VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Nabídka soukromé půjčky
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire Napoleon
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
04.10.2013 / 22:47

ČSAD Hodonín

ČSAD Hodonín

Mrkám na ČSAD Hodonín přibírá nové posily. Jejich nabídka je velmi lákavá. Nicméně kolik si řidič u nich může vydělat neuvádí.

Ví někdo kolik u ČSAD Hodonín platěj? Dejte info kluci,dík.Zakladatel: Pepa Truck 


Sandy
05.10.2013 / 02:20
Občas s Hodonínskejma klukama nocuju v Riedu v Schenkeru,parkujou tam a pokud vím tak jsou spokojený. Částku k výplatě nevím.
(-deaktivovaný profil-)
25.10.2013 / 17:05
U Hodonina ses placeny v hodinovce,plat ti vyskoci cca 12-15t zalezi jak rozepises stazky.
Prumer je tak cca 35t i s dietama.
Si hlidany pres gps jak pes,urcene trasy,cz bundesky,zahranici zalezi na to kde a kudy jedes,ale nemaj problem te poslat po bundesce se 40t kde by ses nepustil s prazdnym autem.Plat vcas,diety po vyuctovani do 3 dnu na konte.Jezdi se prevazne schenker rakousko,nemecko,italie,francie atd. Berou ted hlavne na tandemy na gebruder weis,katastrofalni prace,auta sice nove,ale prace na ne na hovno,hlavne polystyren - rucne skladas zadarmo,jinak automobilky bmw atd. Jebacky 3-5x denne rozebiras tandem kolikrat z obou stran,zvedas strechu atd.
Dispecink stoji taky za prd,ty kravy co tam sedi nemaj svuj nazor,jen preposilaj smsky. Kdyz po nich neco chces tak marna snaha,nezaridi nic. Muzes jim hucet do hlavy ze chces dom skrze stk a ony to bud umyslne nebo z blbosti ignoruji,protoze se boji nebo neumi to rict rakusakum.
Jako kdo je splachovaci a nevadi mu sberaky a tupe dispo tak at tam jde,plat je vcas,jednani krom dispa slusne. Neberou chlapy s exekucema jen pro doplneni.
Milhaus_1
19.11.2013 / 16:59
a jak casto doma?
(-deaktivovaný profil-)
02.01.2014 / 16:48
co druhy vikend,dodavkou te stahnou do Hodonina. Pocitej ale odjezd od auta tak cca 18h v patek a vyjezd z Hodonina cca 4 rano v pondeli.
blondak
30.08.2014 / 18:53
čau luci nake aktualni info tedka me tam lanaři
Leon721
10.02.2015 / 10:31
Z Hodonína jsem teď odešel. Neúnosné. Jezdit dodávkama ke kamionu. Přijedeš v pátek v pomalu v noci a v pondělí ve 4 ráno do Rakouska a taháš pak jako debil do večera. Dispečink? To se k tomu přirovnat nedá. Jsou to jen pošťáci. Do dispčerů to má hooooodně daleko.Jediné co tam je pozitivní, je to, že máš peníze včas. To je tak jediné, jinak to tam stojí za hovno. Šéf dispečer Kříž jedná se šoférama ja z nějakýma zmrdama. Nebojí se říct chlapovi, kterému je přes 50 , že je čurák. A přitom má okolo 30 let. Fakt hovado. Vede to tam Kolmaš, papírově, ale ve skutečnosti tomu šéfuje právě ten Kříž. Dispečerky vypatlané.Vůbec nemají páru o dopravě. Kolikrát mi přišlo, že viděli kamion jen na netu na obrázku. Dají Ti trasu a, když je na ní problé, zakaz či dokoli, musíš zastavit a jak malé děcko volat, že tam ten zákaz je. Ona Ti řekne ať počkáš a volá to do Schenkeru a pak Ti zavolá zda to smíš objet a kudy. Jako školka. Dostal jsem tenkrát 2 nakládky. 1 byla 4 tuny na kozla a druhá 15 tun dřeva na zadek návěsu. Pořadí vykládek pak bylo: 1 složit ty 4 tuny a o 100 km dál těch 15. Volám dispečerce, že co to je za pakárnu,že se s tím nedá jet. Prý ať počkám, že zavolá rakušákům. A Ti ji řekli, že tak mám jet a hotovo. Nejhorší bylo, že těch 15 tun jsem skládal ve Švýcarsku v horách. Takže si dokážete představit jízdu do kopců. A ten den i pršelo. Prostě demence!!!!!! A když jsem se pak s dispečerkou pohádal, vložil se do toho šéfdispečer. Tak jsem práskl s klíčema a odešel s tím, že si najdu práci jinou. Tak se stalo. Jenže nový zaměstnavatel chtěl od Hodonína refernce a tak jim zavolal. V Hodoníně mne tak pošpinili, že mi nový zaměstnavatel řekl, že mne nebere. Jak jdeš od Hodonína pryč potom, tak jako by Tě neznali a když chceš zápočťák atd, tak se s Tebou nikdo nebaví. Jo, když ptáčka lapají, krásně mu zpívají, ale realita je pak jinde
D/r/iver
10.02.2015 / 18:30
Asi to je trochu mimo téma,ale asi už dorazil nedostatek řidičů i na ČSAD Hodonín,když jsem se tam byl ptat před 4 rokama,tam mi ukázal fascikl,že tam má 350 žádostí o přijetí,tak jsem slušně poděkoval a zase odkráčel.
pro Leon 721
Kdyby byl ten nový zaměstnavatel co k čemu,tak by nedal na kecy nějakého zhrzeného šéfdispečera a nejdřív by zkusil,co v tobě je a až potom si dělat obrázek,myslím,že za 3 měsíce se to zjistit dá...Třeba v D je úplně běžná zkušební doba půl roku.
Leon721
12.02.2015 / 11:48
Hlásil jsem se ke Šmídlovi a ten si asi u jiných zaměstnavatelů nechává hodnotit šoféry, které nabírá. Asi si neuvědomuje, že kamiony jsou trochu jiný Svět a v 80% se řidič s někým z vedení firmy rozhádá a pak se loučí s tím, že jsou na nože. Hodonín tam možná tolik žádostí měl, když vyjížděli z CZ a do CZ se vraceli. Ale komu se chce jezdit ke kamionu dodávkama a tahat do večera a za 14 dní zase dodávkama zpět. Mačkat se tma s báglama a v 8 lidech.Proto říkám, v Hodoníně NEJSOU dispečeři, ale ubozí POŠŤÁCI.
Splinter
18.02.2015 / 01:18
Neví někdo jak velká je ta dieta/den?
doktor69
18.03.2015 / 13:11
dieta zacina na 34 euro na den po polroku ty ju moze zdvihnut na 37,40
mesr1974
10.04.2015 / 20:01
Kolegove a kolegyně. Do bordelu Csad Hodonin nechodte. Mate 34 euro plus 60 korun na hodinu.Gps jdes na zachod a uz ti vola proč stojiš.každy den devět hodin pauza..


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení