VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
20.04.2021 / 18:39

Morava JRT-logistik s.r.o.

Morava JRT-logistik s.r.o.

Tato fa je skrachovalá fa MRT transport,stav úplně stejný,tři měsíce dobrý prachy jak se domluví,ale po skušebce začne dávat zálohově, víc jak 30-35tis tam neuvidíš,celý týden v autě ,zběrák 4-5 míst, když odejdeš,nečekej že ti zaplatí ,ruce pryč od takových firem,měl jsem tu čest půl rokuZakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


(-deaktivovaný profil-)
10.02.2023 / 09:36
Zdravím kolegové řídiči.V životě jsem nic takového neudělal, ale donutilo mě to tady něco napsat, aby se další řidič nezapálil... U firmy jsem pracoval tři týdny z toho jeden týden zaplacený (první) ale jen tak tak.. Tisíc výmluv.... Řekne vám že vám mzda přijde v pondělí nejpozději ve středu v dalším započatém týdnu - v pátek voláte kde jsou peníze...
Mzdu prý dává týdně... Tím vám drží vždy jeden odpracovaný týden, na který můžete při odchodu zapomenout.
Majitel vám po večerech vypisuje SMS v opilém stavu... Telefonáty to samé.. NEKONEČNÉ tlachání, které nikam nevede ! (Jak jsou poctiví, jaká je to rodinná firma, atd.. atd..)
Pan syn od majitele to samé. Sprosté vulgární chování.
Ze začátku jim vše uvěříte - první týden, ale pak vám začne docházet že je něco špatně. (Dobří lháři)
Každopádně firmě se vyhněte obloukem. Nic dobrého vás tam nečeká !
sibrsibr
10.02.2023 / 16:34
Tolik let stále stejné nářky. Jste všichni opravdu tak líní, že jste se ještě stále nenaučili, jak můžete podobné situace řešit s úsměvem a ke svému prospěchu?
michalr
11.02.2023 / 17:18
Zdravím všechny. Píšu jako zástupce firmy. Reaguji na příspěvěk ze dne 10.2.23. Jedná se o řidiče Jménem Erik Škulavík. Z nášeho pohledu je příběh trochu jinak. Erik k nám nastoupil za jasně daných podmínek. Jezdíme trasy do švédska a zpět. Řidič nám tady krmil uši o tom jak pracoval v německu, ale že skončil kvůli špatnému střídání na autě atd. což nezpochybňujeme. Bohužel i přes velké výdělky které si tam vydělal měl pan řidič na účtě hotovst v řádů sto korun. Když jsme domlouvali platební podmínky, tak z naší strany byl navržen měsíční termín a nebo ve formě týdenních záloh. Řidič nás poprosil o formu týdenních záloh, z důvodu že na tom není fin. dobře. Bohužel to se stává.
Ano pravda je, že v případě týdenich záloh si necháváme týdenní rezervu, a to funguje v praxi tak, že řidič odjede týden, a dostane uhrazeno další pátek. Necháváme si tedy čas pro zpracování dokumentů z přeprav ale dnes už také jako rezervu pro takové případy jako byl tady ted řidič. Ve středu(dva dny před termínem zálohy) se optal jestli nemůže dostat zaplaceno už v ten den za minulý týden, plus už za týden který nemá ani dojetý. Po tady te zprávě řidič zvyšuje hlas a reaguje velmi divně. V ten moment končil. Řekl jsem mu, že skončit může, tak ať v nitře naloží a doveze auto na sídlo firmy. Tady ta verze u něj nehrozila, buď mu zaplatím vše do 5 min, jinak odjíždí z nakládky prázdný, a klíče, dokumenty od nákladu a od auta mi “zabavuje”. V tom momentu jsem mu napsal ať se zachová jak umí, podle toho povedou další kroky. Ve výsledku odjel, a dojel do ČR a zahrabal auto, zabloudil a zahrabal auto v turistické oblasti zaplňené sněhem kde byl zákaz nad 5 tun. Mezi tím, pan řidič odcizil a prodal mýtnou krabičku, za což na něj bude také podáno Trestní oznámení. Cesta z trnavy, mýtná krabička a výproštění mu budou započteny a zbytek odměny za práci budou odeslány na jeho účet, ale popravdě, nevěřím že to bude více jak jeho nynější stav na účtě. Opravdu nic z toho nemuselo být, kdyby naložil a dovezl auto na firmu, své peníze dostal jak jsme se domluvili. Své slovo držíme:).
Mimo jiné, kdyby někdo chtěl, můžu poslat veškerou komunikaci s tímto pánem doložit, nemám se před čím schovávat. Jako jeden z faktů, že se jedná o lacinou pomluvu, a zoufalost pana Erika, je že zaměstnáváme dnes několik řidičů, kteří u nás pracují v řádech několika let. Nejkratší dobu je u nás pán řidič 1rok.
michalr
11.02.2023 / 17:28
Delší zpráva nejde napsat, ale kdyby tady ty věci byly tak jak deklaruje řidič, tak tady řidiči nepracují takové “doby”.
Také radím ať se dopravci tomuto řidiči vyhnou, bude mít stále nějaké problémy.
Ať se daří:)
VitoDisketa
11.02.2023 / 17:34
Doplním jen zde info kde byl vůz nalezen a v jakém stavu. Udělejte si obrázek sami. Dole před tady tím obřím kopcem a zásekem byl velký plac kde se dalo krásně otočit a vrátit se na původní trasu. Pracuji pro Moravu už nějaký pátek a za sebe musím říct že na čem jsme domluveni nebo jsme byly domluveni tak vždy platilo.
Poloha vozu: http://goo.gl/maps/V8Adq2n1hg86S2UL7
Foto: http://imgur.com/a/fDWEA3D
sibrsibr
11.02.2023 / 17:47
Myslím, že dnes už každý rozumný řidič ví, že podobné výkřiky a stížnosti jsou naprosto zbytečné a hloupé.
Každý rozumný řidič taky ví, že nemusí brát na pracovní cesty peníze ze svého, ale že má ze zákona právo vzít si od zaměstnavatele předem zálohu na cestu ve výši stravného, sprch, parkovného a dalších předpokládaných výdajů.
Pokud někomu na MKD tyto peníze předem nestačí a doprošuje se předem dalších záloh, tak je něco divného nejen na tom řidiči, ale i na zaměstnavateli, který jakési týdení zálohy mzdy nad zákonný rámec sám nabízí. Zřejmě jsou oba zoufalci. Proto se k sobě i zoufale chovají a mají potřebu vypisovat sem podobně nesmyslné story.
Stále platí, že dopravou si nevydělávají jen inteligentní a slušní lidé a firmy :-)

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení