VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Aetr vs M. Policie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire Bourg Teyssonge
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
14.11.2013 / 20:05

NordSüd Czech s.r.o.

NordSüd Czech s.r.o.

Jezdí nebo tam někdo jezdil?Zakladatel: zawinov 


(-deaktivovaný profil-)
01.03.2014 / 16:33
Opravdu nikdo nezná???
(-deaktivovaný profil-)
21.03.2014 / 17:07
Má někdo aktuální info? Díky.
(-deaktivovaný profil-)
22.03.2014 / 07:57
Neznám
(-deaktivovaný profil-)
22.03.2014 / 16:26
jsou z moravy
Angličan
01.04.2014 / 16:57
Jezdil jsem tam. .

pajk1
08.04.2014 / 11:47
Pracoval jsem tam před šesti lety.Německá firma s pobočkou v Zábřeze na Moravě.Jezdí hodně pro firmu Hella,jinak celá Evropa.Mají myslím pořád z devadeáti procent Mercedesy,všechno v dobrém stavu.Na autě nic neděláš,maximálně kolo,jinak na všechno je servis.Jezdil jsem tam pro firmu Miele,což se jezdí pořád a dokonce jsme museli umývat soupravu každý den.U jiných firem nemožné.Dokonce nás prcali za špinavé kola od brzdových desek.Takže dbají na čistotu a dobrý stav auta.S čímž já osobně neměl problém,protože mám rád pořádek.No prostě Němci.Jinak v Zábřeze to vedl jistý pan Baník,myslím,že tam je dodnes.Někoho tak arogantního bys těžko pohledal.Odešlo kvůli němu hodně lidí.Jinak peníze šestnáct tisíc tři sta páska+diety na euroůčet dle zákona každého patnáctého.Když to byla neděle,tak prachy byly už v pátek.Na rozdíl od jiných firem v ČR,zdůrazňuji MUSÍŠ dodržovat AETR,za překročení nám brali prachy.V Německu jak určitě víš,jsou totiž postihy pro firmy které to nedodržují likvidační,zatím co naši v uvozovkách autodopravci se diví,že když Ti dávají výplatu,tak nechceš porušovat zákon.Takže po šesti letech a projití jiných firem,musím říct že to není až tak hrozná firma.Až na pana Baníka se kterým není lehko vyjít.To je zhruba všechno,jak říkám šest let už tam nemakám a tak aktuální info nemůžu dodat.
(-deaktivovaný profil-)
09.04.2014 / 17:29
pajk1

Ahoj a dík za info.
taragona
02.08.2015 / 15:42
Zdravím kolegové,jen bych chtěl varovat před firmou Nordsud.Jezdil jsem tam tři roky katastrofa!!!!!!.Za každou blbost strhnou peníze z diet,příklad překročení 90km sankce 10e,nad 95km.20e.V kanceláři jak Dispo tak i technici arogantní žádná domluva. A jezdí se tři výkendy venku a výkend doma věčinou se dojíždí v sobotu a v pondělý nad ránem odjezd pokud chceš volno v týdnu tak neexistuje.Jezdily hlavně pro Miele Uničov ale tam přišli o věčinu přeprav,tak berou práci z Realu odpad co nechce nikdo jezdit.Jinak diety 45e.a 15000 zaklad hrubýho.V cz nemáte žadnou dietu no jen českou 100 kč.a v CZ jste skoro pořad vydelat se tam da jen na Anglii ale to jezdi staří řidici nikoho tam nepustí.A majitel je Němec v insolvenci zadluzený.Všude je neco ale tady je to EXTREM!!! Pokud hledáte práci tak se NORDSUDU opravdu vyhněte.!!!!! V cz je dost kvalitních firem dá se vybrat.
NICKITA
07.10.2015 / 08:17
Taragona - druhá strana mince - pokud jsi byl u firmy 3 roky, musíš mít přece přesnější informace-tzn.90 km -95 km bez sankce, sankce od 95 km. Základ 16.200 kč (to by sis mohl taky pamatovat), o Miele na návěsech přišla firma o 0 - 20 přepravy týdně, což při našem objemu je zanedbatelné a vliv to na nic nemá.
Do Anglie se dostane každý schopný řidič, co se nebojí. Kdo nechce, nejezdí.
S novými techniky se vychází zcela jinak a dobře. Dnes, vzhledem ke konkurenci, se dispečeři snaží s řidiči domlouvat na prodlouženém víkendu. Pan Taragona se asi nechce přiznat, jak to skutečně bylo, proč už u firmy nepracuje. Sice si dal přezdívku, ale není zase tak neprůhledný.
Situace v ČR není jednoduchá, ale růžové to není nikde, každé firmě chybí řidiči a nikde fronty uchazečů nestojí, což znamená, že jsme na tom všichni tak nějak zhruba stejně.
Je jasné, že je třeba si uvědomit, že řidič je cenné zboží a je třeba tak s ním zacházet, ale musí to být oboustranné.
Pěkný den.
Za kolektiv firmy NordSüd Nickita

cizinaMKD
09.11.2015 / 12:39
Zdravím,tak tato firma je potápějící se Titanic.Něco je pravdy,co psal taragona.Pro upřesnění:Jméno firmy upadá u firem a pomalu strácí dobré kšefty.Dispečeři milí,ale na dvě věci ( pokud vy něco po nich chcete,jinak záděry ).Mají tam odbory,které neřeší nic.Paní personální naslibuje hory,doly.Pan majitel má ve sbírce několik pěkných aut v garáži.(ale na kamión to nevypadá). Jezdí se tam Miele a UE.Na Miele většinou auta na nic,protože se střídají,dispečerka nemá žádnou představu o autodopravě a na ubytovně,co říkali kluci,tak spí na prostěradlech,co jsou tam už 3 roky prý a uklízečku nejsou schopny platit :D chro,chro .Strhávají za každou blbost,aj co jste neudělal.A mohl bych pokračovat.Po EU se jezdí 3 týdny ven a víkend doma.Ale ty 3 týdny je většinou člověk na víkend v ČR,aby si nevydělal tak moc na dietách :D.Po třech týdnech se vracíte spokojeně domů a oni vás otočí na hranicích,že něco ještě potřebují ( když nemají ty řidiče ). Dispečink: ten vás bude honit,co to dá.Mají z nás odměny.A auta se též bortí.Plusy této firmy: mno...,asi,že ještě platí,když vám nestrhnou.
Za kolektiv nasraných řidičů cizinaMKD.
sibrsibr
09.11.2015 / 18:09
Tady pomohou jedině schopní profesionálové tohoto typu:
http://www.novinky.cz/krimi/385867-ridici-kamionu-se-zmodernizovali-tachograf-vypinaji-pomoci-dalkoveho-ovladani.html?sznhp=rss

Na druhé straně je potřeba říct, že na některé české řidiče platí jedině arogance, brutalita a buzerace. Jak ji ztratí, tak jen kradou a chlastaj. Není jiné pomoci, než se obloukem vyhýbat firmám, kde šoupnou řidiče na ubytovny, kde se ani nepřevlíkají postele. Nebo kde je neustále straší různými pokutami. Případně střídáš auta se různýma špinavcema. Buď je to důsledek neschopného vedení, nebo nabrali řidiče, kteří to potřebují.
Nelze to změnit. Ale je možné, se tomu vyhnout a pracovat tam, kde existuje slušnost obou stran.

NICKITA
10.06.2016 / 10:55
Já upravím cizina MKD dle pravdy:
Firma NordSüd neztratila ani jednoho zákazníka, pouze z části přestala jezdit pro Hellu. Naše zákazníky už máme spoustu let a vše je nasmlouváno do budoucna, proto stojí tato firma na velmi pevných základech,od kterých se odvíjí vyplácení mezd již roky na den přesně. Firmě nedochází peníze. Na EU tu jezdí čtyři řidiči od pondělí do pátku, mají volné víkendy,dalších asi 10 si zvolili dva týdny venku a víkend doma, zbytek si chce víc vydělat, tak si nastavují systém 3-5 týdnů venku.

Na bytě v Neměcku vše funguje v rámci možností dobře, kde se střídá velké množství řidičů a uklízečka chodí 3x týdně. Hloupé chro chro -uklízečka je zaplacená. Druhá věc je, že chceme od řidičů, aby si po sobě uklízeli základní věci (utřít záchod po použití velké potřeby), aby si nekradli jídlo, jar, lžičky a další.
Prostěradla se mění asi jednou za tři měsíce a každý si vozí samozřejmě ještě na toto prostěradlo jedno své.
Vozový park je obnovován, firma má kromě letos 16 zcela nových tahačů auta starší dvou tří let. Ta auta, co mají a měli 4-6 let, se vrátili nebo letos vrací.

Každý řidič brblá a spousta z toho, co vyplodí, není pravda.Pan řidič, který byl odejit kvůli tomu,že nadýchal alkohol před jízdou, bude plivat a plivat na firmu.

Jsme velká firma o 95 řidičů a za ty roky až letos se zjara párkrát stalo, že stála 3-4 auta - a to z důvodu dovolených a nemocí řidičů. Jezdíme, makáme, snažíme se vycházet vstříc a myslím, že jsme úspěšní, nedáváme auta do depozita, protože u nás VŠECHNA auta jezdí i přes krizi, která je teď celorepubliková, všude chybí řidiči a všechny firmy pláčou, i ty "dobré".

Přeji všem šťastné kilometry.


Stana
13.06.2016 / 13:47
Včil kdo má pravdu agitátorka a nebo řidiči??? :-) Jsem řidič tak je to jasný komu věřit :-)
spogit
08.01.2017 / 18:24
Ja ocenuju ze pani na tohle vubec reaguje. Z toho usuzuju ze maji na ridice nejake pozadavky a pokud je plni neni problem. Takze pristup je podle me asi jako ve vetsine firem individualni podle toho jak se do lesa vola... Ale za PC to asi nezjistime :)
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení