VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Aetr vs M. Policie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Pieterlen SOCAR
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
07.04.2017 / 18:08

Z Trans s.r.o.

Z Trans s.r.o.

Zdravím, ve zkratce bych chtěl varovat před touto autodopravou, vozový park v šíleném stavu, vedení arogantní a finanční ohodnocení se nedá srovnávat s prací, kterou vykonáváte. Pokud máte otázky, ptejte se.Zakladatel: Forrest 


Flowerville
08.04.2017 / 08:50
Ahoj Forreste,

díky za info. To je ta firma p. Zálešáka z Uherského Brodu?
Forrest
08.04.2017 / 14:49
Nene, sídlí v Moravských Budějovicích, je to firma p. Zemčíka, ale přebírá to po něm takovej mamánek, co si nikdy nic nevybojoval a všechno mu spadlo do klína samo, takže na něho pozor!!!
(-deaktivovaný profil-)
08.04.2017 / 23:40
Zdravím kolegové, rád se podělím o mou zkušenost s firmou Z Trans s.r.o. Moravské Budějovice ve které je jednatel pan Daňhel Filip.

Přijímání řidičů probíhá z větší části stylem máš řidičák, profesák a zdravotní způsobilost...zde je pracovní smlouva klíče od náklaďáku a hurá ať se kola točí. Přijímání řidičů probíhá skrze telefon a pan jednatel vás v podstatě nepotřebuje ani vidět osobně.

TKD se jezdí 12t vozidly DAF LF krátká kabina + vlečka s točnou nebo přívěs. Jezdí se stabilní kšeft pro LAGERMAX Brno Slatina. Probíhá zde svoz a rozvoz náhradních dílů na automobily, nákladní a stavební vozidla. Řidič si nakládá náklad sám vlastníma rukama nebo za pomocí paleťáku. Rozvoz probíhá v nočních hodinách opět 12t vozidly a vykládka přes hydraulické čelo. Časově tyhle točky vychází na 10-12 a někdy i 13hodin deně za platové ohodnocení 22-24500,-Kč čistého měsíčně. Pokud ale budete věrný této firmě i 10 let přijdete si na krásných 28tis měsíčně.

MKD zde v žádném případě nedoporučuji, platové ohodnocení je 1,20kč hrubého na km + nenaroková složka mzdy, kterou určuje zaměstnavatel. Je to takto ošetřeno i v pracovní smlouvě. Takže pokud panu jednateli nejdete na ruku, nebo se nelíbí spotřeba nafty nebo nedejbože dáváte výpověď je z čeho vám brát. Takže pokud si budete chtít vydělat uričtě se dá, ale je třeba držet hubu a krok a být tři týdny v tahu a na jeden víkend doma.

Technický stav vozidel na TKD je katastrofální, zde se na autech střídají dva řidiči a mnohdy je těžké se společně s druhým řidičem domluvit na tom, aby se o auto staraly oba dva a vypadalo k světu. Já osobně jsem jezdil s kolegou, se kterým jsme měli auto v pořádku. Nikdy ale nevíte, koho chytnete. Jelikož se zde v poslední době dost řidiči střídají. U aut na MKD je průměrný nájezd 800tis až 1mil km. Udržují se zde při životě staré plečky.

Jako plus vidím, že podprůměrná mzda za nadprůměrnou práci chodí včas na účet, dále komunikaci a pomoc od servisáků a hlavně komunikace s fakturantkou paní Střížovou, na kterou když jsem se kdykoliv obrátil tak mi ráda vyšla vstříc a vždy pomohla.

Kdybych měl ještě něco sdělit rád tak učiním.
krucipísekcipísek
09.04.2017 / 23:09
A tady se projevuje holá pravda, proč mají některé firmy v zásadě nepřetržitě inzerci.
sibrsibr
09.04.2017 / 23:29
Já myslím, že nepřetržitá inzerce některých zaměstnavatelů je důsledkem nepřetržité hlouposti mnoha řidičů. Kdyby jim jejich praktiky nefungovali, oni by to nedělali…
Velice trefně to popsal zde Miloš: http://kamionaci.com/?forum=2783

Forrest
10.04.2017 / 16:48
Ono by stačilo, kdyby v těch inzercích autodopravci nechávali odkaz na řidiče a aspoň by člověk věděl do čeho jde, ale realitu poznáš až už je pozdě, jinak by se tím ušetřila veškerá administrativa a nervy s tím spojený.
sibrsibr
10.04.2017 / 19:05
Dopravci nepotřebují, aby ses dozvěděl vše. Přece jim jde o to, aby chytli blbce, kteří odpracují alespoň nějaký čas. Ta administrativa je pro ně levnější, než platit za pořádnou práci.
Pokud by jim na to řidiči neskákali, oni by to přestali dělat. Ale když to funguje jako mucholapka. Nastraží med a do rána se jim chytne nová hromádky hmyzu, tak je to pro ně ideální nábor, nejlevnější pracovní síly s papírama.
Přece nepotřebují vyhledávat nějaké schopné inteligentní bytosti. Jim přece stačí levní blbci. Pak se k nim tak také chovají…
Tobě to pořád nedochází??? Ještě asi naletíš mockrát.

Trailor
10.04.2017 / 19:42
No je to pravda nedivte se. Dopravci mají vše pojištěné, část je ze zákona . Spoluůčast zaplatí řidič. Bude to pořád dokola, řidičem se nestanete sednutím za volant po hodině školení . Bohužel, je více řidičů co mají exekuci , a nemají kde pracovat . Jediná možnost je pak firma, co platí část mzdy na ruku. Oni vás potřebují více než vy je. Když půjdete pracovat na stavbu, tak jsi vyděláte více, ale to budete dřít... Je to jen otázka každého zaměstnance jak je vzdělaný. Vzdělanost řidičů je malá , proto to tak je . Už i měšťák potřebuje maturitu....

Trailor
10.04.2017 / 20:05
Nezlobte se , ale není normální aby se řidič profesionál, který má profesák ptal na takové věci. Například kolik hodin může nakládat nebo jak dlouhý odpočinek musí mít každý týden, když jezdí na trajektu jen 5 hodin .
To nemluvím o obsluze tachografu a doplnění dat na kartu či nastavení letního času.
D/r/iver
10.04.2017 / 20:46
Trailor
BINGO,konečně to někdo vyjádřil stručně a jasně.Když jsem to napsal před časem já,byl jsem prohlášen za blba,co má mozek zdegenerovaný z dekompresních nehod při potápění...
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení