / 21:42
Tucek, ty jsi ten mudrlant z toho slavného sdružení řidičů?
Každý rozumný řidič ví, na co má nárok a kolik za svou práci dostane.
Pro koho a za kolik jezdí jeho zaměstnavatel, je rozumnému řidiči úplně jedno.
Nemá to žádný vliv na jeho odměnu :-)

Radek Tucek
23.01.2023 / 16:39
1.nejsem z žádného sdružení řidičů.
2.myslel jsem si,že jsi docela inteligentní a ukazuje se,že jsem se spletl.
To že tvůj zaměstnavatel nemá svojí práci a jezdí jako nájemka za 90 centů na km docela hodně ovlivní to,jak tam budeš placen.
Divné firmy,jako Blažkové,Nadoko,MTC jezdí pro Ewalsu za hubičku a mají místo aut vraky,šetři na všem včetně řidiče.
Na tomhle docela příkladu je vidět,že opravdu velmi záleží,za kolik a jakou práci má tvůj zaměstnavatel.
sibrsibr
23.01.2023 / 18:12
Hele Radku, nesuď mně a trochu víc přemýšlej. Tvoje úvaha je úplně mylná. Pokud se řidič nechá okrádat, tak by to bylo jak píšeš. Pokud řidič není tupej, tak jeho příjem záleží pouze na výši smluvní mzdy, výši sjednaných diet a počtu odpravovaných hodin. Neexistuje firma, která by platila řidičům výrazně víc, jen protože mají dobré ryta. Naopak, existuje mnoho firem, které svým řidičům neplatí ani přesčasy a ještě jim krátí diety, i když dobré ryta mají :-)
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení