VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Autoškola
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
autohof Kolb
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
17.03.2023 / 06:22

Nemáte zubaře

Nemáte zubaře

a potřebujete korunku, můstek…?
Jezdím k zubaři do Egypta. Můžete diskutovat, jestli je to rozumné, nebo není. Můžete si tam zajet a dohodnout se sami. Ovšem pokud někdo chce jet v zimě se mnou, písněte do zpráv.Zakladatel: sibrsibr 


Sekec
17.03.2023 / 18:27
S rozvrtanou hubou ;) bych si tu dovču neužil. Ale je fakt, když vám jde zubař do důchodu, najít druhého je buď o hodně známostech, nebo mít sakra kliku ;).
sibrsibr
18.03.2023 / 06:52
Tak jasně, že s rozvtanou hubou není dovča ideálmí. Ovšem bavíme se o úkonech, za které doma draze zaplatíš. Ošetření je tam o tolik levnější, že ti to tu dovču zaplatí. Jde tedy o to, jestli máš za stejné peníze rozvrtanou hubu doma v zimě, nebo v teple u moře :-)
Sekec
18.03.2023 / 08:53
Ahoj, cena může být zajímavá, ale kdo ti to opraví když ti cokoli vypadne ulomí se. Na pohotovosti ti max vyčistí a pošlou ke svému, když je jo moc hodně zle vytrhnou, ale neopraví nic, nedají plombou. Bez zubaře to nejde, nemůžeš tam lítat x krát ročně ;) a taky udělá něco špatně, žádná reklamace. Možná překlenout nějaké období, ale i h toho bych nejásal s bolavou pusou v letadle.
Sekec
18.03.2023 / 08:57
Možná snad mladí , ale starší určitě ne. Ještě k tomu to lze jen v zimě , v létě ty teploty a zánět, pak sezóna ceny , ne každý bydlí v Praze u letiště ;).
sibrsibr
18.03.2023 / 09:21
Ty sis asi nějak špatně přečetl příspěvek. Nikde tam nebylo, že bys to měl dělat. Není tam ani napsáno, že je to nejlepší řešení pro každého. Je to jen o tom, že to mhoho lidí dělá, protože je to pro ně řešení výhodné. Jsou prostě i lidé, kteří žijí jinak než ty. Pokud jsi přesvědčen, že zrovna ty žiješ nejmoudčeji a nejlépe, tak o tom dost pochybuji. Ohledně těch mladých a starých je realita úplně opačná. Ale myslím, že nemá smysl abych ti to blíže vysvětloval, protože ty už svůj názor máš a určitě tam nikdy nepojedeš. Krom toho dost pochybuji že máš představu kolik u nás stojí nadstandardní můstek a větší úkony... Pokud někomu stačí vyndávací klapačky na pojišťovmnu, tak je nesmysl, aby si je letěl nechat udělat v Egyptě :-)
Sekec
18.03.2023 / 09:40
Nějak jsem měl pocit ;) že každý může napsat názor od slova příspěvky. Oproti tobě jsem asi vyzrálejší ;) nemám zapotřebí druhé schazovat nebo urážet , ponižovat ;). V Egyptě jsem mimochodem byl, ale jen si užívat ;) a žádná hitparada.
sibrsibr
18.03.2023 / 10:10
Já mám zase pocit, že je slušné, aby názory měly rozumnou souvislost s příspěvkem. Takzvaně k věci. Pokud ovšem nejsi schopen pochopit pointu příspěvku, proto vždy píšeš úplně o něčem jiném, tak nejde o neslušnost, ale poruchu. Říká se: „Zeptej se mně, na co chceš. Já ti odpovím, na co chci já“
Všichni se musíme smířit s tím, že inteligence nebyla rozdávána stejným dílem.Tak hezký den :-)

Sekec
19.03.2023 / 01:42
Je to diskuze , tak nějak jsem to chápal, že každý svobodně může přihodit co zná a y případně druhému ulehčil a nemusel to poznat ! Sibr, respektuji, že tu není článek v poslední době bez tvého komentáře, nebudu ti nijak překážet ????
Sekec
19.03.2023 / 01:43
Mrknu občas ;) a užívej
sibrsibr
19.03.2023 / 04:54
Vůbec netušíš, jak vypadá diskuse a nijak mi nepřekážíš. Mně prostě baví říkat blbům, že jsou blbí. Jak sám píšeš, vše končí mým komentářem. Už jsi tady někdy viděl, že by tu někdo napsal něco rozumného a na konci bylo něco rozumného? Pokud ano, tak tam není můj přihlouplý komentář. Měj se :-)
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení