VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
TOTAL Osterfeld
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
17.04.2022 / 10:18

kohlman& hasek z Jence u Prahy

kohlman& hasek z Jence u Prahy

...je zde nekdo kdo ma skusenost s touto firmou?..dik za infoZakladatel: oxsby50 


Radek Tucek
17.04.2022 / 11:11
Kamarád tam chtěl nastoupit na Kaufland.
Naštěstí pochopil,že je to tam opravdu špatně.Hlavně velice bídně plátěj.Na vnitru dávali minimální mzdu,zbytek bokem.
Zoufalá firma s non stop inzeráty.
To jsou v Praze daleko lepší firmy,které daleko lépe platěj a maj normální přístup k zaměstnancům.
Tahle je asi jedna z nejhorších,kam bys chtěl nastoupit.
Ale je pravda,každý má jiné potřeby a nároky.Co nevyhovuje kámošovi,nebo mě,může u nikoho vyvolat nadšení a bude tam spokojený .Ale asi ne.
Prostě firmy,že kterých utíkají řidiči asi nebudou nic moc.
oxsby50
20.04.2022 / 15:46
Diky za info takhle by to melo fungovat ..aby si ridici zdelovali a nestraceli cas uz jsem znameho varoval. tak jeste jednou diky.
sibrsibr
20.04.2022 / 16:03
Podle mě by to mělo fungovat tak, že řidiči dostanou zaplaceno vždy vše podle smlouvy, pracovní doby, se všemi příplatky, cestovními náhradami a dalšími zákonnými nároky. Sdělovat a vyptávat by se měli spíše na to, na co ze zákona mají nárok, protože nikdo neví vše a je zbytečné to zaměstnavatelům nechávat.
Ovšem řidiči přijali jinou taktiku. Donekonečna se vyptávají, co jim kde kdo dá, nebo nedá, aniž by měli představu, na co všechno mají zákonný nárok.
Není divu, že pak většina musí otrokařit za pár šupů :-)

Hergot22
04.06.2023 / 10:44
sibrsibr...kdyby se meli vyptavat na co maj...tak to by straceli jen cas kamkoliv tady vlezes a zeptas se ...kolik date na pasku...uslysis minimum statem danou 20 a ostatni bokem...a tam kde daj neco navic jak oni pisou obcas....treba po dohode kdo co akceptuje to je zas jen klickovani aby cela vyplata na pasce nebyla a ti co ji daji..garantuju ze te orezou o to co zaplati socialce navic takze cim mensi vyplata tim min tam kdokoliv leze. a oni to vi proto plati o zdibec vic ale neco za neco.
Tady s tebou lze souhlasit v jednom...ze tady lidi fakt otrokari za par supu i postacka s hrubym platem 23 000 ma jednou vetsi duchod jak ten tzv ,,Trucker...bejt dnes mladej tak to nedelam .At si to vozi do marketu treba ukacka...co se tu zasivaj jen aby nemuseli vajevat za svoji zemlju a mohli si nacpat kesene .A machrovat jmenovkou za celnim sklem ..zensky, decka stary lidi.. ok at si tu zijou ale mladej chlap ?
Skoda mluvit. Jedno je jisty souhlasim s Radkem z hora U Kolmana radej ne uz vim sve o nich.
Kus KusKusu
13.06.2023 / 07:33
U Kohlmana a Haška jezdím jednou za čas brigádně do Anglie a rozhodně není na co si stěžovat.
Někdo tady psal něco o Kauflandech a mizerným finančním ohodnocení. S Kauflandama zkušenosti nemám a ani nevím, že je jezděj, ale na Anglii platěj takovou tu klasiku, co většina lepších firem jezdících tuhle destinaci.
sibrsibr
13.06.2023 / 20:53
Hergot, zapomínáš na podstatnou skutečnost. Měsíční mzda není za mšsíc, ani za hodiny aetru, ani podle 561. Je za 40 hodin týdně podle zákoníku práce. A během směn 40h týdně, nikdo nikam nedojede. Mnozí mladí jsou dnes daleko chytřejší než ty. Proto si někteří z nich i slušně vydělají. Kdo si neumí spočítat všechny mzdové nároky a cestovní výdaje, ten si nevydělá. To platí v každém oboru, ale v dopravě zvlášť.
Znáš ten vtip? Staří praktici se ptají šéfa: Proč platíš nováčkům více než zkušeným. Šéf jim odpoví: Protože by nepracovali za tak málo, jako dávám vám :-)

Houba00000
14.06.2023 / 08:08
Dobrý.... ????????
oxsby50
19.06.2023 / 12:39
Hergote....vyprdni se na toho Sibra..podle toho co tu pise ..ten nema vsech 5 pohromade...chce provokovat ...dela to i v jinych recenzich...at se v tom cesku treba posere chytrolin...i s tema svyma cucaka.. Hey Silversteine....Prisli nam se dva jak ty rikas novackove.. makali v Irsku jinak nekde od Becvy vyfasovali 53FT ...vis jak ty tvy specialisti dopadli?..jeden zabloudil v Minneapolis/Mi a druhej La Crosse..a to jsem se s nima patlal 2 tydny ve svym Kennym...a kdyby jsme jim dal i 20 cent per mile tak by za to makali zoufalci...tam u vas delaj machry a venku se to poshituje Boo-ys.
Kus KusKusu
20.06.2023 / 12:13
Divím se, že admini toho dementa už dávno nevyhodili. Kdysi to byly stránky na úrovni. Od doby, co je tady Šíbr, jsou v každý diskuzi uplně ty samý sračky mimo téma. Člověk, kterej v životě nejspíš nic nedokázal, dělá machry, že si umí spočítat zákonou výplatu. To taky bude asi to jediný, co umí.
sibrsibr.
20.06.2023 / 14:42
SCHURTER HOLDING AG, Werhofstrasse 8, 6002 Luzern
(ičo) CH-100.3.013.741-3

mají pobočku na Malé Skále okr. Jablonec nad Nisou a jezdí tam každý týden, mají několik aut a jezdí po celé Evropě. Jestli mají kamiony nevím, na Malou Skálu jezdí 16 t solem. Vyrábějí a vozí elektroniku.
Hergot22
16.07.2023 / 12:59
.....a nepletes se?...jestli to neni spis nejaka seco hand vetes?...taky sem ji vozil ze Safwl...to byl kseft cumakovani na Singenu a ty sakra poplatky za jejich silnice..
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení