VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Aetr vs M. Policie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Service de Besançon-Marchaux
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
28.02.2020 / 10:02

Hledání práce

Hledání práce

Ahoj, jak a kde hledáte nabídky práce? Skrze známý, nebo i na nějakých stránkách na internetu? DíkyZakladatel: elkacko 


V.I,Lenin
29.02.2020 / 10:33
Cago pres znamy je to lepsi ale muzes i na bazosi,pracomat,tip prace,nabidky prace cz,avizo cz,atd ale motaj se tam porad ty stejny dopravci takze to nebude nic topoviho ale skus zdar at se dari
sibrsibr
01.03.2020 / 07:34
elkacko, zdarec, omylem jsem totu odpověď vrazil do jiného vlákna, tak znovu :-)

Souhlas, že nejlépe přes známé. Pokud to nejde, tak je potřeba si uvědomit co mi vyhovuje a umět své požadavky vhodným způsobem dohodnout už při pohovoru. Jinak je to mnoho zbytečných vstupů a výstupů.
Taky platí, že když naslibují hory doly, jen abys nastoupil, a po nějaké době odejdeš, aniž bys vypořádal všechny mzdové nároky, tak je to pro zaměstnavatele ideální stav. Brzy najde další vemeno, které na něj bude makat zadarmo. Pár takových potřebuje každá firma, protože na některé práce se to vyplatí víc, než tam řádně platit stálého zaměstnance.
Řidiči taky nechodí na pohovor, aby tam na sebe vykvákali všechny chyby a nedostatky. Stejně nemohou vždy očekávat plnou upřímnost od zaměstnavatele. Ze začátku pracovního poměru je to prostě oboustranné oťukávání, aby se zjistilo, jak to vlastně obě strany opravdu myslí.
Pokud se stane, že naletíš nějakému vychcánkovi, můžeš sice ve zkušebce odejít bez udání důvodu, ale bude pro tebe těžké dostat z něj celou výplatu. Pokud tedy ve zkušebce zjistíš, že tě tahá za nos. Je lepší dát okamžité zrušení pracovního poměru, protože s ním máš nárok na odstupné a nebudeš ztratný. Vis podobný případ zde: http://kamionaci.com/?forum=3697&str=2
OZPP lze dát samozřejmě kdykoliv tě začne okrádat, i po zkušební době…


O.BRADLEY
02.03.2020 / 00:36
Jedině tady http://kamionaci.com/?aero=prace
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení