VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Aetr vs M. Policie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire d'Hyombre
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
09.01.2017 / 15:08

Kamionová doprava v ČR

Kamionová doprava v ČR

Našli byste si prosím 5 minut pro vyplnění krátkého dotazníků spokojenosti řidičů, který slouží k analýze kamionové dopravy napříč ČR: http://bit.ly/DotazovaniKamionovaDoprava Děkuji za váš čas!Zakladatel: BlankaP 


Stránky: -1-, -2-

wenca
09.01.2017 / 19:46
Můžeš být víc konkrétní? Rád bych věděl k čemu bude výsledek dotazníku použitý.
wenca
09.01.2017 / 20:07
Admin by asi ocenil, kdyby jsi "nezasirala" všechny vlákna :)
keduler
09.01.2017 / 20:38
Plný souhlas s "wenca". I když já bych to definoval ještě trošinku jinak. To k čemu, tady je tak nějak hodně všeobecně a způsobem že to nic neřekne, napsáno. ALE PRO KOHO, to by mě opravdu zajímalo?!? Jinak s tím zasíráním všech vláken má kolega také pravdu! To Vám BlankoP jde perfektně, ale aby jste reagovala na dotaz v podstatě shodný co tu uvádíme, který jsem Vám již nadvakrát poslal v soukromých zprávách (právě proto abych do vláken necpal to, co tam nepatří), na to čas a energii nemáte...
sibrsibr
10.01.2017 / 08:12
Myslím, že je úplně jasné, o co jde. Řidičů je obecně málo, o toto zaměstnání není zájem. Je na okraji společenského uznání. Mzdy se často pohybují okolo zákonného minima, ale pokuty a odpovědnost je vysoká. Pracuje se často mnoho hodin na víc a mnohdy dokonce zadarmo. Rodinný život je narušen častým a dlouhým odloučením. Část současných řidičů odchází k výhodnějším profesím. Při nakládkách a vykládkách s vámi často jednají jako s blbem na cestě, který nezná jejich prostředí.
Pokud někdo nechce udělat nic pro obecné zlepšení pracovních podmínek, ale chcete z řidičů udělat úplné blbce, tak rozdá dotazníky s obdobnými otázkami, aby vytvořil dojem, že nové auto, nebo jiná náhrada z vás udělá šťastného člověka.

keduler
10.01.2017 / 09:34
Sibrsibr, domnívám se, že nebejt Tvých chytrostí úplně všude a ve všem, tak bez Tebe nedokážeme do té boudy ani nalézt, natož to řídit...
sibrsibr
10.01.2017 / 12:39
Je mi jasné, že některým je těžko radit, aby vzali rozum do hrsti.
Je mi jasné že pro hlupáky je nepřítelem každý, kdo má jiný názor.
Je mi jasné že mnozí nechtějí od života nic jiného, než prosedět ho za volantem velkého krásného kamionu.
Jen nechápu, proč si tihle jedinci myslí, že se o ně kdokoliv stará, radí jim, atd.

keduler
10.01.2017 / 16:06
"Je mi jasné", že co na tyto stránky chodím, tak jsem nějak nepostřehl, že by sibrsibr mluvil/psal, svým vlastním jazykem! Přinejmenším z 95% jenom odkazy, deklamování cizích myšlenek a dělání ze sebe nechytřejšího z chytrých, zatímco většina nás ostatních jsme jen přiblblý sračky.
Abych nebyl úplně nespravedlivý tak netvrdím, že některý ten odkaz by nemohl někomu (hlavně třeba začínajícím kolegům/gyním), z ostatních třeba i posloužit. Ale úplně lidově řečeno, mě chytrý kecy a vyvyšování tohoto pána už docela lezou krkem!
Jestliže že pán chce neustále citovat paragrafy, tak se měl dát právní cestou a neotravovat tady vzduch mezi obyčejnými řidiči/kami!
D/r/iver
10.01.2017 / 22:29
Souhlas s p.keduler,jenom bych si ještě dovolil doplnit,že pan sibrsibr zřejmě pocituje permanentní potřebu někoho urážet,ponižovat a zesměšnovat.
mateo
11.01.2017 / 13:07
No driver,to teda koukam a nestacim se divit....
BlankaP
11.01.2017 / 14:09
Najděte si prosím 5 minut pro vyplnění krátkého dotazníků spokojenosti řidičů, který slouží jako diplomová práce o analýze kamionové dopravy napříč ČR: http://bit.ly/DotazovaniKamionovaDoprava
Děkuji za váš čas!
BlankaP
11.01.2017 / 14:10
Dobrý den - dotazník je určen pro diplomovou práci.
sibrsibr
11.01.2017 / 14:24
Diplomová práce na základě tohoto dotazníku?
To byste si spíše měla najít více času a přečíst si na fórech témata, o které se řidiči zajímají.
Teda pokud je vašim zájmem udělat dobrou diplomku.
Jestli vám jde jen o rychlou a málo pracnou diplomku, tak jste si našla fajn způsob zjednodušení.
Pokud teda jde opravdu jen o tu diplomku.

Jsou někde na netu dostupné obdobné diplomky? Rád bych si některou přečetl.

BlankaP
11.01.2017 / 15:01
Dobrý den, slbrsibr. Děkuji za zpětnou vazbu k mé práci. Ano, dotazník je hlavní zdroj pro mojí diplomovou práci. Jedná se o analýzu, proto potřebuji konkrétní informace, jako název firmy atd. Studuji na dopravní fakultě v Pardubicích a toto téma mě zajímá, proto práci píši. Samozřejmě vedlejší součástí je také další výzkum a brouzdání na internetu, ale odpovědi od řidičů, jsou nejvíce cenné. Je to první diplomová práce tohoto typu, některé diplomové práce jsou dostupné, ale nevím jestli s podobným tématem.

Budu velice ráda, pokud si uděláte čas na její vyplnění. Děkuji. BlankaP

sibrsibr
11.01.2017 / 15:42
O ten kratičký čas potřebný k vyplnění dotazníku opravdu nejde.
Já spíše nevidím smysl otázek, respektive, jaká by z nich měla vyjít informace?
Už jsem tu opakovaně psal, že v novinách se objevují polopravdy typu:
„Řidiči objíždějí dálnice, aby nemuseli platit mýto“.
„Řidiči jezdí na sjetých gumách, respektive auty ve špatném technickém stavu“.
„Řidiči překračují povolené doby řízení a porušují zákazy vjezdu“.
„Řidiči ničí vozovky a zatěžují životní prostředí přetěžováním vozidel“-
Nikdo už se ale nezamýšlí nad tím, že řidiči mýto neplatí, tak nemůžou mít důvod ho svévolně objíždět. Řidič nepotřebuje jezdit s vrakem, ale jeho bezvadný technický stav nemůže sám zajistit.
Dopravci na sledovacím zařízení přesně online vidí, kudy se auta pohybují a jaký je čas jízdy jednotlivých řidičů. Mají také informace o váze nákladu.
Žádný zaměstnanec, a tím méně řidič nebude porušovat zákony a předpisy, když je si vědom, že všechny jeho přestupky zjistí okamžitě jeho nadřízený a nejdříve by mu měl hrozit postih od zaměstnavatele. Mezi řidiči je známo, že zaměstnavatelé mnohdy nutí řidiče do porušování předpisů. Proč se nad tímto nepozastavuje veřejnost a nechá se ohrožovat a poškozovat bezohlednými dopravci, kteří mají z porušování předpisů okamžitý profit? Proč veřejnosti stačí jen pokutování řidičů, kteří nebezpečnost dopravy mohou ovlivnit jen minimálně? Proč se přehlíží, že řidič ochotný porušovat předpisy a riskovat na cestách je dnes pro firmy nejvýhodnější zaměstnanec?
Pokud byste se v diplomce chtěla zajímat obdobnými, dle mého názoru v současnosti velice palčivým tajemnostmi zisku v dopravě, rád vám budu věnovat více času i s kolegy a doložíme, jak to opravdu v dopravě chodí.
Ono jde hlavně o to, co má být v té diplomce. Jestli jen obecně opisované polopravdy, nebo souhrn také toho, co je dnes na dopravě nejnebezpečnější pro veřejnost i životní prostředí.

wenca
11.01.2017 / 16:42

BlankaP - Díky za objasnění, ale tím jsi měla začít. Dotazník ti proto nevyplním.

Michal82
14.01.2017 / 08:11
to sibrsibr: 100% souhlasím. to co jsi napsal si skutečně málokdo uvědomuje
dami0001
14.01.2017 / 18:32
sibrsibr: né vždy s Tebou souhlasím, ale o tom komunikace je. Tohle Ti ale podepíšu i s číslem občanky.
sibrsibr
15.01.2017 / 14:34
O tom to je. Řidiči si více všímají a zdůrazňují, co je rozděluje, než toho co je spojuje. Pak není problém z nich udělat tupce. Skladníci, dispečeři, a další toho rádi a často využívají. Proto si nejen já myslím, že je to banda, kterou tvoří většinou tupci a proto jsou na okraji zájmu a společenského uznání.
Nepomůže jim nic, než organizace, která by je spojovala a zastupovala jejich zájmy.
Ovšem kdo rozumný by se tím zabýval, když oni sami se raději hádají o prkotiny?

KamionTruck
15.01.2017 / 18:43
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/431254/velky-prehled-minimalnich-mezd-dle-profesi-kolik-vam-musi-platit.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Měsíčně ze 14 700 Kč na 16 400 Kč
Řidič aut nad 9 míst nebo nad 3,5 t


Tak si tak rikam chlapi, kolik z Vas jezdi od 1.1.2017 za nizsi nez 16 400Kc zaklad ? Ja myslim tak 8 z 10 ? Nebylo by dobry to prokonzultovat se sefem ? :D
krucipísekcipísek
15.01.2017 / 19:35
jestli se nepletu tak řidiči nad 3,5t patří do sk 3. Do páté pouze řidiči linkových busů, kteří si to vyprotestovali.
Stránky: -1-, -2-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení