VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Maxtrans z Prahy 5
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Benzina R10, Mladá Boleslav
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM

AKVER s.r.o.

AKVER s.r.o.

Tak co klucí, kdo jezdíte u této společnosti a co nám o ni povíte?Zakladatel: zACONe 


Stránky: -1-, -2-, -3-

paragán
31.03.2012 / 12:41
Prej je to bejvalej GOLEM :o)
paragán
03.04.2012 / 12:16
Dneska jsem jednoho Golema potkal a vážně už měl na dveřích AKVER s.r.o. :-)
(-deaktivovaný profil-)
07.04.2012 / 02:41
ahoj kolegove. stary auta, ekodiesel,32/100,85 rychlost odpojenej tempomat.3 tydny venku vikend ,max,, vyplata "35,
PetrFort
10.06.2012 / 00:01
Zdravim, ja u akveru jezdim, ano odpojene tempomaty, maximalka 85km/h, najde se par aut kterym ještě omezovače nestahly a litaj 90, a ano je to byvaly GOLEM hned po TAWEKO, totiž ještě před akverem to bylo TAWEKO. Litam 3 až 4 tydny venku a čechy už ani nevim jak vypadaj :d.
(-deaktivovaný profil-)
18.06.2012 / 19:38
A berou řidiče?
bublifuck
19.06.2012 / 08:50
A co vejplata? Kolik za ten měsíc venku máš?
Rosta77
20.06.2012 / 16:51
kluci ja bych tam moc nechodil,co se tyce penez a oprav tak hanba
radeee
02.09.2012 / 18:30
berou
(-deaktivovaný profil-)
09.10.2012 / 11:04
..Vážení,sdělte mi prosím někdo-jak je to u Akveru.Koupil jsem nedaleko K.Varů dům a proto mám zájem jezdit u dopravce nedaleko/blízko domova.Již se chci také vrátit do Česka po mnohaletém ježdění venku..Volal jsem tam a nějaký p.Kuboň mi sdělil,že berou,ale prý vybírají.Budou kupovat hodně nových vozů atd.Chci znát i druhou stranu mince..Tak díky za info....Jezevec.//Teď-myšleno všeobecně/mám rád přímost-to by tam potom byla "Pouštní bouře",při mé povaze.
(-deaktivovaný profil-)
10.10.2012 / 16:07
já nevím nejezdil jsem tam ale u nás tomu kolegové říkali poslední štace

Hanina
11.10.2012 / 07:22
Zdravím pánové, f. GOLEM (autodoprava), navzdory vedené insolvenci, stále existuje. Insolvenční řízení bylo pozastaveno v září 2012. Firma AKVER Karlovy Vary vznikla 21.6.2010 s předmětem podnikání pronájem nemovitostí. Od 21.5.2012 byl předmět podnikání rozšířen na opravy motorových vozidel nad 3,5t a provozování autoškoly.O přepravě nikde ani slovo.
(-deaktivovaný profil-)
11.10.2012 / 20:48
..Pro Haninu/smekám před dámou a díky za info/.....Něco z uvedených informací jsem také našel a zdá se,že tato firma se rozsekala na několik "divizí" a má několik adres v KV.F.Akver má mít autodopravu mot.vozidly nad 3,5 t./obch.rejstřík/.Přejmenovaný Golem prý prodal několik souprav R.-Magnum do Tachova.Asi by bylo dobré znát od šoféra,co tam jezdí/současnost/,jak to tam doopravdy chodí.Přispívatel/Petr/-výše uvedený-sice něco napsal,ale né vše.Platy/termíny/,diety,dodržování AETR,servisování atd.Já jezdím venku již 14 let a jezdil jsem u několika dopravců/někteří dobří i horší,ale takový "Banánystán"jako v ČR to nikde nebylo.Můj současný "švýcar"je někdy sice poděs,ale vždy dodrží to,co má a nikdy se nestalo,že by něco nechtěl dát..Jen to zatracené dojíždění...Tak,ať to všem klape jak má a kola dolů..
DeathCore
26.02.2013 / 14:56
Akver = Taweko = Golem = DAS IS HRŮZA FIRMA = K.V. a okolí je v prdeli pokud budou takovéto hrůzy provozovat MKD.
Info - p.Kuboň s úsměvem předá info o nových vozech,které se nekurví a mzda je v pohodě vyplacena max.do 25.dne a řidiči z bývalého Golemu se velice rádi vracejí,aby podpořili Akver=KECY,KECY,KECY
Zkušenost-nebyl den,kdy se auto z autoparku zkrachovalé firmy Golem nesralo a nestálo,tím pádem nenajedete požadované km a tím pádem si nevyděláte.
Když už vůz dáte dohromady,tak vám nasolí fakt špica návěs o kterém nevíte zda vám náhodou za tahačem neuletí.
Tahače+návěsy= humus,filcky,špína
Mzda-bývalí řidiči co zde jezdí i teď jako kmenový si prý odsouhlasili,že budou přes aspoň jeden víkend mimo domov a tím pádem po vás vyžadují aspoň jeden víkend být v EU,ale teď se podržte,protože nevím jestli mají tedy tito řidiči vyšší IQ než patník,nebo vedení této hrůzy si myslí,že máte na čele napsáno IDIOT,to vše totiž absolvujete ZADARMO,tedy bez jakékoli mzdy stojíte někde na pochcaným parkáru,protože Vám nejdou km a autohofy vám nezaplatí a pumpy jsou většinou již obsazené.
Mzda=somrování aspoň toho co si vyjezdíte.
Jediné co se možná trochu změnilo je servis,který vám ochotně vše opraví,ale to nemůže pokud vás dispečink nenechá vůz opravit což se stane až když vůz vypoví službu.
Závěr=co nevyjedeš nemáš,žádné další příplatky neexistují,jsi placen od km a to je vše,zadara stojíš někde o víkendu,tahače + návěsy se nedají porovnat už ani s kdysi práce chtivými RU pracovníky ,které jsme potkávali v ROMANECH
Takže pokud můžete raději fakt běžte na pracák anebo si tam skočte a pochčijte jim palice
DeathCore
27.02.2013 / 12:20
NOVÝ POZNATEK K ŘIDIČOVĚ SMŮLE:
jelikož tam končím bylo mi řečeno,že nemám nárok na vyplacení celé mzdy,ale jen zálohy v nějaké výši a blabla zákona můžou vyplatit do 15dnů od ukončení prac.poměru.Což vám při nástupu samozřejmě neřeknou,takže asi tak za půl hodiny se jdu na jejich fajn chování a vyplácení zeptat na kontrolní úřad a napíšu sem co že mi bylo o tomto řečeno.
TRUCKEŘI-co máte mozek-OPRAVDU SE VYHNĚTE TÉTO KATASTROFĚ V KARLOVARSKÉM KRAJI-důvarazně varuji!!!!
DeathCore
27.02.2013 / 15:07
POZNATEK č.2:

Zákoník práce paragraf § 141
(1) Mzda nebo plat jsou splatné po vykonání práce, a to nejpozději v kalendářním měsíci následujícím po měsíci, ve kterém vzniklo zaměstnanci právo na mzdu nebo plat nebo některou jejich složku.
(2) Mzda, plat a jejich jednotlivé složky stanovené, sjednané nebo určené za hodinu práce přísluší zaměstnanci i za zlomky hodin, které odpracoval v období, za které se mzda nebo plat poskytuje.
(3) Nebyl-li pravidelný termín výplaty mzdy nebo platu sjednán v kolektivní smlouvě, určí jej zaměstnavatel v mezích období uvedeného v odstavci 1 po projednání s odborovou organizací.
(4) Zaměstnavatel vyplatí zaměstnanci před nastoupením dovolené mzdu nebo plat splatný během dovolené, připadne-li termín výplaty na období dovolené, pokud se se zaměstnancem nedohodne jinak. Jestliže to neumožňuje technika výpočtu mezd nebo platů, poskytne mu přiměřenou zálohu a zbývající část mzdy nebo platu mu vyplatí nejpozději v nejbližším pravidelném termínu výplaty mzdy nebo platu následujícím po dovolené.
(5) Při skončení pracovního poměru vyplatí zaměstnavatel zaměstnanci na jeho žádost mzdu nebo plat za měsíční období, na které mu vzniklo právo, v den skončení pracovního poměru. Jestliže to neumožňuje technika výpočtu mezd nebo platů, vyplatí mu mzdu nebo plat nejpozději v nejbližším pravidelném termínu výplaty mzdy nebo platu následujícím po dni skončení pracovního poměru.

ODPOVĚĎ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ V SOKOLOVĚ (INSPEKTORÁT PRÁCE pobočka KARLOVY VARYÚSOKOLOV JIŽ NENÍ)
takže Akver si to trochu upravil,ale jinak mají právo,takže se pak můžou tlemit řidičům na odchodu do chřtánu jak s náma vyjebali-no samozřejmě si našli ve všech zákonech něco aby se mohli popadat za břicho,že.
ZNOVA : ti co tam jezdí mají buďto máslo na palici(aby se jim lépe zalézalo do řitního otvoru) a nebo jsou to zoufalci jako já a nechají se nychytat na sladký úsměv a pak čumákujou jako péra z gauče...A TEDY ŘÍKÁM JIŽ NIKDY VÍCE ať se to jmenuje jak chce
ZDAR PÁNOVÉ
(-deaktivovaný profil-)
02.03.2013 / 22:42
mistr Rosta77 který už vystřídal několik firem a ani u jedné nezustal něčemu nasvědšuje a to asi tomu,že to není firmou,ale ním,je to člověk kterému se nechce tahat a vše by rád zadarmo,mimochodem patří ktěm co odešli a pak se zas vrátil a žadonil o přijetí zpět..co týče firmy je pravda že stojíte víkend zadarmo,ale cena za km je dost vysoká,takže celková částka za měsíc se rovná jako by jste měli diety,Aetr se dodržuje a pokud si chce někdo pomoci tak záleží jen na něm..
Rosta77
09.03.2013 / 19:12
Koukám, že se tu ňákej aktivista do mě navezl.Tak za prvé,na Golemu,nebo teď už na Akveru jsem byl 8 let,7 let na dílně a teď i s tim návratem 1 rok na autě. A o práci jsem nežadonil,pouze jsem se zeptal. Neřekl bych, že se mi nechce tahat,je mi jasný, že se člověk musí otáčet ale za jakou cenu? Aby si dokázal uživit rodinu,za druhé jsem jezdil měsíc v zimě bez topení,nikoho to asi ňák nezajímalo. Za celou dobu jsem na autě neměl ani škrábanec,vykládky a nakládky jsem stíhal. Když se budem bavit o těch firmách, kde jsem byl, tak byly tři-Golem,ted už Akver,Duvenbeck a Tohoz. Nejlépe placenej Duvenbeck,jsem vůl, že jsem odešel ale z rodinných důvodů to jinak nešlo. Když se vrátíme k Akveru, tak na internetu 12000 kč základ + diety a s kutečnost je jiná. Při nástupu 10000 kč základ, diety podepíšeš dopředu na papíře a do 12000 km je 2,50kč na kilometr,pak je 2,80kč. Jediny za co jezdíš jsou kilometry,základ se ti počítá jen když marodíš,nebo máš dovolenou,diety nedostáváš. Jsou tam jedinc, co si vydělaj hezký peníze-jenže přez aitr,takovej já nejsem,chci si vydělat peníze za normálních podmínek a ne že si mi párkrát povede vydělat 27000 kč,který pokaždý někam vrazíš,takže našetřeno nemáš a ve finále když tě venku chytnou, tak zaplatíš 3000 eur pokutu.
Frostie
19.03.2013 / 22:40
není to ta firma, kde si chodí řidiči pro výplatu s pistolí?
iconek
19.03.2013 / 23:52
Jak to tady a na TF procházím, povolání řidič v ČR začíná být značně rizikové.Ochrana státníma kontrolama nula, řidič maká za minimální mzdu plus slíbené, ale bětšinou nevyplacené rádoby diety.Nemocenská rovná se 5500 korun, podpora v nezaměstnanosti, pokud řidiče vyhodí a nebo sám odejde z důvodu nevyplácení mzdy, likvidační.
A firma, která zkrachuje či je v likvidaci se najednou objeví znova na trhu práce, pod jiným názvem, to snad existuje jen u nás.
Ach jo, kam to vede.Přemýšlím, že se vrátím k řemeslu elektrikáře.
(-deaktivovaný profil-)
07.04.2013 / 08:48
Zdravím pánové, tak jsem si početl vaše příspěvky a tak nějak mi nedalo přidat názor protože to co jsem si přečetl je k smíchu. Já osobně jezdím u této firmy již pátým rokem a ten kdo dělá a chce dělat si vydělá a to i přes 40tis podotýkám vše dle aetru a i víkendy se podívá domů, já tedy když jsem víkend venku tak to je spíše zázrak. A co se týče vozového parku tak sami vydíte na silnici kolem sebe že nová auta se opravdu kupují a park se modernizuje, kdo z vás někdy podnikal tak asi ví že to nejde ze dne na den a stojí to nemalé peníze. jinak výplaty jsou opravdu 25 v měsíci ale pokud člověk není blb že prachy háže do automatů na pumpách a pod. tak s tím nemá problém....... takže pokud někdo chce znát realitu této firmi tak to zkuste a poznáte , tyhle kecy co se tady píšou jsou o ničem, každý by si měl názor udělat sám ........já osobně jsem spokojený v této firmě a neměnil bych.
Stránky: -1-, -2-, -3-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení