VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de Persac
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
07.07.2018 / 13:49

Logro Anuncio

Logro Anuncio

Logro Anuncio s.r.o
Sídlo firmy Praha, hlavní dispečink a zázemí Pomezí u Poličky (Svitavy)
Vozový park Scania a Mann, Návěsy Krone
Destinace převážne Španělsko, Portugalsko, Francie, Německo
Plat- 15 000kč základ + 2,50kč/km + příplatky a bonusyZakladatel: Tittan 


Stránky: -1-, -2-

Horyn
07.07.2018 / 14:15
Tittan ty tam jezdíš, po netu nemají dobré reference... Rozepiš se tu trochu. Sídlo firmy mají v Praze pokud je mi známo..
Tittan
09.07.2018 / 19:09
Ahoj, člověk nemůže koukat jen na reference co jsou na netu...
Dříve to prý byla firma kamenohuť Mitáš, to zkrachovalo, ale nyní to několik let funguje jako autodoprava Logro Anuncio.
Já si nemůžu stěžovat, jsem tu teda 4.měsíc, ale peníze chodí včas, tj 15.v měsíci základ a 25.diety, pokd někdo chce může si k tomu základu nechat vyplatit zálohu z diet předem, vše je o domluvě.
A právě ta domluva tady funguje celkem dobře, hodně nám vycházejí vstříc, pokud nechci jet dlouhý španělsko a potřebuju být dřív doma dají mi kratší zakázku.
Mám ted oproti předchozímu zaměstnavateli více najetých km, tím i víc peněz a ještě jsem i víc dnů doma..
Odjíždím bud v neděli na noc nebo v pondělí, jsem přes víkend pryč a ve středu nebo vyjímečně ve čtvrtek jsem zas doma až do pondělí... Ne jako předtím že městáhli v pátek večer domů nebo i v sobotu a v neděli už jsem zas musel ke kamionu abych stíhal brzo v ponděli vyložit...
Parkuju kamion stále na firemním parkovišti ve Svitavách, firma má sice psané sídlo v Praze ale funguje v Pomezí u Poličky kde je dispečink a technické zázemí. Takže už nemusím cestovat domů stále vlakem a busem apod, navíc mi firma přispvá měsíčně na dojíždění autem, platí mi měsíčně nádrž nafty do osobáku.
Za mě teda dobrý.
sibrsibr
09.07.2018 / 22:11
Tiran
Výborně ses trefil výrazem „Já si nemůžu stěžovat“. To asi nemůžeš, protože podle toho co jsi napsal, jsi úplnej začátečník, nebo trouba co si nikdy nesehnal dobrý djob. Třeba si spočítej, kolik hodin odpracuješ a kolik máš za to hrubého na hodinu. Zřejmě budeš ještě níže než hajzlbába. A ta nádrž, cca 2000 kč měsíčně. To je fakt terno. Skoro stovka na šichtu, takže asi 6 kč na hodinu. To je teda vývar. Začni shánět chromované vidle, ať ti to ze spod nezhnije.
sanchez666
10.07.2018 / 01:51
sibrsibr
Trouba jsi ty "djobe" :-D
mateo
10.07.2018 / 04:19
Sibr,ty jsi dement
Hacker
10.07.2018 / 14:30
Sibr,
tys v životě volant neviděl,ale jak to má hajzlbába víš. Tak už v tom asi máme jasno. Ty jsi akorát na hubě a sám máš hovno ty džobe. Zaregistruj se v nějakém sci-fi foru a běž prudit tam ty chytrolíne.
sibrsibr
10.07.2018 / 15:58
No vidím, že za podobně nevýhodných podmínek jste tu ochotni pracovat i někteří další. Tak tedy hodně štěstí, ale nestěžujte si, že si z vás dopravci dělají onuce.
Nic jiného nejste a nikdo se k vám nebude chovat slušněji, než si zasloužíte.
Hacker
10.07.2018 / 16:15
Sibře ty demente, kdo si stěžuje? Tobě si někdo stěžuje?? Myslím že do toho za jakých podmínek kdo dělá je ti úplné hovno. A když už tak pořád machruješ jak ty to máš všechno ošéfované a všichni ti platí vše jak má být,tak co kdybys tady hodil nějaký důkaz. Třeba výplatnici co?? Zatím dle tvých údajných soudních sporů jsi placen jako ty onuce o kterých píšeš,protože kdybys nebyl,tak se nemáš proč soudit.
A teď všichni pozor!!!!!!!!!!
Sledujte jak se z toho tlučhuba vyvlíkne. Buď neodpoví vůbec,nebo zas co ti je do toho,nebo zaplať a já ti to pošlu atd. ))))))))
sibrsibr
10.07.2018 / 16:52
Hackere, pozor,
Já nikde nepsal, že si někdo stěžuje u mne. Řidiči si stěžují na forech, že s nimi dopravci jednají špatně. Což je logické, pokud mají podobné schopnosti vnímání a jednání, jako máš ty.
Když jsem se soudil o nevyplacenou mzdu, tak je jasné, že mi někdo někdy nezaplatil. Nikdy jsem nepsal, že mi bylo vždy vše zaplaceno, ale o tom jak se zachovat, aby z řidiče, neudělal vychcaný podvodník, jen tupou onuci, co odpracuje a když nedostane peníze, tak běží makat jinam, kde časem dopadne podobně.
Každý kdo mi nezaplatil a dělal na mě velké machry i vyhrožoval, nakonec zaplatit musel. I s úroky. To je velký rozdíl.
Ovšem když někdo nepochopí ani pár jednoduchých vět, nezbývá mu než dělat onuci, protože s hlupákem se ani úřady ani advokáti bavit nebudou. Je to pro ně jen ztráta času. Já už dnes taky vím, proč se některým blbům prostě neplatí. Jsou prostě tak tupí, že si dokážou stěžovat jen na forech, takže nikdy nic nevymůžou.
Já už mám dnes klid. Neplatiči už mně znají, takže pracuji jen pro slušné lidi.
Pravdu máš v tom, že mi je úplně jedno za kolik ti největší tupci pracují.
Já sem píšu jen pro ty chytřejší. Kteří se tolik nerozčilují, ale častěji přemýšlejí.

Hacker
10.07.2018 / 17:33
Takže jak jsem očekával. Krásně se z toho zase vypsal co?
Síbře důůůůkaz, do té doby jsou to jen kydy. Myslím že by si to tady zasloužili vidět všechny ty onuce. Já mám taky 3 ostrovy a 4 banky ))))
D/r/iver
10.07.2018 / 17:47
Hacker
Nechaj to bejt,stejně nás pomluvěj...To nic,to je jenom pointa jedné židovské anekdoty..Já jsem taky dal výplatnicu na jiné forum,první reakce...takových výplatnic si za hodinu vyrobím 100...takže je to trochu o ničem,a věřím tomu,že na ní nebude jako jméno pracovníka sibrsibr...
Pavel11
10.07.2018 / 18:42
Sibr: je to presne tak jak pises :)
sibrsibr
11.07.2018 / 15:48
Hackere jaký důkaz bys si představoval?
Tady jsem dal kdysi část rozsudku: http://kamionaci.com/?forum=1003&str=10
Když se o tom pobavíte v hospodě, tak se shodnete, že je to blbost, protože vy všechno víte nejlépe.
Když s tím zajdete za advokátem, řekne vám, že to tak podle zákonů je.
Záleží jen, jestli máte koule požádat ho, aby vám napsal žaloby a dále vás zastupoval.
Ale nejjednodušší je sedět stále v té hospodě a plkat o blbostech.

Hacker
11.07.2018 / 15:55
Sibr,za to že neumíš číst ,nebo nechápeš psaný text já opravdu nemůžu. Co furt meleš o rozsudcích? Už to nehul,nebo sem nepiš. Začal jsi tady kdysi s Daskou. Co že jsi přestal? To je cypovina platit něco takového co? Zatím se tu pořád povyšuješ nad ostatní jak jsi luxusně placený,ale důkaz žádný ty onuce. Tak se na to vyser. Nikdo ti to tu nežere,vyjma těch 3-5 osobních análních horolezců.
sibrsibr
11.07.2018 / 16:59
Hackere
A jsi schopný najít nějaký můj příspěvek, kde píšu, že jsem luxusně placený???

Pravda je, že vydělávám pod průměrnou mzdu, která je dnes v ČR 277 Kč/h hrubého. Takže žádný luxus. Já tu vždy psal, že každý řidič, který si stěžuje na nespravedlnosti, údajně nízké mzdy, srážky za něco, špatné chování od nadřízených, nucení do přetěžování, překračování AETRu a mluví o dalších často se omýlajících nářcích řidičů na různých forech o dopravě, by si měl nejdříve spočítat odpracované hodiny a porovnat je s počtem hodin, které mu zaměstnavatel uvedl na výplatnici.
Brzy by přišel na to, že ho sprostě okrádají na hodinách a pokud by měl zaplaceno vše, na co má nárok, tak by jeho mzda byla daleko vyšší, než sám předpokládá. Že si tedy nemá trapně stěžovat po hospodách a forech, ale obrátit se na advokáta, který mu doplacení mezd vysoudí zpětně.
Hloupé keci a zbytečné nářky ještě nikdy nikomu žádný problém nevyřešily.

Také jsem psal, že hloupých a zbabělých řidičů je tolik, že se to okrádání dopravcům velice rentuje. Pokud by bylo více těch chytřejších řidičů, co podobné žaloby dávají, tak by se podobné zlodějiny dopravců nevyplatili a přestali by je dělat. Jenže když si řidič neumí ani spočítat výplatu, tak ho okrade každý velice jednoduše a bez rizika. Udělá si z něho jen číslo a onuci.

Pojištění DAS si platím stále. Vyplatila za moje spory celkem už skoro milion korun, ale všechny náklady se DASce postupně vracejí, protože žalované strany musí po rozsudku vyplatit i soudní výlohy, které za mě DAS platila.
Když přestaneš jen zuřit a trošku popřemýšlí, zjistíš svůj omyl.

Hacker
11.07.2018 / 23:28
Sibr já jsem tak klidný že napíšu jen tohle. )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tobě nemá smysl nic hledat. Ty se vykroutíš ze všeho co se ti nehodí.))))))))))))))))))))))
sanchez666
11.07.2018 / 23:43
Hacker
Milion korun :-D
Hacker
12.07.2018 / 07:07
Sanchez,
to víš,milion korun. Je to milionář,není to onuce )). Já znám taky pár černých pracháčů co si každý měsíc chodí na socku pro pěkný balík. Taky se jim nechce dělat ))
Tittan
16.07.2018 / 21:18
sibrsibr ja si nestěžuju protože nemám proč, jezdím v klidu a vydělám si víc než jsem měl u šmídla a zárověn mám i víc volna v měsíci, každej holt nemá flek placenej jako ty podle toho co píšeš tak asi nejdeš pod 100tis měsíčně, tak nám porad kde k takovýmu dobrýmu fleku přijít.
a že mi přidávajá jen cca 2tis na dojíždění? já jsem za to rád, že má firma snahu nám přispívat i když nemusí, mám k tomu ještě i jiný bonusy a premie takže jsem na tom ted daleko líp nežu mega firmy- jo ty chromovaný vidle si sežen sám a vraž si je třeba do (_._)
Hacker
16.07.2018 / 22:37
Tittan, napsals to líp než Neruda. Další co odhalil Sibra. Tleskám ))
Stránky: -1-, -2-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení