VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Nabídka soukromé půjčky
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Benzina R10
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
20.05.2017 / 10:21

Ekonat - Project

Ekonat - Project

Vřele nedoporučuji !!! Nové auta sice jsou, ale....... sliby o platu atd. Z vlastní zkušenosti, první dva až tři měsíce to jde, ačkoliv o výplatu se takřka člověk musí připomínat, pořád jen sliby, už pošleme, už jsme poslali a ve finále dojde trošku jiná částka než si řidič vypočítá. Jakmile chcete odejít, majitelé přestávají komunikovat, začínají vymýšlet cokoliv, aby nemuseli řidiči zaplatit a neustále výmluvy. Ve finále peníze již nedojdou žádné, majitelé nekomunikují a je to tak na soudní jednání. Již 4 řidiči odešli a všichni problémy s nevyplacením platu !!!! Shrnutí - auta nové, člověk si s tím jezdí sám, jezdí se Holandsko, Belgie, Německo, Francie, plat 32.000,- plus mínus, ale víc jak 35 ani náhodou, majitelé strašně moc ulhaní, tzv. slibotechny a při jejich nespokojenosti se snaží řidiče utopit jak jen to jde !!!Zakladatel: Shoogun 


(-deaktivovaný profil-)
05.06.2017 / 13:23
Hrůza a děs zaměstnavatel !!! něco opravdu chce proti ním podniknout ( PODÁT na ně žalobu nebo něco ) , opravdu moc špatná zkušenost - nutí vás VYLOŽENĚ NUTÍ A PŘIKAZUJÍ porušovat 561 ( AETR ) . Když dáte výpověd nekomunikují a nechcou odpovídat a ohledně víplaty se vůbec nemluví a když se připomenete že vám má dát tak peníze , tak už se neozve . HORŠÍHO ZAMĚSTNAVATELE JSEM NEVYDĚL A JEHO ŽENA NA VÁS BUDE ŘVÁT A VULGÁRNĚ NADÁVAT.
Tomáš 79
07.07.2017 / 13:43
Velice špatná zkušenost. Lži lži a zase jen lži. Výmluvy, jak jim ČSAD dluží pomalu miliony a pořád něco. Prosit se o výplatu, žádat něco opravit. Když jsem odešel, sáhly na peníze poslední výplaty. Následně to s nimi řeším už tři měsíce. Dluží mi 60 000, neberou telefony, nereagují na SMS. Horší jednání jsem nikdy nezažil. Pan Jaroš s paní Jarošovou jsou sehraná dvojka lhářů. Z Bruntálu utekli prý před závistivci co jim škodili. Dnes zjišťuji, že po Bruntále dluží za každým rohem. Proto se vypařilo k Prostějovu do Polkovic. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.
sibrsibr
07.07.2017 / 14:19
Ale Tomáši, proč tak zoufalé činy? Jak píšeš: „prosit o výplatu“.
Prosit o peníze můžeš před kostelem, jako žebrák.
Pokud pracuješ, není na žebrotu čas a řeší se to takhle:
http://kamionaci.com/?forum=2897
Ovšem to je většinou jen začátek.
Ještě schůzka s advokátem a žaloba na doplacení všech nárokových části mezd.

Maximuus44
08.07.2017 / 11:27
Panove nebrecte tu a nehazejte spinu na firmu ale piste pravdu jezdim tay a vse klape jak sme se dohodli aetr se dodrzuje jak ma komunikace je uplne normalni penize taky sedi tak se zamyslete nad sebou jaci ste vy soferi. Chcete po firme penize a co ty skody na autech navesech a o nafte nemluvim plus nevracene telefony najezdene km navic atd.je nas tady 5soferu a vse funguje po tom co ste vy odesli sme v plusu s naftou 1400l za 2mesice coz o necem taky svedci tak si sahnete do svedomi a nehazejte spinu na druhe tot vse dekuji.
pavelsindelka
19.11.2017 / 01:22
Jeden týden stačil V průběhu týdne jim odpojili telefony pro neplacení, a mzdu dluží dva měsíce. Nenahlašují a neplatí zdravotku ani sociálku. V baráku špína a hnus, takže nebrat. Dávám je k soudu. Jinak smlouvy dávají jako občanská společnost ale mají s.r.o. takže podvodníci.
čertoušek
04.12.2017 / 07:38
Pánové, této "firmě" se vyhněte velkým obloukem. Tedy jen ten, kdo nechce cizí, rádoby podnikání, dotovat ze svých prostředků. Jsou různí dopravci, ale tato povedená rodinka Jarošových předčí v podvodech i ty o mnoho déle působící podnikatele na trhu zaměstnavatelů v silniční dopravě. Pan Jaroš se svoji chotí Jarošovou by mohli snad jen prodávat zápalky po poutích, byla by to další atrakce, kterou, troufnu si to napsat, většina z Vás ještě neviděla. Přečetl jsem předcházející příspěvky a pod vše se mohu podepsat (samozřejmě kromě příspěvku "Maximuus44", který je vlastní majitelům této pseudoatrakce s obchodním jménem Ekonal-Project. Všem, kteří chtějí vědět i podrobnosti, rád odpovím, buď zde, nebo na osobní profil, či telefonicky, dle času.
(-deaktivovaný profil-)
10.09.2018 / 15:17
podvoda podvoda!!!!!!
Kefalin1
21.09.2018 / 15:36
To je slabe slovo.
zxc123
26.09.2018 / 09:03
Jsem ve firme od zalozeni a nemam problem,mam spokojenost!!!!Vyplaty vcas,novy auta!!! SUPER!!!!
Kefalin1
27.09.2018 / 18:44
A kdy byla tato pseudofirma zalozena,pred dvema lety?To je zajimave,ze sposta ridicu odesla kvuli neplaceni mzdy,neprihlaseni na pojistovnu ossz,natoz placeni a ty jediny jsi spokojeny.Vyplaty vcas?Ja nedostal mzdu ani jeden mesic vcas a nebo vubec.Musis Jarosovi dlouho hrat na fletnu!Jarosi(jednatel fy),ze ty sis ten prispevek napsal sam?!Co nevidet stejne zkrachujes a chod kanalama.Martinos
11.10.2018 / 11:43
Hoši auto jsem jim nechal v Horni Lidci a jel domu vlakem jsou to smejdi a jediny co na ne tak kriminal!!!!
Horyn
11.10.2018 / 13:00
Vyndat gps a střelil rumunum
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení