VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
parkoviště Bouchalka
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
17.02.2016 / 17:51

ABS Bonifer

ABS Bonifer

Máte někdo info ohledně platového ohodnocení v této firmě??Zakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


Stránky: -1-, -2-

Kovabo
23.03.2016 / 11:27
Ahoj, mluvil jsem s nimi před dvěma dny. Nabízí při běžném režimu 30 tis hrubého, vše na pásce. Placení jsou v hodinovce, příplatky za noční a za svátky + diety. Pokud si chceš vydělat víc, můžeš prý vzít směnu navíc.Asi to tam zkusím.
jameson
23.03.2016 / 13:08
Ahoj kolegové, se společností ABS Bonifer,mám velkou zkušenost.Vše je opravdu na pásce,ale to je asi to jediné pozitivní.Práce je velice náročná,hlavně zodpovědná.Každá chyba Vás stojí peníze,příklad. překročení rychlosti o jeden kilometr,min.200 kč.atd.atd.Arogantní jednání a postupem času,jste jen kus pro jejich společnost.Všem doporučuji,,toto firmu obejít velkým obloukem.
Kovabo
03.04.2016 / 23:20
pro Jameson
Ahoj, můžeš se prosím trochu rozepsat? Docela by mě to zajímalo. Chtěl jsem to tam zkusit. Díky Kovabo
(-deaktivovaný profil-)
29.04.2016 / 23:22
Nedá se napsat jen to špatné. Osobně mi připadá, že za ADR tř.3, se tady málo nabízí k výplatě a to i na české podmínky. Ale dávají náborový příplatek.
Obzvláště když má firma, zahraniční účast a docela silnou podporu v kanceláři. Jinak vozový park je docela v pohodě a nové se kupuje, stále. Práci májí, ale rozdíly tam jsou. Záleží, kde jezdíš a to napříč všemi provozy v ČR. Se prý povídá a ono se toho napovídá dost….
Co beru v dnešní době za fajn věc, je možnost dlouhodobého ubytovaní, ale osobně jsem nezakusil. Není to jednoduchá práce. Hlavně za prdelí nevozíte vodu. A když to špatně naplníte nebo stočíte. To se pak pěkně ……. Od toho je ten měsíční zácvik. I když to papírovaní při práci je taky zábava na entou.
Jinak oblečení dostáváš jejich a při praní si pračka užije své .
Určitě se mají kde zlepšovat a vcelku je to dobrý oddíl, kde hrají spíše prim než ligu 

jameson
11.05.2016 / 14:24
Ahoj kolegové,další měsíce uplynuli a spolecnosti přibyla práce,neboli řidičům.Bohužel práce horší a samozřejmě jak je zvykem u českých firem,za stejné peníze a vetší buzerace.Nechápu politiku spolecnosti,mizerné penize,spatný přístup k zaměstnancům,žádné výhody a všichni se tváří,jak je vše O.K.
bohys1
11.05.2016 / 17:01
Čau Můj otec tam jezdí 17 let a je naprosto spokojenej hlavně vse na pásce


Sails
11.05.2016 / 19:08
Tak proč tam děláš?
jameson
16.05.2016 / 13:59
Zdravim všechny, už tam nepracuji,je prravda že je vše na pásce,ale to je ta jedina výhoda.To že tam pracuje takových let,tak to ví také všíchni proč.To má jediný důvod,ale o tom psát nebudu.Ahoj všichni.
jameson
19.06.2016 / 21:00
Ahoj kolgové řidiči,mám info od kamarádů,že mají dalších 5 výpovedí,zřejmě dobrý ODDíl.
Tonyyy
11.07.2016 / 16:53
Ne pět ale sedm výpovědí. Firma velice špatně platí takže se tam ani nový řidiči nehrnou. Arogance hlavního dispečera nezná mezí. I díky němu ten odliv lidí. Firma nehodlá řidičům na výplatách přidat takže to vypadá že za volant budou muset lidé z kanceláří. Psycho teror ze strany vedení firmy je skutečně neúnosný. Tohle kdyby se nějakým způsobem dozvědělo vedení v DE asi by nezůstal kámen na kameni.
jameson
11.07.2016 / 21:03
Ahoj,plně souhlasím s kolegou.Ta společnost byl životní omyl.Dlouho jsem neviděl takoví spolek arogantních zmetků.Z řidičů dřou kůži,mizerně platí,a tváří se,jak se mají řidiči dobře.Hlavně si to myslí ten nabubřelý pán z Moravy,jak je vše o.k.Přeji jim všem těm arogánům,aby Ti všichni řidiči skončili a pánové se chytli,za ty své namyšlené rypáky
zelvicka
05.04.2017 / 15:11
Dobrý den,četl jsem inzerát a chce se mi plakat.Nabízejí 200 na hodinu hrubého a myslí si jaký je to zázrak.Za tuto práci velmi náročnou,odpovědnou a nebezpečnou,jsou to směšné peníze,který tady ještě nikdo neviděl.Jsou to jen sliby,protože potřebují jen kusy,který budou jezdit a živit několik sedicích darmožroutů v kancelářích.Jediný benefit je 5 dnů dovolené a to je vše.Náborový příspěvek vyplatí po roce a to tak ,že dotyčného oberou o veškeré prémie,aby to nemuseli vyplatit.Jednání s lidmi je katatsrofa,jen buzerace,arogance a almužny výplaty.Za vše Vám strhnou peníze.Několik lidí uvažuje o odchodu do Petrotransu,kde jsou alespon peníze a né žebrácký plat.
jameson
06.04.2017 / 18:32
Ahoj všichni,četl jsem ted poslední komentář a musím jen souhlasit.Buzerace,arogance nejen od firmy,ale i od zákazníků pro který společnost jezdí.Buzerace v rafinériích,čepru a čerpacích stanicích.Kde jaký pucflek by Vám chtěl velet.Opravdu tato práce je za trest a ještě tak mizerně placená 23tis. čistého almužna.Lidi odchází,prý další 4 výpovědi a to o něčem svědčí.Kdo nezkusil jezdit za tyto směšné penize,neuvěří.Je mi upřímně líto tech řidičů, kteří tam ješte stále pracují,ale je to už jen otázka času,než si najdou jinou práci.
Chmelař
09.04.2017 / 14:56
Ano firma na pokraji konce.
Neplatí,nemají řidiče už ne jenom v Praze.
A dlouhé noční směny a závoz studijních maker a tesc.
Chvála a profesionalita pouze pro p.Linharta.Jen jestli tam vydrží,když je tam buzeruje hl.dispečer Fabián-tele!!
zelvicka
04.05.2017 / 15:23
Tak jsem potkal cisterny s nápisem:přijmeme řidiče,to už musí být zoufalá situace!Zapomněli pod to napsat,do ústavu šikany a buzerace,hlavně ze strany společností,pro které se jezdí.Co vše TI řidiči musí vydržet,je opravdu na pováženou.Tuto práci můžou dělat už jen ti,kteří ji dělají dlouho!Není to pro slabé jedince.
sibrsibr
04.05.2017 / 20:51
Jestli je na jakýchkoliv autech napsáno stabilně, že přijmou řidiče, svědčí to hlavně o tom, že si své řidiče neudrží. Jestli chce jakýkoliov řidič projít tím kafemlejnkem, tak ať si to zkusí. Hlouposti se meze nekladou.
Žolik
18.08.2017 / 00:51
Pánové, tak nevím co si o téhle debatě myslet.Mám za sebou cca 19 let na kamionu. Vystřídal jsem dost Firem, a poznal hodně lidí.Nechci nikoho urážet, ale p. Jameson na mne působí tak ,že tam asi něco provedl a tak ho vyhodili.A pro pana želvičku mám jedno důležité info:Řidiči nejsou nikde.
CHtěl jsem si něco zjistit o ABS Bonifer a našel jsem pouze pár nespokojenců. Tak to asi bude dobrá firma když tu jsou jen Dva. Asi to tam zkusím.
(-deaktivovaný profil-)
20.08.2017 / 00:05
Tohle mne dost už točí.
Za prvé pokud je šéf jineho původu a má za sebou takový team prokuristů a jineho dalšího officu a dělají na ně ostatní, kteří tam nevydrží dlouho, protože práce toho směru není lehká a zde i špatně placená na poměru EU.
Pak tam raději machrují aby neztratili pozice a pár kamenných řidičů z výhodami. Ten pán na to taky brzo příjde. Hlavně pracovní smlouva je plná ..... Stačí navštívit pár benzinek a ono vám to dojde, pokud vás dřív ne vyhodí.... Takových už bylo.
Tohle je realita tam a živit tmavé špatně mluvící bytosti, které parazitují a říkají si podnikatelé.
Nepovažuji to za správné!!!
Jiními písmeny.
Je to o ser jako prase treba jako Šindelář.
jameson
03.09.2017 / 11:48
Ahoj kolegové,chtěl bych vzkázat panu žolikovi pro jeho klid,že mne nikdo nevyhodil,nikdy jsem nedělal za almužny.Pokud to tam cheš zkusit,můžeš.Jinak mám informace, o RK fuel,nabízí 30tis.fix,tak je to lepší,než 250 hodin a 30 tis u té jitrnice.Radeji se najímají cizí dopravci,než aby zaplatil své řidiče.
kolas
12.03.2018 / 17:06
Pánové ABS Bonifer jsem prokoukl za dva dny , to nemá ani cenu tam lézt.
Stránky: -1-, -2-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení