VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Maxtrans z Prahy 5
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Por tRadomsko
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM

cm transport Tachov

cm transport Tachov

Čaues, nemate někdo zkušenosti s firmou cm transport z Tachova?? dikyZakladatel: kucmoch27 


(-deaktivovaný profil-)
07.02.2013 / 18:21
jsou placený na km ale nevim kolik nic extra to tam asi nebude jo a jezděj hodně po šoustkách aby ušetřili
(-deaktivovaný profil-)
19.03.2013 / 13:47
8000kč základ plus 5000poh.složka plus 0.082centu na km.Po šoustkách se jezdí ale ne všechno.Za všechno ti ale peníze berou.Spotřeba není určená a tak záleží jaké má firma výdaje a podle toho tě oberou.Znám případ že i za spotřebu 30,16L(scania) vzala šéfová řidiči 1000kč.Jinak se připrav na arogantní chování a na to že jsi povl.Atd,atd
(-deaktivovaný profil-)
07.04.2013 / 17:42
Kanec to napsal přesně. I když to zní neuvěřitelně,i s tou srážkou za spotřebu 30,16 je pravda. Spotřebu porovnávají s nejlepší v kategorii. V tomhle případě scania tandem,která vozí lahve a kde co se stejným autem,které skoro většinu exportů vozí do 3 tun. Jinak v Cm nováčkovi dlouho trvá dostat se na své auto a to většinou neni nic moc.
(-deaktivovaný profil-)
17.05.2013 / 16:07
Díky houbasovi že mi dal za pravdu...Myslím že ted to trvat moc dlouho nebude dostat auto na stálo.Odcházejí tam kluci ve velkym.A nejsou to žádní nováčkové.U firmy byli dlouho.6-12 let.To že odcházejí asi o něčem svědčí.Jen nechápu jak to takhle múže nechat padnout samotnej šéf.Chlapi, to vám byla tak perfektní firma než to ovládla nová paní šéfová.. KDO CHCE KAM POMOZME MU TAM!!!!!
Chocel
21.12.2017 / 13:53
A ted je to supr firma do kytek
jezdecX
09.10.2018 / 14:56
No a ještě doplnění o fa CM transport. Mají inzerat přijmeme řidiče na specialní stroj Kamag v logistickém centru. Přijmou Vás na zaučení k jednomu řidiči naslibují slušný plat, následně řidič který vám má vysvětlit kam který kontejner dát tak to vysvětluje zmatečně. Když vám to začne jít relativně dobře po dvou dnech a jezdíte dál třeba týden či dva tak vám řeknou, že jste nadbytečný a budete jezdit třeba vnitro, trasu kterou nikdo nechce jezdit a když ne tak můžete padat. Vedoucí dopravy je příjemný chlápek, ale když se ho chcete zeptat co se to vlastně děje tak vám nezvedá telefon. Jestli dostanu zaplaceno za to co jsem tam odjezdil bůh ví. Jo a ještě něco, řidiči Kamagu si vás nechtějí pustit mezi sebe, abyste jim neviděli do karet jelikož se tam naftička odsává na veliko.
jezdecX
03.11.2018 / 07:27
Ještě dodatek k CM transportu co se týče peněz firma opravdu zaplatí v tom není problém......

jozin
03.11.2018 / 15:01
nekde jsem cetl ze se tam ma nejlipe stridac.tak jak to ekomu nevadi sedet co tyden v jinem kramu a snase asi hodne,neni problem.
Vnitrák 91
27.06.2019 / 23:28
Čaute, také bych uvedl pár info k této firmě. Od firmy jsem v minulosti odešel a po pár letech se zase vrátil. A musím říct, že zde došlo k velkým změnám. Jezdím na vnitru noční linky, tak nevím jak je to na mezinárodce, ale na vnitru teď naprostá spokojenost. Kazdy den doma. Pěkný peníze a hlavně teď vnitro vede konečně někdo, kdo to zná také z druhé strany, teda od volantu a tak má řidič konečně zastání. Dřív se za všechno jen strhavali penize, nyní bych řekl, že je to naopak. Dobrá práce je pěkně oceněna a lidí si zde váží. Tedy alespoň já to tak vnímám. Hodně se také zvedl vozový park a každý na vnitru má své vlastní auto. Řekl bych taky že firma teď dost investuje do aut a jejich stavu. Takže za mě dobrá volba.
Ceemak
28.06.2019 / 16:05
Souhlas s Vnitrakem 91. U CM jezdím jako střídač na vnitru. Každej má přidělené svoje auto a střídač taky. Jsem každý tejden někde jinde ale každý vikend volný. Ne jednou mě firma i podržela když jsem měl průser v soukromém životě. A svymu nadřízeným ať zavolám ve dne vnoci, tak mě zatím do ...... nikdy neposlal. Peníze si vydělám super
(-deaktivovaný profil-)
17.10.2020 / 15:12
ke zlodějum v cm tachov nechodit.makáte ale zaplatit se jim nechce.nedoporučuju.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení