VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Aetr vs M. Policie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
P WC Aschaffenburg (Strittelbach)
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
11.11.2013 / 11:19

Pro dopravce o řidičích.

Pro dopravce o řidičích.

Všichni dopravci, můžete se zde vyjádřit k názorům, co se tady píše o Vašich firmách. Samozřejmě i k jednotlivým případům.Zakladatel: hanusvl 


TomasKobrLBC
11.11.2013 / 22:38
Hmm to jsem tady na to zvědavý. Na hodně fórech jsem zažil tohle budování sekcí ke kydání špíny a podobně a nikdy to k ničemu nevedlo. Většinou se to zvrhlo v prach sprosté osočování a výpady, když už u třetí stránky, vlastně nikdo nevěděl o čem celé vlákno je.
A taky si myslím, že to bude dost nepřehledné. Možná by to chtělo pro kydání špíny na dopravce a řidiče vlastní fórum a pak by se do něj vkládali témata na které by se reagovalo příspěvky a trochu by se zamezilo duplicitě a asi i údržba by byla snadnější.
No snad to tu nebude jen o házení špíny. I když ono to už tak trochu je. Takováhle témata se tomu nevyhnou.
hanusvl
12.11.2013 / 02:04
Tomas K.
Proto jsem to založil, aby se i dopravci mohli hájit. Když si tady přečteš v různých kategoriích, Jak to chodí tam, nebo jinde, tak se tady na dopravce hází jen špína, ale oni nemají fórum, kde by se mohli hájit. Většinou se Ty lidi ani nepodepíšou a proč asi ! Skrývají snad něco, nebo čeho se bojí, když je to pravda?
TomasKobrLBC
13.11.2013 / 07:56
V tomhle máš pravdu, ale hájit se by bylo přehlednější v tématu, kde jsou napadeni, než někde v dalším jiném vlákně. Víš jak to myslím ??
Já myslel že tohle myslíš jako vlákno, kde budou dopravci házet špínu na řidiče.
hanusvl
13.11.2013 / 09:34
Proč špínu, podívej, co se tady děje. Třeba můj příspěvek a Astra Trans. Já tam napsal, jak to chodilo ve firmě, když měl Košek jen pár aut. Nenapsal jsem nepravdu, jen jak to tam za mě chodilo.Bohužel administrátor vymazal na žádost Astry příspěvky, které poškozovali Astru, zejména jeho manželku a zaměstnance a napsal je tam někdo pod přezdívkou. Já se pod své příspěvky vždy podepíšu, protože jsou pravdivé a nemusím si nic vymýšlet. když jsem se ptal administrátora, proč tak učinil, tak mi bylo odpovězeno, že na žádost Astry, ale už si dotyčný neuvědomuje, že celá ta věc, co se tam píše, po vymazání dává jiný směr, než který tam ve skutečnosti byl a odmítl celou věc dál řešit. Tohle si myslím je nefer vůči lidem co přispívají na fóra jako jsou tyhle. Proč, by se nemohli vyjádřit dopravci o řidiči, když řidiči žvaní o dopravci?
TomasKobrLBC
13.11.2013 / 12:08
:-) psal jsem "házet špínu" jen proto, že tento druh příspěvků se tak většinou zvrhnul, jak jsem psal u jiných fór. Nemyslel jsem, nereagoval jsem, na žádný konkrétní příspěvek.

Jestliže se admin maže, tak trochu bez rozmyslu, tak je to potom těžké. Většinou jde zanechat kostra příspěvku a promáznout jen konkrétní nevhodná slova. No ale to by bylo pracnější. Neznám tady administrační rozhraní tak nevím jak složité by to bylo.
Ale jen to dokládá, že se tyto příspěvky zvrhávají ať z kterékoliv strany (opět nemám na mysli žádný konkrétní příspěvek. Možná by stálo za to vytvořit jen nějaký modul kde by bylo možné vložit dopravce a hodnotilo se jen nějakým bodováním.
Je fakt že jsem tady neviděl příliš takových úletů (urážek a napadání) jako jinde. Třeba tu je více pohodářů.
hanusvl
13.11.2013 / 22:20
Tomas, ja ten muj příspěvek dal jako příklad.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení