VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Maxtrans z Prahy 5
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Autohof Achern
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
11.05.2022 / 17:53

Rada při výběru firmy.

Rada při výběru firmy.

Dobrý den všem.
Má někdo zkušenost s firmou Cone doprava Ostrava a Promet Group Ostrava?Zvažuji jít pracovat pro jednu z těchto firem jako řidič C+E.
Všem díky za odpověď.

PaťasZakladatel: Patrikmarkus 


sibrsibr
12.05.2022 / 21:23
Jestli jsi přesvědčen, že výběr firmy rozhoduje vše, tak budeš zklamán. V každé, zdůrazňuji, v každé firmě se mají někteří řidiči dobře a jiní špatně. Víš čím to je?
Jiří offcacek
13.05.2022 / 12:02
Sibr dík za info. Tvé sdělení nám opravdu pomohlo.
Radek Tucek
13.05.2022 / 21:03
Já se Šibrem souhlasím,ve firmách jsou veliké rozdíly v platech a v dnešní době si každý řidič musí domluvit podmínky sám .
Samozřejmě jsou firmy,kde mají podmínky na hovno všichni a těm se musí každý normální řidič vyhnout.
Jsem si jistý,že opravdu platí,jaký si to uděláš,takový to máš.
sibrsibr
14.05.2022 / 11:13
Mám ještě sdělení, které dozajista pomůže všem pitomcům.
Je to tam super, přátelské prostředí, milý přístup ke všem řidičům a platí včas.
Pak ještě jedno pro největší pitomce.
Je to tam hrozné, dispečer idiot, honí všechny řidiče a neplatí!!!
Offcacek, i každý podobný si může vybrat, které je pro něj to správní sdělení…

Jiří offcacek
15.05.2022 / 20:58
Tak jenom pitomec by veril sibrovi. Když nic nevíš, tak aspoň drž hubu. Každý kdo není pitomec tak pozná jestli se negativně vyjádří zhrzeny řidič nebo pozitivní hodnocení dává dispečer. Jenže to troubovi bez sociální inteligence jako jsi ty nevysvetlis.

Jinak u které firmy jezdíš, že ti platí dispečer?

Ale z tvé odpovědi si každý normální člověk udělá obrázek sám. O firmě nic nevíš a jenom random generujes slova....no prostě sibr....hovno ví ale střílí sracky jak hovnocuc
sibrsibr
17.05.2022 / 19:54
Právě protože, si tady z těch příspěvků každý dopravce udělá názor, jak to mají někteří řidiči vykradený, proto je většina řidičů okrádána a stále hledají firmy, které je neošidí. Jenže pitomce, který se nechá ošidit, vezme na hůl každá firma.
Takové typy co jezdí na km, nebo od tržby, nebo po až pá za základ a diety… Prostě trouby nejsou nikde nikdy spokojený, protože vůbec netuší co vše jim musí dopravce zaplatit podle zákonů… :-)

(-deaktivovaný profil-)
26.05.2022 / 10:28
Síbr není člověk, síbr je Bůh
sibrsibr
27.05.2022 / 15:09
Díky, ale nepřeháněj. Myslím, že nikdo nemusí být bůh, aby pochopil, o co v tom mnohaletém dohazování firem a věčném kolotoči řidičů opravdu jde. Stačí trocha praxe a nebýt naivní :-)
Zdenek74
28.05.2022 / 08:41
Pro Šibra . Hele kolego co takhle kdyby si sem napsal alespoň pár základních rad pod co nebo o co by si měl každý říct. Nebo co vše by si měl nárokovat každý kdo hledá práci řidiče. Ono totiž každý neovládá zákony. Možná by zde o tobě psali chvály. A kdo ví třeba by zde mnoho řidičů zjistilo o co všechno přicházely včetně mne.
sibrsibr
28.05.2022 / 09:53
To jsem dělal před deseti lety. Dokonce jsem se snažil s ostatními poradit jak to vlastně je a jak práva řidičů prosadit. Dnes už to nedělám. Naprostá většina by to stejně převrátila naopak, jako kdysi. Koho zajímá, jak to dopadlo, může se podívat do starých vláken. Koho zajímá, jak to má být, ten si může najít přímo zákony.
Tady přeci všichni vykřikují pouze hlouposti a urážky. Tak proč bych se tady neměl chovat stejně?
Pokud se o tom chce kdokoliv bavit se mnou a vážně s rozumem, tak určitě jinde. Někde, kde tupci a dopravci nemají možnost vše zákonné a rozumné otočit naopak :-)

Maxák
28.05.2022 / 17:29
Sibr na hrad !!!
sibrsibr
28.05.2022 / 19:02
Jako že bych tam byl za největšího blbce, který jediný brání práva těch největších pitomců ve státě?. Ne díky :-) Za práva nejjhloupější skupiny se nikdo nepostaví. Nejdříve bude muset zmoudřet ta skupina...
Jiří offcacek
31.05.2022 / 22:02
Maxak tak byl tam zloděj, teď je tam ochlasta koťátko(kdyby někdo nevěděl co v angličtině znamená pussy) tak proč by tam nemohl být sibr. Ten taky furt uráží druhé, vysmiva se jim a vymysli si jak na běžícím pase. Takže asi jo, ten by se tam hodil.
sibrsibr
01.06.2022 / 06:41
Jirko, Přesně tak. ČR je plná zlodějů a podvodníků. Stát se tváří, že to nevidí a že je vše OK. Prosperují firmy, které nejvíce okrádají lidi… Přesto stále většina řidičů věří, že se o jejich blaho někdo postará. Že najdou firmu zaslíbenou, která je okrade nejméně. Málo kdo se umí na skutečnost dívat realisticky jako ty. Pokud se všichni ti tupci neprobudí a nezačnou se starat o svá práva, tak budou věčně hledat, ale zároveň je bude každý okrádat. To je smutná realita dnešní ČR :-)
Jiří offcacek
01.06.2022 / 13:36
Sibr pod tohle bych se ti klidně podepsal. A kdyby jsi psal pořád bez urážek jak v tvém posledním příspěvku tak by se to dalo i číst a rozume diskutovat. Tím urazenim jen pridavas vodu na mlyn dopravců.
Jediné co bych k tvému komentáři dodal je to, že tahle realita je posledních cca 80 let. Za nacku jsme se naučily udávat, za komancu krást a podvádět a teď už jenom jedeme v zjetych kolejích.
Kdyby to bylo jako v Rakousku, kde automaticky jsou zaměstnanci chráněni přes arbeiterkammer a odbory Vida jsou něco extra navíc, tak bychom tady měli mnohem více práv jako zaměstnanci.ale do toho se nikomu nechce....proto i Rumuni na rumunské smlouvě dostávají víc než Češi. I poláci na polských smlouvách mají víc než Češi. Češi jsou na české smlouvě na úrovni Rusů,ukrajincu Bělorusu jezdicich na polských smlouvách. To i ti Slováci platí víc Slovákům než Čech Čechům. A potom má každý plný rypak vlastenectví a toho Číňana z Moravy a myslí si jaký je flastenec.
Onehda mi říkal kámoš dispecer, že potřeboval dostat auto z Bulharska a nějaká Česká pica z české spedice zakázku raději prodala rumunsky protože nabídl o 10euro nižší cenu. A prej Teda z principu to prodá raději rumunovi. Ne nadarmo se už heidrich rozčilovat, že Češi zatěžují přespříliš gestapo udanimi na své spoluobčany. Už tehda šlo vidět naše flastenectvi. Ať každý nadava na Poláky jak chce, ale oni se k sobě takhle nechvaj. Jak řekli v Kosmo(serial) Polák vždy da rade.
sibrsibr
02.06.2022 / 22:17
Jirko, docela přesně popisuješ problém dnešních kamioňáků v ČR. Pořád mají plnou hlavu nacionalismu, ale vůbec si nevšímají zákonů a práv ve vlastní zemi.
Samozřejmě, že firmy jiných zemí, musí platit svým zaměstnancům více, protože jejich řidiči svá správa znají.
Jen ten tupý řidič z ČR většinou nezná nic. Proto mu každý zaplatí jen něco do kapsy. Nikdo není tak blbej, aby hlupákům vyplatil vše a nic si neulil pro sebe…

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení