VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Persac
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
05.10.2023 / 20:43

uhrazení řidičáku přes Duvenbeck

uhrazení řidičáku přes Duvenbeck

Zdravím všechny,chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s firmou Duvenbeck když si nechám od nich uhradit komplentní řidičák na kamion?Jedná se mi o to abych pak nelitoval.Díky za odpovědiZakladatel: fejfy92 


Radek Tucek
06.10.2023 / 22:53
Upíšeš se třeba na 3 roky,budeš jim dělat děvku,jezdit ty nejhorší sračky za pár korun.
Zkus úřad práce,prý není problém s rekvalifikací,zaplatěj ti řidičák.
Houba00000
07.10.2023 / 05:34
Na parkovišti jsem mluvil s jedním UK který uměl relativně český a říkal.... Zaplatili, domluvili všechno v pohodě.... Ale.... Tedka jezdím jen to nejhorší, sami víkendy ( neměl je mít.... Měl to mít bez víkendu) nejhorší práci... A když se ozval, tak mu vyhrožovali a smáli se mu, ať klidně skončí ale že musí všechno zaplatit.... Byt na tvém místě... NIKDY BYCH DO TOHO NEŠEL!!!!!!!!!!!!!! ale záleží jak se ty rozhodneš
sibrsibr
07.10.2023 / 18:30
Když ti zaměstnavatel zaplatí řidičák v souladu se smyslem vzdělávání zaměstnanců podle zákoníku práce, vždy to vezmi. Tím máš zajištěno, že nebudeš muset nikdy otrokem, ani debilem, který se bojí všeho, protože zákonům nerozumí. Všichni zdejší pitomci, co se nechávají zaměstnavateli vydírat, jsou na tom blbě, protože vůbec netuší, co jim platné zákony zaručují a umožňují. Proto otrokaří a nikdy se od své hlouposti neosvobodí.
MarekN
27.10.2023 / 08:19
Byt nekde upsanej je shit. Uz za 2 mesice zjistis,jak ti to nepasuje,s nekym se dohadas,ze by ses nejradsi sbalil a sel domu,ale nemuzes a budes trpet. Oni si budou vedomi toho,ze ti pomohli,tudiz se budou chovat jako tvi spasitele a ty musis drzet hubu a krok. Delal bych vse proto,abych si to zaplatil sam nebo bez upisu. I kdyz na druhou stranu to na start taky neni uplne k zahozeni,protozei kdyz si zaplatis sam,tak stejne ty 2 roky musis byt jak beranek,aby ses rozkoukal,protoze vlastne budes i vdecnej,ze te bez praxe nekde vezmou. Ja teda nemam zkusenosti,ale slysel jsem vic pozitiva na ICOM nez na Duvenbeck. Takze spis bych sel tam,tam pry davaji i naborovy prispevek. Jestli si splachovaci a mas prvny nervy proti buzeraci,tak se klidne upsat muzes. Ja teda splachovaci moc nejsem vuci blbeckum.
sibrsibr
29.10.2023 / 09:46
Není to tak dramatické, jak tady dramatici popisují. I když jsi u firmy upsaný, stále platí zákoník práce. Většina kluků tady zákony nezná. Proto mají strach, že po úpisu budou muset otročit. Stačí ohlídat podmínky úhrady rozšíření kvalifikace, znát zákony i svá práva. Pak je vše v pohodě.
Pro všechny platí úvazek 40h týdně, povinnost zaměstnavatele rozvrhnout směny předem i vyplatit zálohu před cestou v předpokládané výši diet i dalších výdajů.
Pokud zaměstnavatel neplatí, můžeš vždy zaměstnanecký poměr okamžitě zrušit a zaměstnavatel v takovém případě nemá právo náklady na rozšíření kvalifikace vymáhat. Řidičák ti zůstane zadarmo…

MarekN
31.10.2023 / 13:51
Sibr,ja bych chtel s tema tvyma zakonama videt,ve ktere firme jsi vydrzel. Nedokazu si predstavit odchazet z firmy rozhadanej nebo pres pravniky. Nepotrebuju,aby me firma pomluvila u moji nove firmy. Ono vubec dat vypoved je takovej zlom,ze najednou pratelskost,ktera doposud od firmy byla,tak upada. Dyt sef si prece celou dobu mysli,ze pro tebe dela prvni ppsledni a ty si spokojenej. Tak proc najednou vypoved. Najednou zacne hledat vsechny veci,cos udelal spatne atd. Bude na tebe proste nasranej a nemusi te zrovna vychvalovat. Takze si nedokazu predstavit jak nasranej by byl,kdybys na nej este poslal pravniky. Ja mam hodinovku a v tydnu jsem na cestach,takze mi je fakt jedno kolik delam hodin. Tech 40 hodin tydne,co ty tu pises. No jestli tak fakt delas,tak neverim,ze nekdy nekde jezdil.
Houba00000
31.10.2023 / 16:10
No.... Můj názor.... : kdyby jsme se všichni semkli... ( coz v ČR nehrozí....) tak plán sibrsibr je super.... Ma pravdu v hodně věcech... Souhlasím ale to je zákon.... A teď bohužel ta realita pak zase má pravdu MarekN.... Je to těžký pak se dělají naschváli, peníze dolu ( jasně mít všechno na pásce, nemůže to udělat) bohužel v ČR jiná realita..... Takže můj nazor.... Ať jde tajita profese do píči, dokud nebudeme mít všechno na pásce!!!! Pak si curaci nemůžou jen tak brát peníze aniž bychom něco podepsali opakuji můj názor
D/r/iver
31.10.2023 / 17:37
Houba00000
Dokud budou mezi šoférama všelijaký bankrotáři,insolvence,alíkáři a podobné existence,bude jim to vyhovovat,minimum na pásku a zbytek kešovka..A chlebodárci se toho ochotně chytí,když to tak dělá Pepa,budeš to tak dělat taky.Sice už asi neuslyší větu,že když se ti nelíbí,tam je brána,za ní čeká dalších 100,co to za daných podmínek dělat bude,Už to dělají tak fikaně,že i když si sjednáš delší zkušebku,tak v té je ales O.K.,ale potom se to jaxi zmrší a když dáš výpověd,tak tě má vlastně uvázaného ještě tu dobu,co ti dá jako výpovědní lhůtu a ta může být tak dlouhá,jako byla zkušebka..Takže je lepší se s takovou firmou rozloučit hned na pohovoru nebo tam vůbec nelézt..A taky je to jenom můj názor,nikomu ho nevnucuju..
sibrsibr
31.10.2023 / 18:21
Marku, klidně můžeš pracovat u firem kde je porušování zákonů běžné a fungují podle tvých představ. Mně by ale práce v tebou popisovaných podmínkách nebavila a pro takové lidi (jak popisuješ) už vůbec ne. Ono je to pak pro řidiče moc blízko k průseru, pokutám, i kriminálu. Proto za stejných podmínek nikdy pracovat nebudeme. Mně baví dělat ve firmách, kde se ke mně chovají jako k plnohodnotnému člověku. Nikoliv tak, jak popisuješ a jak se chovají k většině řidičů. Měj se hezky.
sibrsibr
31.10.2023 / 18:28
Houba. Peníze ti moc sekat nemůžou, protože většinou platí sotva tolik, kolik je zákonné minimum. Základ a diety jsou výmysly, kterým řidiči uvěřili. Proto jsou tam, kde jsou… Kdybys nepodléhal místním kydům a zjisti si přesně jak se mzda a ostatní nároky řidiče počítají podle zákonů a jak to vlastně podle zákonů má chodit, hned bys to viděl jinak.
sibrsibr
31.10.2023 / 18:33
Drivere, i to by se dalo řešit. Ale jde o to, jestli si ti ostatní vzájemně pomůžou zjistit, jak ty PSANÉ zákony vlastně zní a co umožňují, nebo se budou jen hádat. Podle hospodských zákoníkových teorií to nikdy dobře fungovat nemůže.
Houba00000
31.10.2023 / 19:02
Jen tak mezi náma..... Proč inspektorát úřadu práce, na takové hajzlu nevlitne.....? Dít... Od toho jsou tady ne.... Proč neřeší že řidič dela týdne 100 hodin, víkon, peníze bokem atd.....
Houba00000
31.10.2023 / 19:03
Výkon.
sibrsibr
31.10.2023 / 19:44
Houbo, až dáš někdy podnět, kterým se bude OIP zabývat, tak ti v písemném závěru kontroly vysvětlí jak to je.
Kdysi jsem i já tady na toto téma odpovídal a kopíroval části textu, které to vysvětlují. Doufám, že uznáš, že odpovídat každému zvlášť na stejné otázky stále dokola nic neřeší a je to zbytečné. Smysl by to mělo, kdyby se jednalo ve větší skupině s nějakým rozumným záměrem.

D/r/iver
31.10.2023 / 20:17
sibrsibr
Do hospody nechodím a na parkovištích jsem se moc nevybavoval,protože pokud dotyčný zjistil,že dělám v D,vypadly z něho jenom dvě věty...Ty děláš pro němce?Nedalo by se to vybavit i pro mně?Takže ač ateista,říkám,člověče pomož si,potom ti i pánbu pomůže..Opačně to nefunguje....A jak píšeš,pořád dokola někomu vysvětlovat základní věci,jak zaseknutý gramofon,to mě fakt nebavilo...

sibrsibr
31.10.2023 / 21:23
Drivere, znám „řidiče“, kteří jezdí i v zahraničí jako otroci. Ale taky řidiče, kteří jezdí v ČR za slušných podmínek. Nelze vše poměřovat pouze výší čistého příjmu za měsíc. Samozřejmě jsou podmínky u nás a na západě rozdílné, ale vždy jde hlavně o osobnost každého jedince.
Pokud to někdo vidí tak, že on otročit musí a nikdy to nezmění, tak je v kterémkoliv státě, sám svého (ne)štěstí strůjcem. To co má kdo v hlavě se nezmění pouhým přechodem hranic.
Zdar všem rozumným kolegům pracujícím v zahraničí.
A hospodské zákony se nešíří jen prostřednictvím hospod. Kdo nečte oficiální text, nebo ho neumí pochopit, ten prostě věří tomu co slyší od ostatních i když je psáno něco jiného.
Houba00000
01.11.2023 / 10:56
Sibrsibr..... Nechápu... Když to Inspektorat ví... Tak proč po nich neskocí....? I bez podmnětu lidi....? Pokud se to nezmění... Bude to dále pokračovat.... Chapu... Hlavně řidiči si to dělají ale od toho, tu je Inspektorat.... Aby to hlidal atd...
sibrsibr
05.11.2023 / 08:28
Houbo: Chápu tvoji představu o spravednosti, ale takhle svět nefunguje. Zaslechl jsi něco o oboji českých doktorů za lepší pracovní podmínky? Oni by taky mohli čekat, až to za ně „někdo“ vyřeší. Ale oni nejsou hloupí. Oni vědí, jak to na světě chodí…
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení