VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Rezervace parkovacího místa
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
TOTAL Osterfeld
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
25.11.2020 / 20:53

TimeFleet industrial

TimeFleet industrial

Je to firma která jezdí pro Kareku v Usti nad Labem.Ale nechodte tam,jestli si nechcete kupovat žárovky,nápln do ostřkovaču atd.za svý,s tím že vám to proplatí,jenže neproplatí.a vejplatu taky nejspíš neuvidíte.Zakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


Stránky: -1-, -2-

Sails
25.11.2020 / 23:15
Stačí se podívat na živnostenský rejstřík, zjistíš že Naděžda z Krupky a Zdeněk z Mostu založili firmu 5.5.2020, základní kapitál 1000kč asi dal každej 500kč, no a když rozklikneš živnosti tak se nestačíš divit do čeho, všeho, se serou.
sibrsibr
26.11.2020 / 05:33
Dokud řidiči nebudou vědět jak se zachovat, když nedostanou vodu do ostřikovačů, žárovky, ani výplatu, tak budou existovat také firmy, které jim to dávat nebudou. To je logické.
Jde jen o to, kde a jak se řidiči dozvědí, co v podobných případech dělat.
Tady se řidiči dozvědí jen, že mají odejít. To je pro takovou firmu samozřejmě výnosné. A proto vznikají… :-)

Maxák
26.11.2020 / 10:40
Já stále nechápu,že v roce 2020 stále existují firmy tohoto typu,notabene,že v těchto firmách stále někdo pracuje a čeká,že se to zlepší?Ale ono se to právě vůbec nezlepší a naopak ještě přitáhnou šrouby.Vodou do ostřikovačů a žárovkama to začíná a kdo to neodhadne,tak pak přijde o peníze např.za nadspotřebu,To je poměrně oblíbené a když se nedej boha ozveš,ať ti to napíše do výplatní pásky,tak ani náhodou,jelikož je to trestné.V pásce to schová do snížených nebo odebraných prémií viz"Turinsky".Chlapci,co jezdíte po dálnicích 83 km/h kvůli spotřebě,věřte,že ve výplatě to stejně nepoznáte.Jo a další velice oblíbené,je neprůhledné počítání diet.To už jsem tady někde také psal.
sibrsibr
26.11.2020 / 19:32
Naopak, jezdit 83 je velice pohodlné. Kdo tě dojede, tak tě pohodlně a rychle předjede. Pokud někoho dojedeš, tak to prostě přišlápneš a jsi před ním taky rychle. Super pohoda, kterou nikdy nepochopí řidiči, kteří se pořád někam ženou 89 a přetahují se věčně s Polákama v rychlosti o půl km/h.
A jaké neprůhledné počítání diet? Minimální jsou přesně dány zákonem a zákonný výpočet je velice jednoduchý.
Složitější je to u hodin pracovní doby. Tam je to opravdu zajímavé.
Který dopravce tě školí, že to máš tak divně obrácené?

Sails
26.11.2020 / 23:21
Při 83 dojedeš tak maximálně cisternu s adr. Ale jak píše sibr, diety si snad umí počítat každej.
sibrsibr
27.11.2020 / 04:00
Řidič, který se nepotřebuje pořád s někým honit, nepotřebuje dojet za celý den nikoho, než adr, nebo něco ještě pomalejšího. Nahánět se s polákama mají potřebu jen letci. Ovšem letci nejsou řidiči. Ti se pořád jen honí, až jim celý život uteče… A pro tyhle letce vznikají letecké společnosti, které jim nedávají ani vodu do ostřikovačů, záhadně počítají diety i mzdy. Vždyť letci nepotřebují nic, než se honit. A to můžou i bez ostřikovačů…
Kdo zůstane celý život jen letcem, nikdy nepochopí, co je to šofeřina a o co všechno v životě přišel.

Sails
27.11.2020 / 12:22
Jo máš pravdu, za volantem život proteče jako voda.
sibrsibr
27.11.2020 / 15:45
Nemusí, pokud řidič nezůstane navždy letcem, který neustále něco honí... :-)
marian 55
28.11.2020 / 21:08
sibře starej se raději o tu svou dasku a blbě nežvaň. Ty jsi viděl auto tak maximálně na obrázku a snažíš se rozdávat rozumy. Jak to podle tebe ty ynteligente mají dělat ti co jezdí automobilky? Myslíš že můžou jezdit podle tvé debilní rady,když mají termínované vykládky?
sibrsibr
28.11.2020 / 23:29
Jooo to máš pravdu, těmhle bláznům nezbývá nic jiného než být letcem. Až dostanou rozum tak se na to vyserou, nebo si vybojují přijatelné pracovní podmínky. Ale taky rozum dostat nemusí a promrhají na tom celý život.
Podle tvé agresivity bych typoval, že sám mezi letce už nějakou dobu patříš. A budeš na to stále hůř, pokud to budeš snášet…

Maxák
29.11.2020 / 09:33
Hmmm,další festival Sibrasibra.Já letec nejsem a nemám to zapotřebí.Jsem vázán otvíracíma dobama zákazníků.Nicméně,když nedej boha musím jet po A6,kde je denní zákaz z NBG až na Saarbricken,až na několik málo výjimek,kde se dá předjet a ty spočítáš na prstech jedné ruky a musím se za nějakým šetřílkem,který má za sebou min.2 km kamionů táhnout,tak to je opravdu báječné.Nedej bůh,když přijde kopec,on se bojí podřadit,aby mu to neskurvylo spotřebu a jedeme všichni 60 km/h,to je pro pana Sibrasibra zřejmě v pořádku.Opět dokazuje,že v dopravě nepracuje,nebo to nemá v hlavě poskládané,jinak tady nemůže psát taková"moudra".
sibrsibr
29.11.2020 / 11:16
Jde jen o to, aby si každý uvědomil co je lepší. V pohodě jet jak situace dovolí mít čas a vydělávat v klidu.
Nebo být věčně nasraným letcem, kterého pořád někdo, nebo něco zdržuje, pořád platí pokuty, pořád někoho vytrubuje a pořád je pro většinu ostatních jen ubožákem, co pořád někam spěchá. Chčije i žere za jízdy…
Já myslím, že všichni letci by svoji práci rádi vyměnili za klidnější. Jenže na to nemají. A ti, kterým věčný spěch a stres vyhovuje, to je jen hloupá sebranka agresorů, kteří to mají v krvi. Slušným lidem nestojí za povšimnutí.

marian 55
30.11.2020 / 21:15
sibře bohužel ty si to nemáš čím uvědomit,protože postrádáš to základní.Totiž mozek. Ty máš v palici pouze lejno a to už hodně smrduté,takže ani nejsi schopen pochopit co vůbec blábolíš.Velmi rád bych se s tebou setkal osobně jestli by jsi byl takový hrdina a tyhle silácké kecy zopakoval i do očí. Máš na to? Nebo jsi jenom zbabělý tlučhuba u klávesnice?

sibrsibr
01.12.2020 / 18:19
Moc inteligentní řádky. A když zrovna nepíšeš, tak se předjíždíš s Polákama s rozdílem rychlostí km/h. To chce fakt silné nervy a spoustu inteligence :-)
Maxák
01.12.2020 / 21:10
Pro sibrsibr:
Chachachachachacha,to ne,to opravdu ne,chachachachacha.
sibrsibr
02.12.2020 / 17:42
Já vím, vy tak nejezdíte. Vy takové letce jen vychováváte, aby vám dělali prachy.
Ale o tom to je.
Dokud se najdou letci, tak se bude létat. A není důvod se starat, jak žijí, nebo jim dávat náplně do ostřikovačů a jiné drobnosti. Když chtějí létat, tak ať létají. 4Kč/km, termíny a drže huby tupci…
Dnes jsou tihle blázni už všem k smíchu :-)
Tedy dokud tito letci někomu nevletí do protisměru, nebo na někoho nevysypou náklad a podobně...

dynycz
02.12.2020 / 19:11
Jak to tady tak čtu, tak by jste měli dát podle šíbra všichni výpověď!
sibrsibr
03.12.2020 / 00:49
Na takové nesmysly jako výpověď nemají letci čas. Oni jen honí termíny, nebo si stěžují že nemají co do ostřikovačů, nedostali zaplaceno… Nebo hážou klíčema. Nic složitějšího nezvládnou.

marian 55
05.12.2020 / 15:53
Koukám sibře že jsi opravdu pouze tlučhuba a hrdina u klávesnice. Koukám že se osobní konfrontace bojíš.No jo to je něco jiného než se anonymně vysmívat. Tam by ti reálně hrozilo třeba i pár facek ne li něco tvrdšího.To chce fakt silné nervy aby se člověk nepozvracel když čte ty tvé výblitky. Ty jsi takový blbec že kdyby se pořádala soutěž v blbosti tak jsi bezkonkurenčně první. To co tady zvracíš jsi se dozvěděl při vnucování pojištění nebo kde? Ty jsi kamion viděl na obrázku a to byl ten obrázek hodně zmenšený.
D/r/iver
06.12.2020 / 09:45
marian 55
Trošku bych to poopravil,kdyby se konala soutěž v blbosti,skončil by druhý,protože je tak blbý,že na první místo nemá..
A jinak pro všechny,vzkaz od Mikuláše.
Vzhledem k současným cenám uhlí a brambor bude nezbedníkům dávat rovnou pár facek..
Tak si to užívejte..
Stránky: -1-, -2-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení