VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Autoškola
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire de repos de Terreneuve
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
26.03.2014 / 15:52

ing. Marie Junková

ing. Marie Junková

Zdravím.už delší dobu potkávám firmu p.Junkové.vím že maj sklopky ale zajímalo by mě jestli neví někdo něco víc.jak to tam chodí atd.díkyZakladatel: Ladislav Sal 


Stránky: -1-, -2-

(-deaktivovaný profil-)
26.03.2014 / 19:05
sou s písku a mam dojem že platově nic moc pokud si to nepletu s jinou firmou dyžtak soráč
Ladislav Sal
28.03.2014 / 23:01
ještě někdo přidá poznatky?díky
speedy11
19.06.2016 / 18:48
Vyhnout se obloukem majitel je tezkej magor a zlodej,malo penez většinou je to sezoni práce na žních a bramborach na podzim a chtěl by aby se jezdilo od pondělí do nedele od rana do noci a za 18 000 zhruba když je dobrej mesic.Auta neudrzovany napul funkcni srace a porad ridice nuti aby vozili aspoň 30 tun místo maxialnich 27 a nemaji zadny jednani s lidma takze mu ani nikdo nechce dat praci
Maky19999
17.04.2018 / 21:36
Pro speedyho 11 tyto vylevy si ponechej k volbam tam ti budu mozna uzitecnejsi tuto firmu mohu osobne jedine vychvalit protoze platove vyrovnani za odvedenou cinost je nadherne jednani slusne pokud ho opetujete a co se tyce vozu jsou udrzovane ale bohuzel kdyz to majitel sveri dobytku kterej neumi tak primitivni vec a to tocit volantem to se pote neni cemu divit ze jsou otlucene ze vsech stran .. ale jsem svedkem ze jim je dana radna pece, a to jak kolega podotkl se sezoni praci je na omylu tato firma jezdi celorocne ale jako u kazde autodopravy zimy nejsou tak vyzivne jako leta, takte za mou osobu mohu pouze doporucit !!!
Adaacab
26.05.2020 / 19:13
Tak se dohodněte ,jeden tvrdí že dobrý a druhej nadává :-D
sibrsibr
26.05.2020 / 19:32
Proč by se měly dohodnout? Jeden má rád holky, jinej vdolky.
Už jsi někdy někde četl nějakou internetovou recenzi, které by se dalo věřit???
Jsi si jistý že jeden z nich není majitel společnosti?
Vždycky někdo napíše tak, a druhá strana napíše naopak. To by nebyl internet, kdyby ses tu dozvěděl pravdu. Na pravdu bys potřeboval křišťálovou kouli. A její majitel by byl nejmocnější člověk světa.
Když cokoliv čteš, musíš zapojit taky vlastní mozek.

Trailor
26.05.2020 / 22:40
Suprově to napsal : sibrsibr

jen doplním, že tohle platí v každém řemesle, nemusí to být jen psaní zde. Jen se koukni, jak je to podezdřele napsáno. Odepíše jen skupina lidí, která je zaplacena majitelem společnosti. Víš ty, co sklopky vozí tun štěrku i 50 tun nákladu je úplně normální. A majitelka je ženská, která je na to hrdá. Řidiči jsou placeni od převezené tuny. Tohle taky vymyslela ženská.
mateo
26.05.2020 / 23:19
To je ale takova nahoda.Jak se sibr odhlasi,prihlasi se se stejnyma picovinama trailor a pak zase obracene.Nic bych za to nedal,ze to je jeden a ten samej picus
Jiří offcacek
27.05.2020 / 17:08
No pi.us to každopádně. Ale třeba má schizofrenii a tak to jsou v podstatě dvě osoby možná ne, ale osobnosti spíše individua. Nejlepší je když trailor zapomene že hraje toho špatného a začne obhajovat řidiče. No jsou to takový zdejší Dr. Jakyl a mr. Hyde.
Trailor
28.05.2020 / 22:45
Pro: Jiří offcacek,

běž se podívat někdy na nákládku do lomu, pískovny či na stavbu kolik ty auta vozí. Pak piš, kdo koho obhajuje. Já platím řidiče od km, ale zákazník si přeje více naložit. Když nejsou nikde váhy, proč bych to nenaložil. Tam kde mobilní váhy jsou, tak tam nejedu. Věř mi, že vím o mobilních vážení dříve, než ty si vybereš ráno svačinu.
Trailor
28.05.2020 / 23:01
Jinak, to vážení na komunikaci není takový strašák, jak se zdá. Za tři vozidla, která byla přeložena při kontrolním vážení o 12,3 - 18,6 a 27 ,9 tun jsem nezaplatil ani korunu. Vždy jsem se odvolal a právník je udělal na tom, že váhy buď nebyly: 1 kalibrované, 2 kalibrace propadla, 3 místo pro vážení neodpovídalo normě, 4 obsluha neměla náležité školení, či dokonce se zjistilo, 5 že organizace nemá platné povolení. Ono takové vážení musí splňovat legislativu. Potom by si tady lidé jako " mateo", či Jiří offcacek ............. tak , dál svérázně
Jiří offcacek
29.05.2020 / 10:03
No a pak, světe div se nase cesty vypadají jak vypadají. To je tak když bezmozezk systematicky přetěžuje auta aby vydělal o pár korun navíc(v porovnání se stavbou nové cesty) ale to těm debilnim debilum s debiliozou prostě nevysvetlis. Dement se ještě bude chlubit jak ho právník vysekal z pokuty. Ona to bude asi skrytá reklama na Sibra a jeho právní pojištění.
Takže až budete příště nadávat že nase cesty jsou jako tankodromu, vzpomeňte si na dementa trailora on vám to vysvětlí.
D/r/iver
29.05.2020 / 10:34
Trailor
Jenom kontrolní otázka do průzkumu.POKUD SI TO ZÁKAZNÍK BUDE PŘÁT,BUDOU TVOJI ŘIDIČI SKÁKAT ŠIPKU DO CHLADÍCÍ VĚŽE V TEMELÍNĚ?Můžeš to ,,přání" zákazníka nějak relevantně doložit?
Z tvojich příspěvků mám dojem,že kterákoli politická strana,které dáš ve volbách svůj hlas,to musí považovat za urážku.Zaměstnávat bezmozky,kteří dokážou o víc než 100% přetížit nákladní vozidlo,to se nedá naučit,to musí mít člověk už v krvi.Že přetížením se mění jízdní vlastnosti,prodlužuje brzdná dráha a spoustu dalších,,drobností",to zjevně nedochází tobě,ani těm tvojim bezmozkům,které zaměstnáváš a platíš od km.Chtěl bych vidět výraz tvojí tváře,když by takový ,,odborník" tím vozidlem přetíženým o 100% zramoval auto s tvojí rodinou,jenom proto,že si to zákazník,potažmo ty přál.A tam by jsi asi těžko uplatil sibra,který by tě z toho vysekal.Měl by jsi napsat v kterých oblastech se tvoji ,,řidiči" vyskytují,abych se jim mohl velkým obloukem vyhýbat.
sibrsibr
29.05.2020 / 13:04
Pro pochopení, co udělají řidiči, by mělo větší smysl občas zkouknout něco jako toto video: http://www.youtube.com/watch?v=3NVTFoE8qzI

D/r/iver
29.05.2020 / 16:45
sibrsibr
Mohl bych poprosit,aby jsi aspon jednou dal nějaký odkaz,který:
A)půjde otevřít a bude fungovat
B)aspon okrajově se bude týkat probírané problematiky.
Tvoje děti,závislé na mobilním telefonu asi málokoho zajímají a koho ano,určitě si to dokáže najít sám.
Měl by jsi vstoupit do sebe a už tam zůstat..

sibrsibr
31.05.2020 / 07:11
Ale ten odkaz funguje, tak co si stěžuješ.
Nehrál sis náhodou s telefonem častěji než je zdrávo a nyní už nejsi schopen asociovat žádné souvislosti?

Jiří offcacek
31.05.2020 / 08:51
Sibr a co říkáš na příspěvek v diskuzi pod tím videem od uživatele work place??

Jinak od jisté doby na odkazy co tady dáváš se nedívám, raději. Ale diskusi pod nimi si přečtu občas..
sibrsibr
31.05.2020 / 09:38
Jirko, ten jeho příspěvek nasvědčuje tomu, že je to úplný zabedněnec, kterému nízká inteligence nedovoluje, aby pochopil, o čem ten vzdělaný člověk mluví. Když kdokoliv vidí v umělé inteligenci jen zlo, nebo jen dobro, tak je to známka, že jeho mozek není schopný vnímat více stran jednoho problému. Těžko pak pochopí, že vzdělanec z videa přínos umělé inteligence nijak nepopírá.
Pouze poukazuje na negativa, která přináší blbům, kteří stroje s umělou inteligencí špatně používají. Pokud ten blb v diskusi pod tímto videem spojuje slova z videa s jinými pravdivými názory, které zaslechl jinde, tak v tom má samozřejmě zmatek.
Zřejmě sám používá stroje s umělou inteligencí špatně a jeho nízká inteligence mu neumožňuje, aby na to přišel a začal různé informace vnímat inteligentněji. Věřím, že podobní blbci nacházejí své příznivce v jakýchkoliv internetových diskusích. Ale těžko najdou kohokoliv, kdo by sdílel jejich názory v inteligentnějších skupinách v reálném životě. S tímto blbem podobný rozhovor nikdy nikdo nenatočí. Ovšem on bude vždycky přesvědčený o své pravdě, a že je daleko inteligentnější, než lidé, kteří své názory mohou veřejně prezentovat a jsou uznávaní inteligentními okruhy lidí.
Přitom tento ubožák za svůj stav nemusí být sám odpovědný. Pokud ho vychovávali tak, že mu už jako kojenci rodiče pouštěli videa, místo aby s ním komunikovali, tak je sám důkazem té negativní stránky, o které vzdělanec ve videu mluví...
Když se nedíváš na obsah odkazu a nevíš o čem je tam řeč, tak co ti může přinášet diskuse pod nimi?

D/r/iver
31.05.2020 / 10:36
sibrsibr
Pokud považuješ za video fotku,pod kterou běží nějaký rozhovor,tak ano,odkaz funguje.
Naštěstí jsem vyrůstal v době,kdy byla barevná televize buržoazní přežitek,telefonní budka vymoženost socializmu a momentálně vlastním MT Nokia C3,sice se musí častěji nabíjet,ale rozhodně méně,než dnešní moderní ,,dotykáče" a jsem s ním spokojen,účel plní a věšet na nějaké sítě fotky,jak jsem se byl vykadit,to opravdu nemusím.bez toho se dá žít.Takže tvůj předpoklad,že jsem si hrál s telefonem moc často,je zcela lichý..Zjevně se řídíš pořekadlem podle sebe soudím tebe.

sibrsibr
31.05.2020 / 10:49
Nejde ani o to, v jaké době kdo vyrůstal, ale spíše o to, co z něho vyrostlo.
V tom rozhovoru nikdo netvrdí, že tupci se začali na světě vyskytovat až v důsledku umělé inteligence.
Blbci na světě byli, jsou a zůstanou.

Stránky: -1-, -2-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení