VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Willage Catalan
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
07.10.2013 / 02:57

TOHOZ Čelakovice

TOHOZ Čelakovice

Máte někdo zkušenosti s firmou Tohoz z Čelakovic?Zakladatel: paragán 


(-deaktivovaný profil-)
09.10.2013 / 09:27
http://www.tohoz.eu/ mrazáky a prej dobrý
(-deaktivovaný profil-)
11.10.2013 / 05:27
Minimálně 2 karty sebou prachy špatný nemaj ale lítaj
(-deaktivovaný profil-)
02.11.2013 / 14:36
tohoz nebrat jinak se z tohozu zblaznis ,dluzi kam se podivaš,dispečer na dvě věcí,dluži řidičum 2 výplaty
(-deaktivovaný profil-)
22.11.2013 / 19:33
Chci upozornit všechny kolegy na firmu TOHOZ!!! Ne dluží 2, ale 3 výplaty. Zatím. Není vyloučeno,že nezaplatí vůbec. Minimálně 2 karty. Majitele lžou jeden víc než druhý. Co se tyče dálničních poplatku po EU-vše se musí platit hotově,nebo kartou. Není problém čekat 2 hodiny na peníze,aby vůbec nějaké peníze převedly. Další bonus-neustálé čekaní na naftu. Jo,a na víkendové pauzy rovnou zapomeňte. Luxusní firma,kdo se chce zadlužit a zničit-vřelé doporučují!!!
(-deaktivovaný profil-)
25.11.2013 / 22:16
Firma TOHOZ, prostě šílený!!! Manžel tam pracoval měsíc a dodnes nedostal výplatu.Jednatel p.K.jen lže jak peníze posílají a kde nic tu nic!!!!!!!!!!!!Takže si to dobře promyslete než tam vlezete!
(-deaktivovaný profil-)
05.12.2013 / 23:40
já tam volal protože na prace.cz měli tohoz nabídku a tak sem tam volal na telefonu mě někoho předali a z něho sem teda neměl moc dobrej pocit nějakej mladej co mu patří svět arogantní až na půdu hovor 3 minuty a měl sem jasno že někoho takovýho za šéfa nikdy to rači pracák tak sem mrknul na tyhle stránky a koukam že sem to trefil dobře
(-deaktivovaný profil-)
19.02.2014 / 16:54
Zdravým hledám kolegy kteří jezdili u společnosti TOHOZ a dluží jim peníze stejně jako mě...Předem dík
(-deaktivovaný profil-)
22.02.2014 / 23:10
Cau.Co potrebuješ?Par let jsem tam pracoval tak zkušenost mám.Pokud chceš tak se ozvi.Jinak držim palce Všem klukům tam a pevný nervy.Hodně zdaru
(-deaktivovaný profil-)
01.03.2014 / 17:58
kecate
svinerezata
22.10.2014 / 12:35
Tuhle firmu opravdu nikomu nedoporucuju,clovek neustale ve stresu,dispecer M. a majitele hrozna pakas,ridice si vubec nevazi,v prvni rade mysli na sebe a pak mozna vyplata pro ridice samozrejme se zpozdenim cca 2mesice.Vse co se zde pise je pravda do puntiku.Dluzi penize v servisech,kdyz uz servisy maji dost vymluv tak si nechavaji auta na firmach dokud Tohoz nezaplati a verte trva to.Gumy se sjizdi az na draty a neni problem na nich jezdit nejakou dobu.Pan dispecer M. ma svuj AETR(zadny neexistuje) a nemuzu zapomenout,je nejchytrejsi ze vsech,vsude byl,vsechno zna a co ne to se teprve nauci.Vsechny poplatky na dalnice se dobiji nebo plati kartou,vse kredit nic fakturou.Tehle firme se vyhnete obloukem,na vse se ceka,penize na dalnice,nafta(cekate pres den,aby jste v noci delali),vyplata a chovani k lidem jak se pan dispecer M. vyspi.A vikendy maji jen ti co jsou z Celakovic a znaji se s majiteli a lezou jim do analu a dispecerovi M.NEBRAT!!!!!!!!!!
bemir
11.05.2017 / 19:06
Manžel u nich vydržel dva roky. Neustále někde stál, protože čekal na peníze na naftu, na mýto, na loď. Každý měsíc si výplatu musel vyesemeskovat a jak píší i ostatní, jen sliby, že v poledne, že Němci neplatí atd. Když to řekl v Německu, že se pan H. vymlouvá na ně, tak ho hned seřvali a peníze byly druhý den. V posledním půl roce než skončil to řešili tak, že nenaložili a nebo neodjeli od rampy, dokud nebudou peníze na účtu. Poslední kapkou k odchodu bylo, že je majitelé odhlásili z VZP a OSSZ, i když byli stále zaměstnanci. Získat zápočtový list byl také problém. Až na písemnou výzvu s výhrůžkou soudem, reagovali. Takže velké varování pro všechny řidiče bez práce a jejich manželky - k TOHOZU NIKDY !!!!! Jsou v pr..... , najednou skončilo 5 kluků a dluží kam se podíváte. Za pronájem plochy na parkování, za mauty, na výplatách, na odvodech apod.Dispečer B. je pěknej vlezdoprdelník a vůbec neví jaká bije, když řeknete AETR. Firma k pohledání. Než tam, tak raději na pracák !!!!!
Autavraky224
06.06.2018 / 16:25
Firma Tohoz je totálně v háji... ridicum dluží 3 výplaty,když ridic odejde z firmy výplatu už nevidi!!!! Kamarád tam jezdil naftu nemají tankuji i za 50 e ridici si ještě jak pitomci kupují naftu a myto že svého aby dojeli vůbec někam.. p.Hozman platí jak když se vyspi,ridici jsou pro něj nic... hlavně že on má... tyhle firmy by měli zrušit,servis žádnej pneu na dráty,vedení firmy stojí úplně za ...... řidiče honej a na naftu a dalnicni poplatky nemají peníze. Lituji ty kluky co tam jezdí... ale asi brzy fy.tohoz zabreci hodně kluků stávkují a chtějí odejít držím palce chlapi!!!!!
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení