VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Nabídka soukromé půjčky
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Béziers Montblanc Sud
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
19.12.2017 / 07:19

firma Promet logistics Ostarva

firma Promet logistics Ostarva

Firma Promet logistics je jedna z nejhorších firem co jsem v životě poznal. Nepíši NENASTUPUJTE TAM to je každého věc, jen upozorňuji že budete bez peněz, jezdit s vrakem, arogantní dispečerky a servis veškerý žádný. Sice vám namažou med kolem pusy ale to se rychle změní. Tak hodně štěstí v této humus firmě.Zakladatel: 39 Michal 


Stránky: -1-, -2-

Jindra 290
17.01.2018 / 09:15
Mám stejnou zkušenost s touto firmou. Navíc tahle firma nevyplácí mzdu. Pracoval jsem u této firmy a musel jsem podat žalobu pro nevyplacení mzdy. Proto pokud vám mohu poradit u této firmy nenastupujte. Pracovali by jste zcela zadarmo.
sibrsibr
17.01.2018 / 18:52
Pro někoho humus firma, pro jiného skvělý zaměstnavatel.
Firmy i řidiči jsou různí. Frajeři s exekucemi si tam libují.
Vždycky je třeba být ostražitý, s kým se kdo paktuje.

Nevyplacení mzdy, a jiné výstřelky zaměstnavatelů mohou být pro bystré hlavy příležitostí jak si vylepšit rozpočet.
Nikde vám nezaplatí za práci více, než vám bude muset vyplatit za nic hlupák, co si myslí, že vás oholí.
Jen je třeba vědět jak na ně…


Flowerville
20.01.2018 / 13:49
Chlapi, díky moc za info! Na podzim jsem se u této firmy zajímal o místo na sklopku, ale nakonec jsme se nedohodli, protože jejich Há eR nebyla schopná o nabízené pozici říct nic moc konkrétního, ale na pohovor zvali jen ty, kteří to myslí s prací u nich vážně... zajímavý postup :-)

V inzerci vidím, že stále "rozšiřují" vozový park, tak teď aspoň víme, co za tím je.
sibrsibr
20.01.2018 / 14:56
Zaklínadlo "rozšiřování vozového parku" je často používáno, aby si zaměstnavatel nemusel přiznat, že neustále shání řidiče, protože pro něj už nikdo nechce dělat...
vladimir1956
31.01.2018 / 07:31
Jindro Zemane
byl jsi v Prometu 6týdnů, nadělal jsi škod na tahači a návěsu za 170tis Kč, dali jsme Ti šanci kdy jsi bez praxe začal jezdit, doslal jsi nového DAFa najezdil jsi 8tis km z toho 2tis km navíc hledáním.
Platili jsme vyproštění kdy jsi v Německu zajel do obytné zóny a místo vycouvání, jsi zajel se 40tunami do parku kde v trávě jsi se chtěl otočit. Přivázat si plachtu na sklápěčcě? proč vždyť stačí ji přehodit.... pak ti ji vítr podebral a volala se další asistenční služba. Proto jsi pak měl dostat 5 let starý MAN.
A to jak jsi dispečerce vyhrožoval, že ji poleješ benzinem a zapálíš je jistě nestalo. Chlapi obrázek si o Jinřichu Zemanovi z HK udělejte sami

Flowerville
03.02.2018 / 09:11
@ vladimir1956: A nechcete sem tedy dát pár info jak to u vás chodí?

Když jsem se loni já zajímal o práci, v inzerátu stálo 24.000,- základ + diety. Po tel. byla tato info paní/slečnou HR korigována na 17.000,- přiznaného základu plus stravné. Na inzerovaných 24.000,- se údajně dostat dá v podobě příplatků za délku doby zaměstnání, spotřebu a možná ještě něco, co už jsem zapomněl, nicméně s rozhovoru jsem pochopil, že standardem to není. Systém práce jste nabízeli 14 dní v práci, víkend doma, s možností parkování auta v místě bydliště.

S pomocí jednoduchého výpočtu je zřejmé, že "výplatu" tvoří zejména stravné a těch 17k, za drtivou většinu hodin strávených během měsíce v budce, moc profesionálů nepřiláká. Pokud dáváte, nebo jste v minulosti dávali, šanci lidem bez praxe a máte výše uvedené zkušenosti, proč je tedy nezúročit a s těmi lidmi nejdříve trochu nepracovat? Nemyslím, že by to byl takový problém dát jim potřebné vybavení a naučit je ho používat, příp. jim opakující se místa předem vložit do GPS apod. Technologie jsou už nějaký čas dostupné a levné a překvapivě je drtivá většina dopravců není schopna využít ve svůj prospěch.
39 Michal
12.04.2018 / 10:38
Vladimíre 1956 alis Jane Hobzo. To co si zde napsal o Jindrovi jsou bohapusté lži což jste si vymyslel aby jste nějak odůvodnili nevyplacení mzdy. Zodpovědně mohu prohlásit, že Jindra je dobrý řidič a pokud vím jezdí celý život bez nehody. Měl jsem v ruce jeho EKR. Že by byl bez praxe tak to opět lžete. Pracoval jako řidič v ČSAD Vysoké Mýto závod 506. Pracoval jsem tam s ním. Pro informaci ostatním kolegům Jindra jezdil se soupravou na lomu Černá skála. pokud někde zakufroval tak to se může stát každému. Já jezdím MKD 35 let a stalo se mě to nekolikrát. Hold, já nejsem pan dokonalý. Vy Hobzo jste byl velice špatný řidič a proto jste toho raději nechal což od vás bylo rozumné. Taky se pochlubte kolegům, že jste pedofil a měl jste za to už problémy. Tak že vaše duševní zvratky normální kolegové nebudou brát vůbec vážně. všichni řidiči jezdíme proto, že tu práci máme rádi a chceme si vydělat na slušný život našich rodin. Pokud firma řidiči nevyplatí mzdu víme jistě, že bude hledat různé lži a záminky jak to oddůvodnit. Tak-že Jane Hobzo člověče s absencí charakteru a slušnosti ZA TO ŠPINĚNÍ KOLEGY SE STYĎTE I KDYŽ VY ŽÁDNÝ STUD NEMÁTE.
Láďazar
12.04.2018 / 12:02
Zdravím . Před chvílí mě volal kolega co se tady píše o Jindrovi. Tak mě to nedalo, abych napsal svůj osobní názor. Toho chlapa znám a jezdil jsem s ním ve dvojce. Pracovitý, ochotný a hlavně fér chlap co plní co slíbí. Naprosto bezproblémový člověk. Abych tu hodnotil jeho styl jízdy mě myslím nepřísluší, ale mohu zodpovědně prohlásit, že když řídil dřímal jsem nebo spal. Jezdí plynule a s rozvahou. Pokud se mu stalo že zakufroval to vůbec nebudu rozepisovat. To se stalo skoro každému z nás. Jak píše kolega tak je pravdou, že v ČSAD jezdil tak napsat že je bez praxe je myslím naprosto nepravdivé. Spíš jsem toho názoru, že jde o to kolegu pošpinit. vycházím ze zdravého rozumu že mu firma nezaplatila a proto odešel. A pro mě je logické, že přece firma nebo její zástupce nenapíše" je to dobrý řidič a my jsme mu nezaplatili mzdu". Vždycky je přece firma bez chyby a když řidičům pár tisícovek nepřidá tak rozhodně neubere. Však mnoho z vás má své zkušenosti. A závěrem: Jindra jezdí u jiného dopravce a k plné spokojenosti jak dopravce tak jeho. To jsem si opravdu ověřil. Myslím, že problém bude někde úplně jinde než v zakufrování, nebo nějaká utržená plachta. To řešit vůbec nehodlám. Pokud by Jindra někde svoji vinnou havaroval byla by situace někde jinde, ale to se nestalo. Ať vám to jezdí v pohodě.
josefosn
12.04.2018 / 13:25
Pane Hobza. Měl jsem tu smůlu a poznal jsem vás osobně. Nejsem řidič kamionu jen jsem Jindru přivezl do firmy když u Prometu nastupoval. Vzpomeňte si jak jste se ke mně choval a byl jsem jenom návštěva. Jste člověk arogantní, bez špetky slušnosti a podrazák jakého jsem snad ještě nepotkal. Lžete tady řidičům jak je Jindra špatný řidič a to není absolutně pravda. Četl jsem všechny esemes zprávy které jste zaslal i ty co vám byly odeslány, slyšel všechny nahrané hovory, protože vám Jindra od počátku nevěřil. Dělal jste mu naschvály, kde jste jen mohl. Záviděl jste mu že dostal nové auto a nebylo po vašem. Špinil jste ho, že neumí couvat a já vám na rovinu říkám, že zacouvá na centimetr přesně. Šlo vám jen o to ho co nejvíce pošpinit , aby mu to nové auto nedali. Vzpomeňte si když vás prosil, že nemá data pro internet ať mu je doplníte, aby se dostal na mapy Google. Byl ochoten si je sám zaplatit. Neudělal jste to, nebral mu telefon atd. Neměl mapu, kterou si nemohl ani koupit, protože jste mu to nepovolil a on neměl peníze nazbyt. Tak že neměl navigaci neměl mapu tak se mu nakládky - vykládky hledali velmi ztěžka. Mluvíte o utržené plachtě. To byla jen a jen vaše chyba. Když přebíral auto a já jsem u toho byl, tak držáky chyběly. Upozornil vás na to a nechtěl s tím návěsem jet. Vy jste mu řekl, že to opravíte, že zatím bude vozit odlitky a to plachtovat nemusí. Z nahraného rozhovoru vím, že jste na dílně naváděl techniky, aby se na něj vysraly a nic mu neopravovali. To mu na dílně řekli.
Tvrdíte, že najel 2000 km navíc. Nenechte se vysmát. Najel navíc 200km a co vám řekl !? Uznal chybu a řekl že to zaplatí. Opět nahraný hovor. A nebyla to úplně jeho chyba. Píšete něco o utržené plachtě na Slovensku. Ano utrhla se. Byl orkán a vezl odlitek tak proč by to plachtoval. Sám jste mu řekl, že odlitky se neplachtují. Opět nahrané hovory, kdy mu ředitel sliboval, že přes vánoce mu tam ty držáky plachty nechá přivařit. A zase jste ho jen špinil a pomlouval, běhal za ředitelem lhal mu jen aby mu to auto sebral a dal mu vrak aby bylo po vašem. Jste ješitnej, jste křivák, jste podrazák a jste prolhanej až běda. Prostě obyčejná lidská svině co se neštítí ničeho. Myslíte si, že vám patří svět, ale to jste na velikém omylu. Podle informací jste byl naprosto neschopný řidič a tak vás jezdit nenechali a z toho zřejmě ty komplexy. A na závěr: Byl jsem u toho když vám př
josefosn
12.04.2018 / 13:28
při předání auta v Olomouci řekl do očí, co si o vás myslí. Neřekl vám nic víc než pravdu. A co tvrdíte, že říkal vaši kolegyni tak opět lžete. Ta seděla v autě o kus dál a vůbec s ním nemluvila. A řekl přesně toto: „Pravda je na mé straně a klidně mě za to můžete nechat upálit“ Vy jste to jen překroutil. A počítejte s tím, že u soudu budu v tomto smyslu také pod přísahou vypovídat a mnoho dalších se mnou.
josefosn
12.04.2018 / 16:52
P.S. ještě malá připomínka. 170 000Kč škody na tahači ?! Byl jsem u toho, když vám auto předával a žádnou škodu jsem na něm neviděl jen tu co tam byla, když jste mu auto předával. A zapoměl jste tu napsat, že ten DAF byl před tím, než ho dostal Jindra havarovaný. Havaroval s ním řidič co s ním jezdil před Jindrou. Bezpáteřní Jane Hobzo jsou nahrané hovory, sms zprávy, fotografie a jsem jednoznačně přesvědčen že po skončení soudního jednání vás firma vykopne. Jste zlo a lidská hyena a to nemá nikdo rád.
O.BRADLEY
12.04.2018 / 16:59
Nechte toho hadani..to nikam nevede. Na internetu plati vic nez kde jinde, ze moudrejsi ustoupi.
Storm
12.04.2018 / 18:13
No nevím, jestli je Jindra člověk, který jezdil v ČSAD, když si dělal řidičák přes ÚP v Hradci králové a škoda na Dafu byla v celku poznat, urvaná nádrž, porvaná plachta , boky návěsu a tak se dá pokračovat.
Promet navigaci dává v tabletu , tak nevím proč by měl někde kufrovat a data ? No , když v tabletu surfuje kde se dá, potom se nesmí nikdo divit, že mu dojdou služební data.
39 Michal
12.04.2018 / 19:14
Hobzo ty si opravdu jen zlomyslná hyena. A v tom ČSAD jindra skutečně jezdil a jezdil dobře. Jenže ty nevíš poentu. On si tenkrát někde řidičák koupil jako mladej kluk a jezdil na něj. nikdo to nevěděl. Dokonce měl přejít na kamion ke zkušenému řidiči. Jmenoval se Frantiček Čimbura. Kluci z ČSAD a mnoho dalších ti dá informace.. A hyena podobná tobě to na něj udala policajtům a tak ho sebrali ráno na garážích. Jenže měl vynikající hodnocení od ČSAD. Jezdil bez přestupků, bez nehody a měl dobrou pracovní morálku a tak to policajti odložili. Pak odešel z ČSAD. Máš výjmečně pravdu, že si před rokem udělal řidičák. Jenže co už zase nevíš je, že se mu na něj složili právě kluci z ČSAD a zaplatili mu ho oni a ne úřad práce. Mluvil jsem s Jardou Cabalkou a toho zná mnoho těch, co tohle budou číst a tak se stačí zeptat a Jarda o něm neřekl nic špatného. V podstatě potvrdil to,co tu napsali tvoji oponenti. A dál to nemá smysl rozebírat. OBradley to napsal myslím rozumně. Výsledek soudu si bude moci každý přečíst v novinách
josefosn
12.04.2018 / 19:48
Hobzo už přestaň lhát. Zapoměl si, že když Jindra v Německu zakufroval tak to nebylo v obytné zóně a nezajel do parku. Já koukám na fotky a ty máš stejné a pojišťovna také. Vidím že je to staveniště a nějaké zpustlé hřiště a pochopil jsem z těch fotek, že se snažil vycouvat a kola se mu dostala na trávu 1m od cesty. Jinak to tam ani nešlo. To za 1. A pak jsem poslouchal nahraný hovor, kde ti Jindra říkal, že jsou gumy totálka bez vzorku skoro na plátně. A co jsi mu řekl. Ať se o gumy nestará,že tam jezdí druhý den a už se stará o stav pneumatik. Tady to můžeš zapřít ale co u soudu???
Hobzo a i kdybych neznal pravdu a jindra udělal vše jak si tu napsal, tak to vás neopravňovalo k tomu, aby jste mu sebrali všechny peníze. A to jste mu sebrali protože to pojišťovna označila jako podvod z vaši strany a odmítla plnění.
Radek G
25.10.2018 / 20:26
Zdravím pánové, To co tady bylo napsáno je možná pravda, ale teď vás můžu uklidnit, že už to tak není. U firmy Promet Logistisc jezdím už více jak rok a půl.Firma prošla velkými změnami (nový ředitel, noví dispečeři) Firma mi skoro ve všem vychází vstříc. Plat mám 15 každý měsíc na účtě. Když se něco stane tak se to řeší v klidu a ne v nervách a stresu. Takže já si na Promet Logistics nemůžu ztěžovat. Jsem tam velmi spokojen. A pamatujte, když má někdo exekuci nemůže dostat plnou mzdu. Účetní musí nějakou částí zaplatit část exekuce.

Radek
Flowerville
25.10.2018 / 21:33
Tak to je dobrá zpráva pro všechny, kterí mají s firmou co dočinění. A tak se hned zeptám:

1. Jaká je u vás skladba práce, co se vozí, kam se vozí, kolik odpracovaných hodin měsíčně, kolik ujetých km, kolik víkendů venku/doma? Pokud jsou víkendy venku, jak se platí, je řidič nucen dělat 45h TDO v kabině, je možnost parkování v místě bydliště?
2. Jaká je základní mzda, jaké prémie, jaké příplatky/srážky (pokud jsou a za co), jak se platí hodiny nad 160hod. úvazek, diety jsou v jaké výši, proplácí se řidiči autohofy, parkoviště, sprchy?
3. Jaký je přístup vedení, dispo, garážmistrů, mechaniků k řidiči?
4. Jaký je tech. stav aut/návěsů, jak rychle se řeší problémy a závady na vozidlech, jezdí se na protektorech, jak se řeší poruchy/problémy v zahraničí?
5. V případě sklápěcích návěsů, dodržuje se metoda čištění podle GMP+ jen na papíře, nebo i ve skutečnosti?

Předem díky za info a vždy dobrý dolet!
Pít72
20.02.2019 / 19:41
Já tam jezdil pět let v r.2017 v květnu jsem utekl.Na Promet se bez doporučení kdysi nikdo nedostal!!S výplatou nebyl nikdy problém,kdysi dokonce proplaceli co půl roku přesčasy!!!Vše tam bylo podle zákona. Vozidla mají cca 3 roky staré(Daf 510,460) a pak staré,pět a vice let(Man TGX)kdysi se servisovalo,ke konci se veškeré servisy oddalovaly.Vedoucí jsou arogantní,pan Hobza je jejich vedoucí.Ředitele kdysi vyhodili z přerovské Omegy,protože skrze jeho chování utíkali řidiči.Na Promet si natáhl své ,,koně",kteří se mají dobře,ale tak to funguje na většině firem,tak bych to neřešil.Já bych se tam určitě nevrátil.Na otázku:Doporučuješ mi tuto firmu? říkám:Nedoporučuji,ale klidně si to můžeš vyzkoušet a uvidíš.Odejít můžeš vzdycky. Hezký den a hodně km bez nehod.
majki123
08.08.2019 / 19:24
Dělám na prometu 2 roky a zatím spokojenost, řediteluv kůň nejsem,když děláš co máš a nejsi nejchytřejší na světě co všude byl vše zná tak máš klid.Ja bych neměnil.
sibrsibr
09.08.2019 / 03:09
A jakou funkci tam dnes dělá ten Jan Hobza, který psal do tohoto vlákna ze začátku?
Stránky: -1-, -2-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení