VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Benzina R10, Mladá Boleslav
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
08.11.2013 / 15:02

ČESKÁ POŠTA

ČESKÁ POŠTA

Ahoj jezdíte někdo u české pošty autama na 3.5t?Zajímalo by mě jaké to tam je a kolik se dát vydělat?Zakladatel: Bishop 


Stránky: -1-, -2-

Sandy
08.11.2013 / 23:57
Známej jezdí u pošty odpolední svozy. Pracovní dobu má od 13-21hod a plat 17tis. čistého. Jezdí s úplně novým Boxerem.
TomasKobrLBC
09.11.2013 / 08:26
Hmm také po tom pokukuji, ale u nás to je na levačku. Prý se řeší jestli osekají Boleslavskou pobočku a přesunou to sem, nebo naopak. Pak se uvidí, ale spíše na "C" a na noční svozy a rozvozy. To by mě sedělo více.
Bishop
09.11.2013 / 10:36
To co si tady napsal Sandy je celkem slušné,to jsem ani nečekal :)
Sandy
09.11.2013 / 17:13
Bishop: Pokud ti ty peníze stačí tak to neni určitě špatný. Všechno na pásce,služební telefon,služební hadry. Akorát ta stálá odpolední,no nevim.
hanusvl
09.11.2013 / 17:19
Co vím, tak převoz pošty z města do měst, jsou vesměs noční jízdy, pro dopravce zajímavé, ale pro řidiče celken hoňka. Znám kluka, který jezdil Praha - Brno a zpět trasy jsou naplánované přesně na čas a když na řidiče přijde unava, tak si jen tak jít na dvě hodky lehnou, to fakt nemůže. Jinak prace je to pěkna bez dřiny, na poště vás složí, naloží a jedete zase dál.
(-deaktivovaný profil-)
14.04.2014 / 18:42
A nevíte něco víc o tom nočním rozvozu mezi městy - na C. Zajímalo by mě hlavně jestli to je lépe finančně ohodnocené než ta 3,5t.. uvítám jakoukoli informaci
TomHoo
09.03.2015 / 14:36
Peníze jsou lepší, ale nebudeš mít jen noční, střídá se to s deníma. Teď to funguje tak, že tě zařaděj do nějakýho kolečka kde točíš cca 7 tras (zaleží v jakým si kolečku řidičů, může jich být víc či míň) a podle toho co jezdíš budeš mít peníze. Nejlepší jsou dlouhý trasy (časově) s dlouhýma nočníma, budeš mit cca 20 000 čistýho + nějaký pracovní den v týdnu volno, ale určitě budeš jezdit i nějaký dny o víkendu, třeba půl soboty nebo neděle.
(-deaktivovaný profil-)
29.05.2015 / 15:39
V porovnání s mnoha soukromými firmami. Je situace na poště pro řidiče dobrá.
Nejen, že zde naleznete běžnou pracovní dobu a vše co je nad rámec ní, je placené. Vše je nastavené rozumně a dle zákona.
Přesčasy, noční směny, čekání atd.
I když vím, že tarifně to není bůh ví co, ale lepší než nic a z vlastní zkušenosti vím, že mnoha jiných firmách, nemáte ani polovinu z toho, co nabízí pošta.
Hlavně jste každý den doma u rodiny. Můžete při práci studovat a nebo bez problému pravidelně chodit k lékaři.
Nemluvě o stabilní práci a garanci výplaty i placených diet.
Oblečení do práce a i takové detaily jako jsou slunečný brýle a nebo dotaci na obuv dle vlastního výběru.
A když jsem dostal třeba prášek na praní, mýdlo, krém na ruce, ručník atd. Byl jsem dost překvapený.
Lidé na poště jsou v pohodě, protože vědí, co je život zač, až na výjimky potvrzující pravidlo.
Jak mi řekl jeden člověk tam :

"Jak se chováš k poště, pošta se chová k tobě".

Aby to bylo férové hodnocení je potřeba přidat i negativní stránky této práce a nebudu psát vše a všechny.
Někdy musíte skládat i vykládat balíky ručně a to i poštu, ale není to pravidlem a krom vánočních svátků je objem snesitelný.
Střídaní aut a s tím spojené problémy.
K pozitivnímu patří, že víte služby do předu a dostáváte pracovní desky, kde je trasa uvedena plus adresy a někdy je tam i mapa cesty.
Dispečeři Vám pomohou, když jste nový a dá se i v případě problému, nějak dohodnout. Pokud nejste omezený či retardovaný člověk.
Servis vozidel je docela slušný na objem a stav aut. Vozový park je většinou Iveco, Fiat, Ford a pošta usiluje o jeho modernizaci.
Je tam team lidí, kteří když řešíte nějaký problém, vám pomohou dle možností.
Když čekáte v práci, je tam možnost strávit čas v místnosti pro řidiče. Upřímně je to spíše čtvrtá cenová, ale kafe si uvaříte a můžete si tam sednout a koukat třeba na TV. Jen si dejte pozor na židle :-))
Musím napsat, že prostředí není špatné i když je nutná určitá modernizace v mnoha ohledech.
Není to na zbohatnutí, ale na život v pohodě, to stačí, když nechcete přílišný luxus a nebo nejste moc náročný.
Dávám poště šanci a pošta dává šanci mě.
(-deaktivovaný profil-)
04.06.2015 / 00:00
Pošta mi šanci nedala.
Jsem prý hlupák a nehodím se tam.
O.BRADLEY
04.06.2015 / 02:16
To jsi tam moc dlouho nevydržel =) Co se stalo, ze te vykopli?
(-deaktivovaný profil-)
04.06.2015 / 06:14
To je pravda a není to ani tím, že jsem stále dostával auta, kde skryté závady šli zamnou, až máš pocit, že se to neděje jen tak. Dělal jsem chyby protože jsem jezdil pokaždé něco jiného a nezvládal jízdní řád a nebo nechtěl jezdit po prázdnu. Což tam jako nováček v mé pozici ..... Že ti pak nadávají dispečeři a to i klidně ostatním jiným řidičům /což jsem byl nerad svědkem/, kteří nesplňují jejich očekávání. Že si pak stěžují na tebe a tobě to jde do hodnocení je přece normální, ale ..... Každý dělá chyby a kdo je potrestá ?
Že když pak tam děláš vše co nejlépe a stejně to nestačí. Potom jsem hlupák, že tam dělám a nehodím se tam.
Jen má v životě člověk na výběr, co chce akceptovat a co je už nepřípustné. Mé iluze o státním podniku jménem Česká pošta se rozplynuli.
Vlastně je to zrcadlo toho státu a jeho fungování.
Musel bych tam za chvíli být agresivní a to raději troubím na ustup s vědomím, že raději budu hledat dál.
D/r/iver
13.06.2015 / 11:37
Otakar Fidrmuc
Když tak čtu tu tvou story s poštou,něco mi to připomenulo.A nechtěl bys jít dělat mi partáka a zametat na place,když už to tady nějaká slepičí řit vyslepičila,co vlastně dělám??Šéfovi je líto,že jsem tady sám a nemám při zametání s kým vykecávat,tak si prej mám k sobě někoho sehnat....Jenom aby jsi byl v obraze,občas taky kosím trávu a potom se to musí pohrabat,ale to jenom v létě.
TomHoo
02.08.2015 / 16:50
Otakar Fidrmuc
takze jsi skoncil sam od sebe nebo jak? berou kazdyho a jen tak nevykopavaj.. tak by me zajimaly detaily..
jinak tak jak jsi psal poprvy, tomu se da dat jen za pravdu az teda na tohle "Jak se chováš k poště, pošta se chová k tobě". - to je z me zkusenosti nesmysl :D postu musis co nejvic ojebavat, jinak bude ojebavat ona tebe.. todle kdyz se naucis, tak se tam da fungovat.. je to tam samej nemakacenko..
Svoboďák
03.08.2015 / 19:34
Tak vše co jsem si přečet o poště tak mohu potvrdit krom stardartni mzdy penize žádná sláva ale pracovní podmínky víc než dobrý, vše na pásce, nikdy problém s aetrem a pod., příspěvky na všechno, jezdil jsem v noci s kámošem z Malešic stabilně do Liberce a zpět
(-deaktivovaný profil-)
05.08.2015 / 08:24
TomHoo

Děkuji ti za dobrý námět k tomu jak se chovat k poště.
Přesto to není můj styl a nehodlám to měnit.
Pro mne je to jen poučná situace, která byla dovršena odchodem.
Tečka konec
kovboy
01.03.2016 / 16:18
jezdil jsem u posty olomouc je to sebevražda 17000kc adelene smeny nebrat
kovboy
24.03.2016 / 18:05
mozna jiny posty dobry ale olomouc ladova je to katastrofa nic tam nefunguje auta v takovym bordelu no hruza nebrat vůbec smese divili ze projdou stk
tajfunxxx
29.03.2016 / 09:47
Ahoj , já jezdím v Olomouci delší dobu , neříkám ,že je vše v pořádku ,ale všude je něco .Mám úvazek 36,5 hod týdně .. je to práce hlavně v noci .. není to na dojíždění někde z daleka ,protože jsou dost pokrácené odpočinky ( často devítky) , ale pořád státní podnik všechny peníze na pásce , přesčasy platěj .. Auta nic moc , je to taky tím, že je to tady jedna velká autoškola a na padesáti autech se střídá 100 šoférů a nijak moc se nedbá na pořádek ,ale to je v lidech když je někdo prase ... organizace práce vázne je tam zmatek , logistika jako taková tam vlastně není, protože jednak jsou trasy dané pořadím zastávek ..a vedení ani neví co to je hi si myslí že je to cizí slovo .. Ale jinak je to zaopatřovací ústav , pořád stejné trasy ,tak nikde nebloudíš , zácvik minimálně 14 dní , doručování na paletách 5-8 míst ... JInak to funguje na všech poštách stejně je jedno jestli jezdíš v olomouci či brně .. nechci aby to vyznělo ,že poštu chválím , ale pro někoho je ta jistota státního podniku přednější než desítka na pásce a zbytek bokem ...Těch 17tis je dnes nástup ... Jinak sebevrah kovboy jestli je to ten co myslím ,to je kapitola sama pro sebe proto ten komentář :D :D
kovboy
27.12.2016 / 20:38
ahoj ta slavna stavka katastrofa bylo nas 8 ridicu vseci posrani chtěl bych pozdravit toho patolízala jancika najlepsiho dispečera ve stredni evrope
Misik29
30.04.2017 / 09:27
Jezdil jsem na pobočce v Táboře, 140h měsičně za cca 17 500Kč, nejvíce jsem měl 160h přes vánoce. Pohodová práce, pořádně se nic nedělá, když si člověk udělá co má, žádná buzerace i když občas lpí na hrozných kravinách... Všechno na pásku, nikdo nemá svoje auto, takže v některých je extra bordel, hodně vstavání a hodně ježdění v noci. Jinak doporučuji jít do Prahy (hlavně kvůli penězům), když vezmete nějakou jízdu navíc tak se nechá dostat i přes 30...
Stránky: -1-, -2-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení