VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Aire d'Hyombre
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
17.08.2014 / 16:50

Šindelář, Nicotrans a pod.

Šindelář, Nicotrans a pod.

Ahoj lidi, docela dost jsem si tady přečetl diskuzi co se týče dopravců ČR a docela mně zaráži fakt,že u všech větších firem zejména pak Šindelář,Nicotrans a jim podobným když se někdo tady zeptá co je to za firmu tak hned první věc že tam nejezdi je to všechno na magnet, dvě karty ale všechno z doslechů, proč sem neudávate fakta z vlastní zkušenosti? Kdybych si před půl rokem hledal práci a podle recenzí které tady jsou tak jsem do teď bez práce protože do skoro všech firem bych se bál jít makat. Jezdím u Šindeláře přes půl roků, mám jednu kartu a ze začátku jsem ani magnet neměl a nikdo mně do něho ani nenutil. Magnet když už ho pouziju tak pouze na nakládku nebo na vykládku obalů což je cca asi hoďka a pak přes den udělám víc práce, na magnet po silnici mně nikdo nenutí a ani to nedělám, máme mezi sebou pár jedinců který to zkouší a jezdí na magnet nebo na druhou kartu ale je to pouze jejich rozhodnutí a házet špínu na celou firmu kůli pár bláznům je podle mně nesmysl. Jezdím vnitro a vydělám si každý měsic pokaždé kolem 29 tisíc čistého a vše na pásce a na jednu kartu, dostanu se domu i přes týden,na magnet mimo areál nejezdím, AETR se dodržuje a pokud magnet nechcete tak si ho prostě nepořídite. Neříkam že Šindl je perfektní firma, v každé firmě je něco, ale zatím mi za naftu nestáhli ani korunu. Myslete si co chcete ale nemyslím si že je to firma která si zaslouží špinění, a pokud mi nevěříte že si tolik vydělám nemám problém ukázat ani pásku. Tohle jsem založil jenom kůli tomu že tady kolujou fámi které se na pravdě nezakládají.Zakladatel: jackie211 


Stránky: -1-, -2-, -3-

jardamoto
17.08.2014 / 17:14
Zdarec ted jezdim první týden u Hanzalíka a nikdo mi nic o magnetu ani o dvou kartách nic neříkal. Bohužel jen o výplatách že se dávaj na dvakrát 20 na ůčet a zbytek bůh ví. Uvidíme při první výplatě. Jinak práce super.
Pavel-
17.08.2014 / 18:04
Ty řidič nebudeš ani náhodou. Že o Šindelářovi vědÍ co je to za hajzla i v zahraničí je už co říct. Všichni řidiči tam maj 2 nebo 3 karty a magnet je základ. Řidiči se tam střídaj jak na páse a s každým co jsem osobně mluvil, tak jen nadávali, to by jsi byl teda první co by byl spokojenej. A ta tvá vypláta je taky směšná, řidiči na MKD si vydělali sotva 20 000,- a to je honil jak blbec a přítahli po měsíci na víkend a pak zas jeli takže tu laskavě nekecej kraviny jake to je slušnák... Šindelář je známej po celý ČR a v životě jsem od nikoho kdo tam pracoval neslyšel nic dobrého a to ty chlapy jezdili tak jak měli a furt to bylo málo. Tak bud mu tu děláš reklamu, nebo jsi jeho vlezprdel kterých tam je pár a ty se maj dobře a nebo někdo z rodiny... Firma je jedna velká špína a ví to tu každej, takže ho tu stejně neobhájíš...
jackie211
17.08.2014 / 18:52
Pavle pokud nevěříš a budeš mít cestu kolem Modletic není problém se setkat osobně a uvidíš sám že nekecám, to co dělá MKD mně netrápi, jsem na vnitru a píšu jak to na vnitru chodí
Pavel-
17.08.2014 / 19:22
Sorry, ale nevěřím a že by se na vnitru měli dobře to pochybuju. Cestu kolem nemám nejezdím tudy. 30 000.- čistého si vydělaj chlapi na dřevě na vnitru a maj to vše denně bez nervu to jsem, viděl osobně. Ale vím co to je za hajzla a platy jsou fakt ubohý co tim klukům dává a chování otřesný, pokud mi oskenuješ výplatní pásku tak pak ti věřit budu, ale i ty co jezdili vnitro měli 17 000,- a byli rádi a ještě s buzerací.
jackie211
17.08.2014 / 19:53
Až potkáš někde v západních čechach kluka od šindeláře s vysokým manem tak je to kluk s vnitra a zeptej se ho, ten který jezdí málo a sere na to tak pod 22 nejde ten který dělá, necouvá půl hodky na rampu a pak 4 hod nenakláda si může přijít na 27-30 tisíc na jednu kartu a do koruny to zaplatí, teda pokud někde něco u nakládky nepoškodil a to mu pak strhne, nebo pokud mu chybí nad 100 litrů nafty což se pár lidem nevím jak povede pak si to vezme, ale do 100 litrů neřeší, spotřebu nám sice udáva že můžeme do 37 l na 100 ale já mám většinou 38-39 a to taky neřeší, řeší jen ubytek nafty ale to myslím že 90% firem, pásku bych ti velice rád oskenoval ale nemám skener ale fakt nekecám 29 mám každý měsíc, ještě než sem nastoupil tak hodně řidiču mu poodcházela tak třeba se po tom sklidnil ale ted je to v pohodě, neříkam že je to perfektní firma taky strháva hovadiny, jako pokud zaviníš nehodu tak ti strhne 5000 za to že pojištovna mu poníži bonus což je hovadina ale dělá to, ale jinak si stěžovat nemůžu a opravdu VIP nejsem
jackie211
17.08.2014 / 19:55
máme 10400 základ, diety ale to ti na vnitru udělá něco přes 3000 za měsíc, pak máme placené km a přepravy takže špatné to není...já to tu napsal jen proto že mně udivuje kolik lidí špiní x firem ne jenom šindiho pouze z doslechů
Pavel-
17.08.2014 / 20:35
No, že bych si to šel ověřit osobně ? :D Já mám info přímo od řidičů, ale hlavně z MKD a ty chlapy dělali co mohli a pořád je za něco seřvával a strhal jak blbej... Ale, že mu na dvoře stojí plno aut a nikdo s nima nejezdí kvůli jeho chování na tom taky něco bude, třeba na vnitru to není tak zlí, ale na MKD je to otřes.
jackie211
17.08.2014 / 21:03
Přijď, více řidiču z vnitra ti řekne že nekecám že to tak je, nemám důvod lhát a nikoho nenutím aby k nám šli jezdit :)
Pavel-
17.08.2014 / 21:13
Pokud pojedu někdy se zákazníkem okolo tak se stavím, jsem zvědavej teda. :D A to parkuješ u baráku jo ?
jackie211
18.08.2014 / 07:41
Většinou jo, za tu dobu co tam jezdím jsem byl bez auta doma cca 5x
kubazs
18.08.2014 / 08:55
To neni mozny.. ja potkavam dist kluku a vsichni nadavaji. Rvou prej je tam par mazanku co maji dobrou praci ale to je jeden ze 100 jinak vsichni utikaji rychlym tempem.
sibrsibr
18.08.2014 / 09:26
Kubazs - Jak píšeš:
Není rozhodující zda tu píšou mazánci svoji zkušenost a o ostatních ani nemusí vědět. Třeba se s nimi kolegové ani nebaví. Nebo je to jen inzerce dispečerů, na nábor nováčků.

Jak chceš pomoct nováčkům, jejíž ostražitost a zdravý rozum je oslaben nadšením, že už konečně vyjedou vysněným kamionem do ulic?

Když pro kohokoliv není problém že jezdí na magnet po place, tak mu není pomoci, dokud na to nepřijde sám.

Pavel-
18.08.2014 / 11:05
Jo to je pravda je tam určitě pár takových, který si nestěžují, ale ty jsou fakt jedny z mála jinak všichni nadávaj a utíkaj... A že by se kluci na vnitru měli líp než ti co jsou na MKD ? Mě to je jedno já s kamionem nejezdím, takže tohle neřeším, ale bavil jsem se s plno klukama co tam jezdili a jinde s nima byli spokojený bez problému a tady je furt honil a strhával jim za kraviny, takže jen vím, že tohle slušná firma není a že tam je někdo spokojený tomu věřím, takový se najdou všude ale, že mu tam stojí na place hromadu aut taky o něčem svědčí, nevím co ho vede k jeho chování takhle vymetat s řidiči a že by mu tam lezli samí lemplové co mu přivezou roztřsíkanej tahač to asi těžko... Ale věřím, že nováčci mu tam vlezou, protože bere bez praxe, auta taky nejsou špatný, ted je jen otázka jak dlouho to snesou ?
(-deaktivovaný profil-)
18.08.2014 / 13:13
Já bych to viděl na inzerci dispečerů.Řidiči nejsou a pokud firmě chybí lidi a auta nemůžou vytěžovat tak je logické že napíšou jen chválu.Taky znám řidiče od šindeláře a nadávají.Můj názor je ten ze to bude všude stejný,sám jezdím u Brněnské firmy a taky žádná sláva,peníze tak nějak ujdou ale jednání majitele,to je hnus.Na vnitru jsou výplaty 20-25 tisíc a mnohdy i míň.Naše firma taky hledá lidi,mají i reklamu v rádiu ale je to takoví průtokáč že už tady byl snad každý řidič z Brněnska.Myslím že je jen dobře že řidiči nejsou,doufám že se dočkáme solidního jednání a ohodnocení které tady ta práce obnáší.A o Šindelářovi jsem se bavil jen z řidiči ve španělsku,ten mi tvrdil ze má v průměru 34tisic.Třeba je to jedna z firem která pochopila že musí řidičům přidat peníze a změnit jednání..
jackie211
18.08.2014 / 16:30
Je to docela vtipné a pobavil jsem se o tom jak si o mně myslíte že jsem dispečer a dělám reklamu :)) Ono jak koukám tak je to zbytečně sem cokoli psát, stejně máte na to svůj názor a jak sem už psal pouze z doslechu, a znova opakuji nejsem z MKD ale z vnitra takže o tom co a jak mají oni nemám ani potuchu, nepotkávam je
kubazs
18.08.2014 / 18:13
Ze bymi ti ridici lhali? Na MKD mozna tech 30 000 maji ale cely mesic pryc a 2 karty..proc by jinak hledal ridice kdyby to byla tak suoer firma? A parkovat doma?? Dobrej vti sindekar a dispeceri jsou bezohledni hajzli kteri nic nedokazou a kazdy narny KM zacvakas.. rozbyjes paletu zaplatis novou..a ze by mi rekl pane X jedte parkovat domu at nemusite hezdit.. to u toho bezohlednyho blbecka nehrozi.. nedej boze kdyz neco udelaa na aute to si za nejvetsiho neshopence vsech dob.. pokud odmitas jezdit na 2 karty dobre nemusis ale nebudes doma a nic nevydelas..
sibrsibr
18.08.2014 / 18:38
Repajs
Přidat peníze a 34 tis za Španělsko? Těžko říct jak to tam mají a počítají. Záleží kolik dní jezdí. Když si odečteš 45 e/den jen stravné, tak na hodiny moc nezbude. Zřejmě jsou každý měsíc 14 dnů doma v ČR. Na dvě otočky, za ty peníze, to může vycházet jedině ve dvojce. Nebo mají 34 + diety?

Kubazs
Když je dost řidičů s názory jako Toni zde: http://kamionaci.com/?forum=1080&str=3 , tak není divu, že toho různí dopravci využívají. A to pořekadlo co uvádíš je fakt dobré a časté: „pokud odmitas jezdit na 2 karty dobre nemusis ale nebudes doma a nic nevydelas.. Jeden řidič to vzal doslova a dokázal jim pravý opak. Často tu píšou, že na každou svini se voda vaří. Ale umějí ji uvařit ti, co si méně stěžují :-))

kubazs
18.08.2014 / 19:05
Ze by vsichni kluci na forumu a na arkovisti lhali?? To nevim ale jezd u nich kamos a rikal vzivote nikdy vic sindelar spedition..slusne chovani u nich? Nenajdes
jackie211
18.08.2014 / 21:11
Kubazs Ty si se bavil s řidičma z vnitra? Já jezdím vnitro a ne MKD, nechápu proč je do toho pořád zatahujete, máme jiné vedení teda vedoucího dopravy, dispečery taky...jezdíme Kauflandy, a pokud bydlíme ve městě kde ten kaufland je což je 90% lidí tak ano na 45h pauzu jezdíme domů autem, to že ty máš dispečery na hovno za to já nemůžu
kubazs
18.08.2014 / 21:23
Takze u smejda na mkd vydelaji min jak na vnitru? A pokud vim tak u nicotransu jsou kauflandy za 22 000 takze si myslim ze u smejda to bude stejny nebo jeste horsi a jeste mi reknes ze to mas priznany ne?. ja nemam dispecery nahovno spis celkem slusny..
Stránky: -1-, -2-, -3-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení